מכבי נתניה

גירסה מלאה: בחדרי חדרים בשקט בשקט
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
חייבים להכין תוכנית מגירה לליגת העל להתחיל לראות זרים איכותיים .
לחזק נקודות תורפה והכי חשוב לשים את היד על 2-3 ישראלים שמסיימים חוזה !!!
בשקט בשקט!!!
אלה השמות שמבחינתי יכולים לשחק בליגת העל :
לויטה, טופי, צלישר , קיודה , ירין חסן, שריקי, עידו לוי , ליפניה ,ז׳אן ,שניר דורי
מתנדנדים: רול, אברג׳יל, שליו, מנצור , אקסברד,
לא מתאימים: ערן לוי, קובי חסן, ויקי כחלון, דודי תירם, עומר פרץ , טובול ,שריקי מהנוער,
שחכתי מישהו ???
אין מצב שעולים ליגה וערן לוי ישוחרר.
אני חושב שאם יוסי מזרחי ממשיך אז גם ערן לוי חייב להמשיך.
ערן לוי שחקן גדול עם אישיות בעייתית שצריך מאמן ש"ייתן לו בראש" והשילוב עם מזרחי הוא שילוב מנצח שיבוא עוד יותר לידי ביטוי בליגת העל.
סבבה אז עניין ערן לוי שנוי במחלוקת ...עם כל השאר אתם מסכימים ???
דעתי על ערן לוי היא שבמידה והיה טיפוס חיובי שניתן להשתמש בו ל-20-30 דקות בליגת העל הייתי משאיר אותו .
אבל היות והוא רוצה תמיד להיות על המגרש הייתי מוותר עליו זו דעתי...
(23-Nov-2013 16:20)דוד חטב כתב: [ -> ]סבבה אז עניין ערן לוי שנוי במחלוקת ...עם כל השאר אתם מסכימים ???
דעתי על ערן לוי היא שבמידה והיה טיפוס חיובי שניתן להשתמש בו ל-20-30 דקות בליגת העל הייתי משאיר אותו .
אבל היות והוא רוצה תמיד להיות על המגרש הייתי מוותר עליו זו דעתי...

עומר צלישר, עידו לוי וירין חסן אם לא יהיה שיפור חד ביכולת עד סוף השנה מבחינתי הם יכולים להישאר כ"נערי פוסטר" בעונה הבא, כי כרגע הם לא שווים יותר מזה.
(23-Nov-2013 15:57)דוד חטב כתב: [ -> ]חייבים להכין תוכנית מגירה לליגת העל להתחיל לראות זרים איכותיים .
לחזק נקודות תורפה והכי חשוב לשים את היד על 2-3 ישראלים שמסיימים חוזה !!!
בשקט בשקט!!!
אלה השמות שמבחינתי יכולים לשחק בליגת העל :
לויטה, טופי, צלישר , קיודה , ירין חסן, שריקי, עידו לוי , ליפניה ,ז׳אן ,שניר דורי
מתנדנדים: רול, אברג׳יל, שליו, מנצור , אקסברד,
לא מתאימים: ערן לוי, קובי חסן, ויקי כחלון, דודי תירם, עומר פרץ , טובול ,שריקי מהנוער,
שחכתי מישהו ???

קודם כל, עוד לא עלינו ליגה (ותסלח לי טל שאני תופס את מקומך Wink)
לגבי השמות יש קצת השגות.
הכל כמובן תלוי בהגדרת המטרות שיציבו ועל איזה תקציב אנחנו מדברים. אני מניח שניתן יהיה להכפיל את התקציב ואולי אפילו יותר מה שמביא אותנו לסביבות ה 30 מליון.
במקרה הזה לדעתי שחקנים כמו שריקי וז'אן מיותרים. ניתן וצריך למצוא שחקנים טובים מהם בעמדה הזאת. למשל תמיר כהן או דיא סבע.
לגבי המתנדנדים - שלו מבחינתי הוא בכלל לא מתנדנד. שחקן ראוי ואיכותי שיכול לשחק בליגת העל. נכון שזה לא השלו של עידן מתיאוס אבל פוטנציאל יש ואני בטוח שעם שחקנים טובים סביבו הוא יחזור להיות השלו הישן והטוב.
אני גם לא הייתי פוסל את אברג'יל כשחקן משלים. למרות השכונתיות יש בו משהו.
ולגבי הלא מתאימים - מסכים עם כולם ,בעיקר עם ערן לוי. שוב, אם תהיה כוונה להרים קבוצה איכותית ואטרקטיבית אסור להמשיך איתו. הכל כבר נאמר על השמאל שלו אבל לליגת העל ,לקבוצה שרוצה לרוץ גבוה זה לא מספיק. זה שחקן שלא עוזר בהגנה, מאבד המון כדורים, משחק כמו פרימדונה ונתון למצבי רוח שיכולים להרוס את חדר ההלבשה. זה טוב למשימה הנוכחית שלנו אבל לליגת העל זה יהיה יותר נזק מתועלת.
לא אומרים הופ לפני שקופצים (או "יש" לפני שהכדור עבר את השער)

זה התפקיד של הצוות הניהולי.
ועכשיו מה עובר בראש של אותם שחקנים שהם חוטבי המים ושואבי העצים של עליית הליגה כשהם נכנסים לפורום?
רק לא עידו לוי.
הרג אותנו עונה שעברה
וגם העונה במשחקים ששיחק מלא טעויות(ראה ערך הרצליה)
אפ מול חלוצים בינוניים בליגה השניה הוא חלש בליגת העל הוא יהיה שוב קונוס.
כנ"ל ירין חסן.
(23-Nov-2013 19:56)שימי.ד כתב: [ -> ]רק לא עידו לוי.
הרג אותנו עונה שעברה
וגם העונה במשחקים ששיחק מלא טעויות(ראה ערך הרצליה)
אפ מול חלוצים בינוניים בליגה השניה הוא חלש בליגת העל הוא יהיה שוב קונוס.
כנ"ל ירין חסן.

צודק במאה אחוז לגבי שני השחקנים.
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

לא לוותר על אברגיל. לדעתי שחקן עם פוטנציאל להתפתח, מהיר, מגיע להמון הזמנויות ועם קצת שיוף יהיה אחלה שחקן.
שחקנים שלא עושים גם הגנה מצידי מיותרים. הכוכבים הכי גדולים בעולם משתתפים היום במשחק ההגנה כך שאין יותר מקום לפרזיטים במגרש.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's