שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוצאים לדרך חדשה
04-Jul-2015, 18:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Jul-2015 על ידי 20:19 עידן444.)
הודעה: #14
יוצאים לדרך חדשה
ליבי עם השחקנים שלנו שאני באמת מלא הערכה כלפיהם אבל הכותרות היום ב one ,ושאף אחד לא יספר לי סיפורים שאלה המצאות כי ברור לי שהדברים נכונים, גורמות לי לאי נוחות. השחקנים רואים את המאמצים הגדולים של כולם בסיטואציה מאוד בעייתית למנוע פירוק שזה גם אינטרס שלהם! בפירוק ברור שהם יראו רק חלק מהכסף אם בכלל. באו אליהם בשיא הכנות וההוגנות וביקשו לקצץ. נכון שזה גם כדי לנתב את הכסף של הקיצוץ הזה כדי לחזק את הסגל והסגל הזה זקוק נואשות לשוער טוב ובלם וגם עוד כמה דברים. כמו שהאינטרס שלהם הוא לא ללכת לפירוק הם גם צריכים לקוות שתיבנה כאן קבוצה סבירה כי גם לרדת ליגה ואולי אפילו בבושת פנים(וזה מה שעלול לקרות במצב הסגל הנוכחי כאשר עם החוזים הנוכחיים אין כמעט שום יכולת לשדרג אותו) לא ישרת אותם בשום צורה. מעבר לזה רובם לא שווים את החוזים המנופחים שלהם! עובדתית, מלבד ערן לוי דיא סבע ועומר פרץ אין אפילו התעניינות באף אחד מהם וגם אם תהיה אין שום סיכוי שהם יקבלו חוזים כפי שיש להם היום ואני בספק אם גם חוזה שמקוצץ ב 20%. עם כל הכבוד, אני לא רואה שום סיבה שאחד כמו עידו לוי ישתכר כמו סמנכ״ל בחברת הייטק שמרוויחה מיליונים ועובד מבוקר על לילה. עם כל הכבוד אתם חלק ממערכת על סף פשיטת רגל וכדאי שתפנימו את זה! בשיא ההגינות הדלת פתוחה והמועדון יעשה את השיקולים המקצועיים שלו עם מי צריכים להיות יותר גמישים ועם מי לא והגיע הזמן שבמכבי נתניה, בטח בימים קשים אלה- כל אחד ירוויח את מה שהוא שווה ולא שקל יותר ובואו ניתן לשוק לקבוע מי שווה מה. לשימחתי בחלק של הטבלה אליו אנחנו והשחקנים שלנו שייכים- חגיגת המשכורות נגמרה! לאף אחד אין כסף מיותר אז ח׳ברה- תתאפסו! הדלת פתוחה ובפירוק- כולם מפסידים!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes עידן444's post:
זיו פלם (0404-0707-2015201520152015)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
יוצאים לדרך חדשה - amir - 02-Jul-2015, 19:40
יוצאים לדרך חדשה - עידן444 - 04-Jul-2015 18:56

קפיצה לפורום: