שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סיכום ענייני של אוהד לא היסטרי (ושלא מחפש למכור את המנוי)
21-Sep-2014, 13:57
הודעה: #41
RE: סיכום ענייני של אוהד לא היסטרי (ושלא מחפש למכור את המנוי)
(21-Sep-2014 7:06)אייל ס כתב:  הסיכום עינייני ואולי גם חלק מהפוסט הזה,אך סה"כ מרבית התגובות בפוסטים הם תגובה לעצם התגובה ופחות לתוכנה.
.אנחנו בראש ובראשונה אוהדי מכבי נתניה שרוצים בהצלחתה וכשרואים שרן רול שעולה בהרכב שבת אחרי שבת כשיש אופציות טובות יותר(ולא מפספס שום הזדמנות לפספס) וכשרואים על הספסל מגן ימני,אך כשצריך להחליף מגן,מכניסים בלם לא טכני לעמדת המגן הימני,אנחנו מבינים שיש לנו בעיה בניהול המשחק.
.ואני לא אכנס לבחירת השחקנים וכו וכו וכו,כי זה מאחורינו וכסף אין לשינויים,אני מוטרד מהמנצח על המקהלה הבינונית הזו(במקרה הטוב).

אני מסכים אם אייל אתמול יוסי אשם בהפסד לא פחות ואולי יותר מההגנה לדוגמא רן בן שמעון כבר אחרי עשרים דקות קלט שההגנה שלו על הפנים הרים שלושה שחקנים לחימום . ויוסי לא עושה כלום נגיד שהרוש ביקש למה לא להכניס את קנדה ושאתה רואה 4 : 3 ושאתה יודע שההגנה חרא תכניס את חסן שיהיה עוד גבוה בהגנה . לגבי רן רול גם מול ת"א גם אתמול החמצות מטורופות למה לא לעלות את אור ברוך שקיודה ועמית בצדדים אתמול יצאתי מהמגרש עצוב מאוד ככה לא נשאר בליגה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: סיכום ענייני של אוהד לא היסטרי (ושלא מחפש למכור את המנוי) - mordii2 - 21-Sep-2014 13:57

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים