שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
גזענות חמורה בערוץ הספורט
17-Mar-2015, 11:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Mar-2015 על ידי 11:30 עידן444.)
הודעה: #15
RE: גזענות חמורה בערוץ הספורט
(16-Mar-2015 12:41)אייל ס כתב:  עידן,היסטורית הימין שלט באינטילגנציה והשמאל הוא מעמד הפועלים,29 שנות שלטון מפא"י(שהיתה יותר מרכז משמאל),גרמו לתיעוב אצלצחלקים בולטים במעמד החולצות הכחולות שנוצל היטב ע"י מנחם בגין בשתי מערכות הבחירות שבהם זכה ושהם למעשה הפכו למהפך המעמדות.
מעריב היה בזמנו עיתון של הימין(והיה העיתון הנפוץ ביותר),לאחר מכן ידיעות לקח את הבכורה ומעריב התמסמס עד לחדלות פרעון..
נכון להיום שהשלטון בראשות ביבי שולט למעשה בכל העיתונות המשודרת,בראש ובראשונה ברשות השידור,בערוץ 10 ע"י חרב שמונחת על צווארו ועל ערוץ 2 בחוקים שעומדים לפצלו והעיתונות החוקרת כבר מזמן ירדה מנכסייה,זה מביך לשמוע כל בוקר מחדש אימרות בגנות העיתונות,כשבידך עיתון שכל תפקידו להשאירך בשילטון,רשות שידור ממלכתית שסרה(לא שרה..)למרותך ואיום מתמיד על ערוצי הטלוויזיה העיקריים.
ולא לשכוח שמקור המאבק בנוני מוזס קשור למאבקי כח בליכוד ואין להם קשר לשמאל וימין.

אייל, זה שתלך רחוק בהסטוריה ואני בטוח שאתה מכיר אותה טוב ממני זה לא ישנה את העובדה שכל אנשי הרוח בארץ, אנשי האומנות, אנשי הברנז'ה- מייצגים את השמאל. כביכול "אנשי השלום".
פשוטי העם, עיירות הפיתוח, ערי הפריפריה- הרוב לליכוד שולט שם לאורך שנים.
תקן אותי אם אני טועה- נקודת המפנה שבין מה שאתה מתאר מההסטוריה היותר רחוקה לבין מה שקורה בפועל ב 30-40 שנה האחרונות רשומה על שמו של מנחם בגין. מנחם בגין הוא זה שכבש המוני מזרחיים ברחבי הארץ שהרגישו נחותים וחלקם הגדול עדיין שומר אמונים לימין(לצערי לימין ולא מספיק לליכוד).
בנוסף לכך יש גם חלק גדול בעליה הרוסית עם דעות ימניות, הציבור הדתי לאומי הוא ימני ולמעשה הסיכוי היחיד של השמאל לעלות הוא בתמיכת הערבים. בלי הערבים לא יכולה להיות כאן ממשלת שמאל.
אני מקווה שאני טועה, אבל יש לי תחושה לא טובה שבוז'י הולך להיות ראש הממשלה הבא. וזה לא שבוז'י והשמאל מנצחים. הרצון לשינוי הוא זה שינצח. המון אנשים אומרים לי- אנחנו ימנים בדעתנו ומיואשים מביבי. רוצים שינוי. וזה לדעתי מה שיביא למהפך היום. למעשה אלה רק תחושות... ההיגיון שלי מנגד אומר שאין לשמאל איך להרכיב קואליציה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: גזענות חמורה בערוץ הספורט - עידן444 - 17-Mar-2015 11:29

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים