שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב מדבר: "אם לא היה אכפת לי, לא הייתי מוכר בית בשביל
05-Dec-2014, 13:27
הודעה: #48
RE: אלי שגב מדבר: "אם לא היה אכפת לי, לא הייתי מוכר בית בשביל
(05-Dec-2014 13:12)זאב רווח כתב:  רק אתמול כתבת ששגב לא האיש הרע בסיפור אתה סובל מפיצול אישיות אייל סגל או לפחות מפיצול דעות
כשאתה מרגיש ששפכת את דמו יותר מדי אתה מוציא איזה עץ להשקיט את המצפון אבל הידיים מגואלות בדם ששפכת
אני מזהיר אותך שוב ממקרה רובי שפירא ז"ל ואתה כמו חירש עיוור אילם כמו שלושת השימפנזות למרות שהבן אדם מכר את ביתו אתה ממשיך לשפוך את דמו , אולי בעסקיך אתה רגיל בלשפוך דם אבל זה לא עסקים חביבי זה רק ספורט

רק בגלל שזרקו אותך מחדר ההלבשה וממחלקת הנוער זאת לא סיבה לחפש ולרדוף שאדם יתאבד

אפי אתה שוטה הכפר,קיוויתי שמחלקת החינוך בנתניה בשנות ה60 וה70 הצליחו להוציא יותר,כניראה שטעיתי.
.אכן צריך להשקיע את הכסף בחינוך,כדי שחסרי בינה ומפוצלי אישיות כמוך עיתונאי קטן במוח(וגדול בגודל) יבינו היטב למרות שמשתדל לכתוב בעברית קלה(כניראה לא מספיק).

אגב אפי היקר וחסר ההבנה,זה שתכתוב את השטות המוחלטת הזו פעם אחרי פעם אחרי פעם לא יגרום לאיש מהקוראים לחשוב לרגע קט,שמישהו נזרק(ממקום שהוא לא היה בו).

בניגוד אלייך,מגיל צעיר(מאוד),זכיתי לעצמאות כלכלית ולא הזדקקתי לעזרה ולכן,את עיסוקי בחרתי וממשיך לבחור על פי דרכי.

מכבי נתניה לא היתה ולא תיהיה לעולם מקום עבודה עבורי,מדובר באהבה יקרה מאוד מאוד(תרתי משמע),כך זה היה בעברהוכך זה יהיה בעתיד.
אומנם תרומתי היתה לרועץ לספונסר העיקרי שלך ולצערי אלי שגב בחר להתחבר אליו,מה שגורם לכל קוראי הפורום היום,לחוסר בשעות שינה.
.אך בעתיד כשינקו את האורוות ודם חדש צנוע ואמתי יזרום בעורקי המועדון,אני משוכנע שאת שהתחלנו לפני מספר שנים,נוכל להמשיך.
כל מה שהביא אותי,בניגוד אלייך עיתונאי קטן ולא מוצלח שמונע משינאה ואהבת "פפלים",היתה אהבה נטו למועדון ולילדי העיר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: אלי שגב מדבר: "אם לא היה אכפת לי, לא הייתי מוכר בית בשביל - אייל ס - 05-Dec-2014 13:27

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים