שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בחדרי חדרים בשקט בשקט
23-Nov-2013, 17:02
הודעה: #6
RE: בחדרי חדרים בשקט בשקט
(23-Nov-2013 15:57)דוד חטב כתב:  חייבים להכין תוכנית מגירה לליגת העל להתחיל לראות זרים איכותיים .
לחזק נקודות תורפה והכי חשוב לשים את היד על 2-3 ישראלים שמסיימים חוזה !!!
בשקט בשקט!!!
אלה השמות שמבחינתי יכולים לשחק בליגת העל :
לויטה, טופי, צלישר , קיודה , ירין חסן, שריקי, עידו לוי , ליפניה ,ז׳אן ,שניר דורי
מתנדנדים: רול, אברג׳יל, שליו, מנצור , אקסברד,
לא מתאימים: ערן לוי, קובי חסן, ויקי כחלון, דודי תירם, עומר פרץ , טובול ,שריקי מהנוער,
שחכתי מישהו ???

קודם כל, עוד לא עלינו ליגה (ותסלח לי טל שאני תופס את מקומך Wink)
לגבי השמות יש קצת השגות.
הכל כמובן תלוי בהגדרת המטרות שיציבו ועל איזה תקציב אנחנו מדברים. אני מניח שניתן יהיה להכפיל את התקציב ואולי אפילו יותר מה שמביא אותנו לסביבות ה 30 מליון.
במקרה הזה לדעתי שחקנים כמו שריקי וז'אן מיותרים. ניתן וצריך למצוא שחקנים טובים מהם בעמדה הזאת. למשל תמיר כהן או דיא סבע.
לגבי המתנדנדים - שלו מבחינתי הוא בכלל לא מתנדנד. שחקן ראוי ואיכותי שיכול לשחק בליגת העל. נכון שזה לא השלו של עידן מתיאוס אבל פוטנציאל יש ואני בטוח שעם שחקנים טובים סביבו הוא יחזור להיות השלו הישן והטוב.
אני גם לא הייתי פוסל את אברג'יל כשחקן משלים. למרות השכונתיות יש בו משהו.
ולגבי הלא מתאימים - מסכים עם כולם ,בעיקר עם ערן לוי. שוב, אם תהיה כוונה להרים קבוצה איכותית ואטרקטיבית אסור להמשיך איתו. הכל כבר נאמר על השמאל שלו אבל לליגת העל ,לקבוצה שרוצה לרוץ גבוה זה לא מספיק. זה שחקן שלא עוזר בהגנה, מאבד המון כדורים, משחק כמו פרימדונה ונתון למצבי רוח שיכולים להרוס את חדר ההלבשה. זה טוב למשימה הנוכחית שלנו אבל לליגת העל זה יהיה יותר נזק מתועלת.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: בחדרי חדרים בשקט בשקט - אופיר34 - 23-Nov-2013 17:02

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים