שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב עובד עלינו בעיניים.
08-Jan-2015, 11:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jan-2015 על ידי 11:36 עידן444.)
הודעה: #62
RE: אלי שגב עובד עלינו בעיניים.
(08-Jan-2015 10:29)אייל ס כתב:  טל,אתה מפתיע ובעיקר מדאיג אותי,מפתיע כי ציפיתי ממך ליותר,מדאיג כי אתה לא שונה מאפרים.
.בתחילת השנה כשהעלתי ספקות ביכולתו של שגב לעמוד בתקציב,הפכו אותי כאן לעוכר ישראל.
כשטענתי שהצוות המקצועי הוא הכי לא מקצועי שיש,מייד טענו כלפי שאני כותב את שכותב בגלל משקעי העבר.

ומכיוון שאני לא מתכוון להצטדק ובטח ובטח לא להתווכח,אעשה זאת 3 פעמיים בפעם אחת(ראשונה אחרונה ויותר מדי).
אנחנו לפני הכל אזרחי מדינת ישראל ומכיוון שלא מעניין לי את קצה ה"ז" שיש ראש ממשלה בדרך לכלא ונשיא אנס ושר אוצר שיצא מהכלא ועוד ועוד ועוד,בתפיסת עולמי הכסף הציבורי הוא נחלת הציבור ומצפה שנציגי הציבור לא ישנו בלילה ויזיעו עד זוב דם לפני שמאשרים הקצבות יחודיות כאלו ואחרות,כך טענתי כשהייתי קרוב(גם בכתיבתי כאן),כך אני טוען גם עכשיו.

ורק להשכלתך טל,זה שהתנתקתי בגלל התנהגות/ההתנהלות לא מפריע לי להמשיך בדרכי לעשות חלק מהדברים שעשיתי בעבר..בהבדל אחד,מלקחי העבר דואג שזה יהיה ישירות לנמען בלי מעורבות אחרים בדרך.

נ.ב

בכנות,למרות שהפגיעה שלך היתה בנקודה הכי כואבת,תחסוך מימך התנצלות או חזרה,כי זה מיותר.

אייל, לא התכנסו במועצת העיר על מנת לאשר תקציב נוסף או משהו חריג. עובדה שכולם מלבד אותו אחד היו בעד זה ושוב אני אומר, לא מכיר את הפוליטיקה וההתנהלות בעיריה ולמה צריך פה אחד ואיש אחד לבד יכול לטרפד את זה ולא כי הוא מתנגד, אלא כי הוא לא עשה שיעורי בית... זה מגוחך!

דבר אחד בטוח, אם מכבי נתניה תגסוס ותמות זה הצעד המשמעותי הראשון מבין הרבה צעדים קטנים שמובילים את נתניה להיות עיר חסרת זהות וחסרת גאווה. משהו שדי דומה לראשל"צ שביום שנתניה תהפוך להיות כמוה לא אמצא שום סיבה להמשיך להעדיף את המקום הזה על כל מקום אחר.
אני יודע שיש הרבה אנשים שאוהבים את המגמה. אני כאחד שנולד כאן וחי כמעט כל חיי בנתניה למעט גלות מאולצת לתקופת זמן קצרה, לא יכול לסבול את זה!
ושוב, ראש העיר ממתגת את העיר כעיר ספורט. היא לא בנתה כאן מתקן כדורסל מפואר(ובגלל זה קבוצת הכדורסל היום בליגה השניה ולא בליגת העל), וגם לא בריכות שיחה אולימפיות. בנו כאן אצטדיון כדורגל וזה הספורט היחידי שנשאר ומעניין מישהו בעיר הזו. לעיריה אינטרס עליון לשמור את הקבוצה הזו בחיים אחרת הפרויקט היקר ביותר בעיר הזו יהפוך לאנדרטה או ישרת קבוצות שאין להם שום קשר לכאן.
עובדתית, מכבי נתניה עולה לא פעם במועצת העיר כי זה כן מעניין וחשוב לעיר. מצחיק שאדם אחד טירפד את העזרה הזו שבראייתי היא מינימלית ואולי אפילו "כוסות רוח למת".
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: אלי שגב עובד עלינו בעיניים. - עידן444 - 08-Jan-2015 11:34

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים