שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אם דודו יחתך ? מי לדעתכם מהשחקנים צריך להגיע ?
15-Sep-2014, 13:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Sep-2014 על ידי 13:44 פיליפצ'וק.)
הודעה: #36
RE: אם דודו יחתך ? מי לדעתכם מהשחקנים צריך להגיע ?
(15-Sep-2014 13:33)עידן444 כתב:  ריף מסיקה שחקן, ועשאל בן שבת שחקן, ואיתן טיבי שחקן, ושיר צדק שחקן, וברק בדש שחקן. ויש עוד שמות כמו אלה, שכולם בשלב כלשהו שיחקו בנוער של מכבי נתניה ומסיבות שונות ומשונות אפשר לספור על יד אחת את ההופעות של כולם יחד בקבוצה הבוגרת.
ויש לי דוגמה למה שאני מנסה להסביר כאן על זה ששחקנים נעלמים גם אם יש להם כישרון ברגע שאין מי שיטפח אותם ויתן להם צאנס-
מכירים את שניר גואטה?
תקופה מסויימת הוא היה אחד הפייבוריטים של ראובן עטר והיה שחקן ליגת על לגיטימי. מסיבה שלא ברורה לי עד היום פתאום עטר "התהפך" עליו והוא פתאום לא ראה מגרש... ופשוט נעלם...

מסיקה- חסר אופי ולכן לא התרומם גם הרבה אחרי ראובן עטר, אז תעשה לי טובה.
עשאהל בן שבת - בלם בינוני ביותר, לא יותר טוב מעידו לוי/ירין חסן, יש כמוהו בשפע, התחיל לכאורה "לחלטר" בדברים אחרים בשנה האחרונה.
שניר גואטה - מוכשר אבל גם חסר אופי ועמוד שידרה, חזר בתשובה אם אני לא טועה.
איתן טיבי - יותר מזל משכל, היה עם יותר מרגל וחצי מגמר הקריירה.
בדש ובן שבת - שחקנים שפוספסו, זה קורה תמיד גם לקבוצות גדולות.
וכדאי שנפסיק עם טיפוח, ליטוף, תמיכה, מדובר באנשים ולא בכלבים ומי שרוצה להיות שחקן ולהתפתח אז צריך להיות גם בעל אישיות טובה, להיות מקצוען, לחיות חיים ספורטיביים, לעשות את מה שאומרים לו ולא לקצר תהליכים וקצת מזל גם לא יזיק.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: אם דודו יחתך ? מי לדעתכם מהשחקנים צריך להגיע ? - פיליפצ'וק - 15-Sep-2014 13:43

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 7 אורחים