שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה נראה כמו בדרך לפירוק
26-Nov-2014, 15:56
הודעה: #24
RE: זה נראה כמו בדרך לפירוק
(26-Nov-2014 15:20)אייל ס כתב:  
(26-Nov-2014 15:04)arika כתב:  לי המצב נראה ברור לגמרי ואין לי שום מידע פנים:

1. לשגב אין גרוש על התחת
2. כדי לשלם משכורות צריך לממש ערבויות
3. אין לנתניה בעיה בתזרים המזומנים העונה אם ימומשו הערבויות
4. שגב לא רוצה שיממשו ערבויות ושואף למכור את קאיודה, לשחרר שחקנים או כול פתרון אחר, כתחליף למימוש ערבויות
5. יש הרבה אינטרסטים, כמו דודו דהאן, שרוצה לנצל הזדמנות ולהרויח עמלת מכירה של קאיודה בינואר. וכדי להצדיק את זה, מורחים אותנו בסיפורי התמוטטות.

מה שאנחנו כאוהדים צריכים לעשות, זה למנוע מכירה של שחקנים, כי כאמור אין בזה צורך ברגע שממשים ערבויות. במקרה הכי גרוע, אנחנו צריכים לוודא שהערבויות ימומשו כאלטרנטיבה ראשונה לפני שמתחילים למכור או לשחרר שחקנים.
ולמי שאומר "אין ברירה", זה לא נכון, כל שחקן יכול לסרב שישחררו אותו וזכאי לשכרו עד לסיום העונה. בשביל זה הופקדו הערבויות.
יש בעיה קשה מאוד תזרימית.
ומכיוון שנוצלו כל הכספים האחרים למעט העיריה והשוטף מההתאחדות/מנהלת ויש הרמה מכובדת של חשבונות ספקים חוץ מהשכר,לא ניתן יהיה לגמור את העונה בלי מימוש נכסים/הזרמת כספים מצד ג'/הורדה דרמטית של עלויות/כל האפשרויות גם יחד.

לא מבין אילו מקורות הכנסה לא התממשו. לא נראה סביר שבנו על יותר קהל שמגיע בכמויות יפות, וספונסרים לא נטשו. בתחילת העונה הבקרה מוודאת שההתחייבויות שעליהם חותמים מגובות בהכנסות וליתר בטחון יש ערבויות. אז איפה נוצרה בעיה? ולמה פשוט לא ממשים ערבויות? ברור לי למה שגב מעדיף למכור את כולם ומצידו שהקבוצה תרד ליגה, במקום שיממשו לו ערבויות. אבל אנחנו, על אותו משקל, נעדיף ששגב יתרסק ויאכל את הדייסה שהוא בישל ולא שנתניה תתרסק.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: זה נראה כמו בדרך לפירוק - arika - 26-Nov-2014 15:56

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 10 אורחים