מכבי נתניה

גירסה מלאה: משהו על המשחק של חיפה אתמול
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
כמה דברים שבלטו לי לעין:
1. כושר גופני. הקבוצה רצה ומפגינה מהירות מסחררת. סכנין נפלו מהרגליים מולם. לי חבל שפיגורה כמו אורי הראל כבר לא אצלנו. בלי להאשים. כרגע יש לנו עוד חאפר מאשדוד, ולי נראה מוזר שבתחום מדעי כמו כושר גופני יש פציעות ועייפות מוקדמת. רק אני שמתי לב שמתחת לציצית שלבש אבו חצירה היתה חגורת דופק?
2. לחץ על הכדור- היו כמה דקות אתמול שחיפה עשו כזה לחץ על השליש האחרון שסכין לא הצליחה לעבור את החצי. מייד איבדו את הכדור וחיפה מצאה את עצמה בשליש האחרון של המגרש עם הפנים לשער. אם הם היו יותר מדויקים, כמו נבחרת גרמניה זה היה נגמר בשביעיה. לדעתי, עם ההגנה האינפנטילית שלנו זה יהיה מרחץ דמים. משהו בסגנון השביעיה שחטפנו בזמנו של רמי לוי.
3. למרות האמור, ההגנה של חיפה פגיעה. במקרה שלהם ההתקפה תחפה על זה ביג טיים.
את סעיף 2 ברצלונה מבצעת מימי גרדיולה. גם נבחרת גרמניה עושה את זה. אומנם תותחים כמו שיש להם אין לנו, אבל מה הבעיה ללחוץ בתיאום כקבוצה ולא להסתגר בחצי?
אה !! צריך לרוץ ..
סכנין נפלה מהרגליים כי חיפה החזיקה יותר בכדור ו היא הייתה צריכה לרדוף אחריה, זה לא בהכרח קשור למאמן הכושר (לסכנין יש מאמן כושר ספרדי).
(16-Sep-2014 10:46)אסףג כתב: [ -> ]כמה דברים שבלטו לי לעין:
1. כושר גופני. הקבוצה רצה ומפגינה מהירות מסחררת. סכנין נפלו מהרגליים מולם. לי חבל שפיגורה כמו אורי הראל כבר לא אצלנו. בלי להאשים. כרגע יש לנו עוד חאפר מאשדוד, ולי נראה מוזר שבתחום מדעי כמו כושר גופני יש פציעות ועייפות מוקדמת. רק אני שמתי לב שמתחת לציצית שלבש אבו חצירה היתה חגורת דופק?
2. לחץ על הכדור- היו כמה דקות אתמול שחיפה עשו כזה לחץ על השליש האחרון שסכין לא הצליחה לעבור את החצי. מייד איבדו את הכדור וחיפה מצאה את עצמה בשליש האחרון של המגרש עם הפנים לשער. אם הם היו יותר מדויקים, כמו נבחרת גרמניה זה היה נגמר בשביעיה. לדעתי, עם ההגנה האינפנטילית שלנו זה יהיה מרחץ דמים. משהו בסגנון השביעיה שחטפנו בזמנו של רמי לוי.
3. למרות האמור, ההגנה של חיפה פגיעה. במקרה שלהם ההתקפה תחפה על זה ביג טיים.
את סעיף 2 ברצלונה מבצעת מימי גרדיולה. גם נבחרת גרמניה עושה את זה. אומנם תותחים כמו שיש להם אין לנו, אבל מה הבעיה ללחוץ בתיאום כקבוצה ולא להסתגר בחצי?

1. אתה קורא למאמן אצלנו "חאפר" וזה אחרי שאתה יודע מה שמו? השכלתו? הרזומה המקצועי שלו? או סתם כי זה קל לירות מהמקלדת?
2. לגבי סעיף 2 שלך אני מציע לך, לאבי רצון המגלומן ולכל המתלהבים למיניהם להמתין עוד כמה מחזורים לפני שהופכים את מכבי חיפה לברצלונה/נבחרת גרמניה.
תומר, סכנין תאכל אותנו בלי מלח.
חכו עוד כמה מחזורים... אל תכתירו ואל תיקברו אף אחד.
הליגה מאוד שיוויונית.
ואם כבר מהללים את מכבי חיפה, ובאמת נהניתי מהם אתמול, אי אפשר שלא לשים לב שההגנה שלהם לא התחזקה. למרות שיתכן שהקישור של מכבי חיפה תוסס יותר משל מכבי ת"א, מכבי ת"א עדיין טובה יותר, בעיקר בזכות ההגנה שלה.
ואני עוד זוכר את חיפה של עטר המאמן דופקת שישיייה לסכנין בגביע הטוטו שבוע לפני פתיחת הליגה...
אותם דיבורים היו גם אז.
פשוט לא יאמן עד כמה הזכרון של כולם קצר.
מכבי ת"א של פאקו קבוצה טובה יותר מגוונת יותר ולא דווקא בגלל ההגנה הבינונית אלה בזכות הקישור וההתקפה ושיטת המשחק של המאמן החדש.
חיפה בצעד פחדני אסרה על השחקנים המושאלים מוחמד גדיר ואיסמעיל ריאן לשחק מולה ובכך החלישה מהותית את ההרכב של סכנין, שגם ככה נבנה בתקציב של רבע מהתקציב של חיפה. והמשחק הפך להרבה יותר קל.

חיפה אותה קבוצה של עונה שעברה, שים שומר אישי על ראיוס, וחיפה תהפוך לקבוצה תקועה שיש לה המון שחקני התקפה מאותו סוג. אף אחד מהם לא גולר כמו דמארי, ואף אחד לא שחקן חזק שיודע לנגוח כמו פריצה. הכול תלוי בהברקות של ראיוס וחן עזרא שיצליחו לפתוח הגנות. אם הם יצליחו בשלב המוקדם של המשחק אז המשחק יפתח, וחיפה תוכל להבקיע המון (בדיוק כמו אתמול). ואם לא, אז הכול יתקע והעצבים יתחילו לשחק תפקיד.
ובכוונה לא הזכרתי את בניון, שבדיוק כמו בחמש שנים האחרונות הוא מתמקם בטבעיות כמעודד על הספסל. אין שום סיכוי שבסוף הקריירה הוא פתאום יתחיל להיות שחקן דומיננטי שיכול למשוך קבוצה ולשחק את רוב המשחק.
אל תסתנוורו, היתה תפאורה יפה אתמול,פתיחה מרשימה אבל מכבי חיפה לא כזאת גדולה,ההגנה שלהם חלשה,קישור תלוי ביום שהוא תופס, תמתינו כמה מחזורים ואז נראה את הבעיות צפות,כי אחרי אתמול הקהל שלהם לא רואה כלום חוץ מאליפות.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's