שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה נראה כמו בדרך לפירוק
26-Nov-2014, 14:20
הודעה: #18
RE: זה נראה כמו בדרך לפירוק
(26-Nov-2014 13:51)טל.מ כתב:  
(26-Nov-2014 10:57)אלון כתב:  
(26-Nov-2014 9:51)טל.מ כתב:  אני מוטרד מהמשפט שאומר שכל מי שירצה להשתחרר בינואר יוכל לעשות זאת. המועדון אומר אני לא יכול לשלם לכם - לכו. זה לא מועדון שרוצה להשאר בליגה אלא מכוון לרדת ללאומית.

שטויות. גם ככה אנחנו מתלוננים שיותר מחצי הסגל לא ראוי לליגת העל והסגל רחב מידיי. פרט לקאיודה ואולי גבי (שהייתי רוצה לראות את השילוב שלו יחד עם רומריו במקום צלישר) לא רואה אבדה גדולה מכל שחקן שיחפוץ לעזוב.
נ.ב- לא רואה כזה ביקוש לשחקנים שלנו בחוץ והלוואי וכמה מהם יבקשו לעזוב יכול לעשות רק טוב...

אתה בטוח ? לשחקנים כמו עמית בן שושן דיא סבע וערן לוי אין מקום מחוץ לנתניה ? מה יקרה אחרי שאולי נאלץ לשחרר את אריאל הרוש ?

אני מנסה להבין מי משחרר ומוכר פה שחקנים - שגב ? רועי דניאל ובלדב ? אם שגב דואג רק לצמצום הבור שלו - אפשר לסמן יורדת. את קאיודה כבר איבדנו. לא ברור לי איזו התקפה נציג מינואר ... שמעתי את רועי דניאל בששי האחרון וזה לא היה נראה שלשם הוא מכוון אבל כנראה שהוא לא זה שמחליט. למכבי נתניה יש יכולת כלכלית לשרוד עד סוף השנה עם הערבויות בבקרה, אבל זה נראה ששגב משתדל להפריע.
מה התוכנית אם יש כזו, לרדת ליגה ולשרוד על אש קטנה עד שיבוא משקיע? משהו אחר ?

אין לי את רוב התשובות כמו לכולנו, יחד עם זאת אני מעריך שאם אכן שגב לא יפריע
(כתבתי זאת יותר מפעם אחת) ויאפשר שימוש בערבויות ללא התנגדויות מיותרות,
כשמאידך אורליצקי פועל ולא מחכה( ממה שאני מבין, זה אכן מה שהוא עושה), ניתן לסיים את העונה בגירעון סביר.
ישנם גורמים כאלו ואחרים שמנסים לעזור, גם ובעיקר כספית, אך ברור שאין אפשרות לסתום את כל הבור ללא מכירת שחקנים או שחרור מוקדם של כאלו אשר חוזיהם מאפשרים זאת.
מסכים שמכירת קאיודה היא כנראה בלתי נמנעת וכי אין לנו כרגע פתרונות יצירתיים דומים ככל שנוגע הדבר לחלק הקדמי...
לגבי השוער הרוש, אני מעריך שייעשה ניסיון להגיע להסדר עם טביב לגבי התשלום,
לפחות לגבי המועד והתנאים( כי טביב לא יוותר על שקל...).
בקיצור, עדין ונזיל.
אם והדגש על אם גדול, נצליח לשרוד את הצונאמי הזה השנה גם בלי ירידת ליגה, הרי בשנה הבאה , אמנם עם תקציב דל בהרבה ( סביב משהו כמו- 16 מיליון ₪,) ניתן יהיה להתקיים ולחיות גם בליגת העל.
בעייתנו היא שיש כל כך הרבה "אם, בדרך...
בכל זאת... נקווה לטוב
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: זה נראה כמו בדרך לפירוק - nitzan - 26-Nov-2014 14:20

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 8 אורחים