שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עטר פוטר מחיפה טל בנין ודג'אני שוב יחד ?
17-Feb-2015, 12:12
הודעה: #18
RE: עטר פוטר מחיפה טל בנין ודג'אני שוב יחד ?
(17-Feb-2015 12:01)עידן444 כתב:  נגד מכבי נתניה של ראובן עטר היה קשה לשחק! אף קבוצה לא "ליקקה דבש" מולנו. גם מול קבוצות חזקות יותר הפערים במגרש היו מתבטלים בזכות עמידה נכונה במגרש, והקרבה של השחקנים בשביל רובן.
אני לא מחסידיו וביקרתי אותו הרבה. רק לאחר שעזב למדתי להעריך אותו כשפתאום ראיתי שקבוצות עושות מאיתנו קציצות מה שלא קרה כמעט בכלל בתקופה של רובן.

במצבנו כקבוצה קטנה עד בינונית כבר למעלה משלושה עשורים, עם יכולת כלכלית מוגבלת(למעט 3-4 שנים) ובאיך שהכדורגל הישראלי נראה בשנים האחרונות, לבקש כדורגל יפה זו בקשה מוגזמת, בטח בתקציבי שחקנים של 8-12 מיליון ש"ח. זה פשוט לא יקרה. אגב, זה לא קורה כמעט באף קבוצה. יש קבוצות כמו ק"ש וב"ש שהכדורגל שלהם טוב לפרקים. מכבי ת"א מאוד עוצמתית אבל קשה להגיד שהיא מהנה.
זה מה יש...
רובן עשה את המקסימום בכלים שלרשותו, ואני מודה שהבנתי את זה בדיעבד כשראיתי את ההרס שגרמו אלה שאחריו ואלה שהגיעו בין הקדנציות שלו כולל מאמנים מוערכים ומנוסים כמו השריף, יוסי מזרחי, טל בנין(האמת שהוא לא ראוי להיות ברשימה בשלב זה) ולדעתי אפילו לותר מתיאוס עשה לא מעט נזקים בעונה שהיה פה. מאמן מוצלח בעונה של מתיאוס היה מביא לנתניה אליפות. אין לי שום ספק בכך!

מסכים לחלוטין.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: עטר פוטר מחיפה טל בנין ודג'אני שוב יחד ? - אייל ס - 17-Feb-2015 12:12

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 11 אורחים