שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב עובד עלינו בעיניים.
08-Jan-2015, 11:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jan-2015 על ידי 11:05 אלון.)
הודעה: #59
RE: אלי שגב עובד עלינו בעיניים.
(08-Jan-2015 10:29)אייל ס כתב:  טל,אתה מפתיע ובעיקר מדאיג אותי,מפתיע כי ציפיתי ממך ליותר,מדאיג כי אתה לא שונה מאפרים.
.בתחילת השנה כשהעלתי ספקות ביכולתו של שגב לעמוד בתקציב,הפכו אותי כאן לעוכר ישראל.
כשטענתי שהצוות המקצועי הוא הכי לא מקצועי שיש,מייד טענו כלפי שאני כותב את שכותב בגלל משקעי העבר.

ומכיוון שאני לא מתכוון להצטדק ובטח ובטח לא להתווכח,אעשה זאת 3 פעמיים בפעם אחת(ראשונה אחרונה ויותר מדי).
אנחנו לפני הכל אזרחי מדינת ישראל ומכיוון שלא מעניין לי את קצה ה"ז" שיש ראש ממשלה בדרך לכלא ונשיא אנס ושר אוצר שיצא מהכלא ועוד ועוד ועוד,בתפיסת עולמי הכסף הציבורי הוא נחלת הציבור ומצפה שנציגי הציבור לא ישנו בלילה ויזיעו עד זוב דם לפני שמאשרים הקצבות יחודיות כאלו ואחרות,כך טענתי כשהייתי קרוב(גם בכתיבתי כאן),כך אני טוען גם עכשיו.

ורק להשכלתך טל,זה שהתנתקתי בגלל התנהגות/ההתנהלות לא מפריע לי להמשיך בדרכי לעשות חלק מהדברים שעשיתי בעבר..בהבדל אחד,מלקחי העבר דואג שזה יהיה ישירות לנמען בלי מעורבות אחרים בדרך.

נ.ב

בכנות,למרות שהפגיעה שלך היתה בנקודה הכי כואבת,תחסוך מימך התנצלות או חזרה,כי זה מיותר.

גם מכבי נתניה היא נחלת הציבור. מצידי שהעירייה תיקח את מחלקת הנוער תחת חסותה ותממן את תיקצובה (אתה יודע טוב מאיתנו כמה עולה להחזיק מחלקת נוער בריאה). להזכירך, בנתניה נבנה איצטדיון "עירוני" ולא איצטדיון מכבי נתניה, מבחינתי שהעירייה תממן את תיפעולו ע"י השכרת שטחי מסחר ופעיליויות נוספות, לא על חשבון מכבי נתניה. אין לי בעיה שהעירייה לא תיתן שקל לקבוצת הבוגרים אבל שתדאג לאחזקת האיצטדיון ולמחלקת הנוער. מכבי נתניה היא חלק מצביון העיר ולא שייכת לטייקון כזה או אחר וכמו שהעיריה דואגת לאירועי תרבות/ תקצוב מגזרים שונים, כך היא צריכה גם לקבוצות הספורט הייצוגיות בעיר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: אלי שגב עובד עלינו בעיניים. - אלון - 08-Jan-2015 11:04

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים