שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קצת נחזור לכדורגל
28-May-2015, 20:35
הודעה: #65
RE: קצת נחזור לכדורגל
(28-May-2015 17:47)עידן444 כתב:  
(28-May-2015 17:21)אופיר34 כתב:  מה לא ברור ??
בעלים של מועדון לקח על עצמו התחייבויות שבמקרה הטוב יכל לכסות אולי שליש מהן. השאיר ערבויות שברובן לא שוות את הנייר שכתובות עליהן, השאיר חובות לספקים, עובדים ,רשויות המס וכו'' והנה הגענו עד הלום...
המחדל הוא בראש ובראשונה של שגב שנהג בחוסר אחריות וברשלנות פושעת ואחריו ההתאחדות שלא נתנה מספיק שיניים ולא חוקקה מספיק חוקים נוקשים על מנת שהבקרה התקציבית תוכל לבצע את עבודתה וכמובן גם הבקרה עצמה שלמרות האמור לעיל היתה חייבת למנוע את המצב שנוצר.

אני לא הייתי הולך עכשיו 10 ו 20 שנה אחורה. מה קרה שאנשים התעוררו פה פתאום ?? כי אפי ישראל התחיל לחפור בנושא ??
המועדון ,תקציבית, תפקד בצורה טובה בשנים עברו ולעולם לא נכנס לגרעונות כבדים שסכנו את קיומו. נכסים נמכרו על מנת להמשיך לקיים את הקבוצה בצורה ספורטיבית והוגנת וכך היה צריך לנהוג.
נכון להיום שגב כבר לא איתנו. יש שניים שלשה אנשים שאיכשהו מנהלים את המועדון ולנו כאוהדים יש אחריות. מי שמצטרף לאדיוט מהרדיו שמטיף לא לקנות מנויים פשוט כורת את הענף שעליו אנחנו יושבים.

אף אחד לא צריך לקרוא לחרם מנויים.
זה יקרה מכוח האנרציה.
לשכנע לקנות זה קשה. לשכנע לא לקנות אין צורך.
אם שגב זייף את הערבויות, למה לא בא יו"ש הבקרה ואומר זאת?
ועוד שאלה. אם שגב התחייב על 13 מיליון ש"ח, איך כל הערבויות הקיימות הן 4 מיליון ש"ח בסניף דואר כלשהו בלונדון, ועוד 3 מיליון ש"ח צ'קים בבנק בקיסריה בחשבון מרוקן?
גם אם הבנק בלונדון אחלה, והצ'קים באוגוסט אחלה, וקאיודה נמכר, ושריקי שוחרר, ואנס דאבור שוחרר, ועומרי קנדה שוחרר, ועודד גביש שוחרר, ושפיגלר ובן מלך נחתכו, איך עדיין חסרים כמה מיליונים טובים אפילו אם כל הערבויות פיקס?
אתה באמת לא מבין שהמספרים כאן לא מסתדרים?

אני מבין דבר אחד - מישהו פה קפץ הרבה הרבה יותר גבוה מהפופיק שלו. אני לא מכיר את המספרים אחד לאחד וגם אתה לא., ואני מציע שלא נרד לרזולוציות האלה כי באמת שאנחנו לא מכירים את הנושא הזה מספיק טוב. אני יודע דבר אחד שהערבויות אמורות לכסות את כל הכסף הפרטי ששגב כביכול התחייב עליו. בפועל זה לא קרה וזה פאק חמור של ההתאחדות והבקרה.
מעבר לזה, אני לא מבין מה עכשיו קופצים פה אנשים ומתחילים לדבר איתי על כל ההסטוריה ההתנהלותית של מכבי נתניה. המשבר החמור הזה נוצר השנה והשנה בלבד. אף אחד לא סחב 10 או 13 מליון גרעון משנים עברו אז בוא נתמקד בהווה ולא במה שקרה פה בימי אנו באנו...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: קצת נחזור לכדורגל - אופיר34 - 28-May-2015 20:35

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים