שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משהו על המשחק של חיפה אתמול
16-Sep-2014, 12:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Sep-2014 על ידי 12:31 אסףג.)
הודעה: #11
RE: משהו על המשחק של חיפה אתמול
(16-Sep-2014 10:56)פיליפצוק כתב:  
(16-Sep-2014 10:46)אסףג כתב:  כמה דברים שבלטו לי לעין:
1. כושר גופני. הקבוצה רצה ומפגינה מהירות מסחררת. סכנין נפלו מהרגליים מולם. לי חבל שפיגורה כמו אורי הראל כבר לא אצלנו. בלי להאשים. כרגע יש לנו עוד חאפר מאשדוד, ולי נראה מוזר שבתחום מדעי כמו כושר גופני יש פציעות ועייפות מוקדמת. רק אני שמתי לב שמתחת לציצית שלבש אבו חצירה היתה חגורת דופק?
2. לחץ על הכדור- היו כמה דקות אתמול שחיפה עשו כזה לחץ על השליש האחרון שסכין לא הצליחה לעבור את החצי. מייד איבדו את הכדור וחיפה מצאה את עצמה בשליש האחרון של המגרש עם הפנים לשער. אם הם היו יותר מדויקים, כמו נבחרת גרמניה זה היה נגמר בשביעיה. לדעתי, עם ההגנה האינפנטילית שלנו זה יהיה מרחץ דמים. משהו בסגנון השביעיה שחטפנו בזמנו של רמי לוי.
3. למרות האמור, ההגנה של חיפה פגיעה. במקרה שלהם ההתקפה תחפה על זה ביג טיים.
את סעיף 2 ברצלונה מבצעת מימי גרדיולה. גם נבחרת גרמניה עושה את זה. אומנם תותחים כמו שיש להם אין לנו, אבל מה הבעיה ללחוץ בתיאום כקבוצה ולא להסתגר בחצי?

1. אתה קורא למאמן אצלנו "חאפר" וזה אחרי שאתה יודע מה שמו? השכלתו? הרזומה המקצועי שלו? או סתם כי זה קל לירות מהמקלדת?
2. לגבי סעיף 2 שלך אני מציע לך, לאבי רצון המגלומן ולכל המתלהבים למיניהם להמתין עוד כמה מחזורים לפני שהופכים את מכבי חיפה לברצלונה/נבחרת גרמניה.

כן, אני קורא לו חאפר עם 20 סימני קריאה!
כל ההתנהלות המקצועית (מתעלם מאלי שגב והניהול) היא בושה וחרפה. החל מסארנסה, דרך מגן שמאלי, דרך קשר אמצע, דרך שוער, דרך בהעדר אלטרנטיבה התקפית לערן לוי וקאיודה וכלה בהעדר כושר גופני.
כן, אני קורא חאפר למאמן כושר שלא לומד שכיום, במחצית נוהגים לעשות חימום לפני משחק לכלל שחקני הספסל ולא להסתפק בנוהג הקיים בה המאמן כושר יורד לחדר הלבשה(מה יש לו לחפש שם בכלל), ושחקני הספסל משחקים אחד באמצע.
ולדעתי רזומה במועדון הפאר אשדוד לא משחק תפקיד.
ולגבי סעיף 2. אני התכוונתי לתבניות משחק שיש ניסיון ליישמם אצלנו בישראל. איזה תבנית ראית ממכבי נתניה עד כה? ״ תמסור לערן לוי ותקווה לטוב?״
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: משהו על המשחק של חיפה אתמול - אסףג - 16-Sep-2014 12:29

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים