שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה - הפועל ב״ש
17-Aug-2015, 0:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Aug-2015 על ידי 0:24 אופיר34.)
הודעה: #26
RE: מכבי נתניה - הפועל ב״ש
לא מחזירים כל כך מהר אף אחד.
מישצ׳נקו כמו שזה נראה (מהטאבלט באמסטרדם...) לא אמור להעדר יותר משבועיים שלשה. עיקם את הקרסול. נקווה שזה לא יותר מנקע קטן. הרוש זה כבר סיפור אחר. הבן אדם מתחיל להזכיר לי את שלום תקווה....

ומילה על המשחק -
35 דקות ראשונות היו הטובות ביותר שראיתי מנתניה העונה. לחימה, הקרבה, מצבים ואפילו הנעת כדור. מחצית שנייה אומנם המשכנו להלחם ולהקריב אבל משום מה שוב חזרנו לשיטת הבעט ורוץ הזאת. אז אני מבין שרוצים לשמור על תוצאה ואולי לנסות לייצר משהו מכלום , אבל בחייאת דורה, די כבר לברוח למקום הכי נוח. עם כל הכבוד לנצחון זה לא כדורגל.

חוץ מזה-
חמזה בארי הזה שחקן זה ישר רואים. סוף סוף מישהו שיוסיף קצת ברק לקישור שלנו. מעבר לטכניקה שלו הוא גם חזק וגם עושה תנועה ללא הפסקה. נראה לי שנצטרך לשלוח זר למכבי חיפה...
איילה - עוד משחק שמוכיח לנו שהוא יהיה הג׳וקר העונה. טכני, דריבל טוב, עושה שגעת כמעט לכל מגן שעומד מולו. שחקן לגיטימי לליגת העל.
ווקוביץ - לצערי ,ממשיך לא להרשים. אומנם לא קיבל יותר מידי כדורים אבל עדיין מראה כבדות וחוסר כושר משחק. עוד לא הרמתי ידיים איתו. שיוריד את ה 2-3 קילו ויכנס לכושר יותר טוב ואז נדבר.
מרגוליס ולוגסי - הם עושים עבודה ומשקיעים אבל אני מצפה משניהם להיות יותר מעורבים ופחות להעלם. לוגסי חייב גם להיות יותר מדויק במסירה שלו. יותר מידי כדורים שלו לא מגיעים לרגל הנכונה.
מישצ׳נקו - במיוחד בשבילך אורן , כן בסוף הוא יטעה ואתה תגיד אמרתי לכם.כולנו טועים מתישהו.... עד הפציעה היה אחד הטובים וזה מול כל התותחים של ב״ש. תתחיל להכין מכתב התנצלות...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: Match Day - ORENARIEL - 16-Aug-2015, 10:04
RE: Match Day - אייל ס - 16-Aug-2015, 10:37
RE: Match Day - ORENARIEL - 16-Aug-2015, 10:43
RE: Match Day - אייל ס - 16-Aug-2015, 10:47
RE: Match Day - פיליפצ'וק - 16-Aug-2015, 11:27