מכבי נתניה

גירסה מלאה: אם דודו יחתך ? מי לדעתכם מהשחקנים צריך להגיע ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
רועי כהן שחקן קישור מוכשר הן נסוג הן קדמי בעל כושר גופני יוצא מן הכלל בעיטה טובה מסירה טובה ראיית משחק טובה - המינוס שלו זה התדמית + שכר גבוה יחסית למי שלא הוכיח כלום בשלוש שנים האלרונות !!!

תמיר כהן - מיודעינו ששיחק כאן והיה מצוין אבל זה כבר לא אותו שחקן של פעם עבר פציעות לא שיחק סדיר ולפי יכולתו משנה שעברה אפילו רעננה לא חפצה בו

משה אוחיון - שחקן מצויין בוגר יותר משני הראשונים בעל עבר מצויין בקבוצות בינוניות באירופה לא מצא קבוצה רק בגלל מחירו

אבירם ברוכיאן - שחקן עם כשרון אדיר מסירות אומן שנעלם ב- 4 שנים האחרונות

אביחי ידין שחקן מצוין קשר הורס בונה - הבעיה גובה החוזה והקיזוז וזה רק השאלה לעונה

האחרון לירוי צעירי שיוסי מזרחי רצה אותו

בקיצר אחד מאלו במי הייתם בוחרים ?
מי זה רועי כהן סליחה על השאלה ?
ואני רוצה את בן רייכרט

Sent from my iPhone using Tapatalk
בן רייכרט זה גם השאלה אז לא נראה לי שמישהו יסכים בעונה גורלית כל כך קשה שיתגלחו על חשבונו
גם ככה הוא במשכורת חייל

מתאים לי זה יפנה כסף טוב לחלוץ בתנאי שהוא טוב הבן רייכרט הזה
אני מניח שהוא מתכוון לאל רועי
אההה הכוסית של שיר

דרך אגב הבחירה שלי משה אוחיון
משה אוחיון. צריך מישהו בונה משחק. אלרואי כהן - היה כשרון לא רע בכלל אבל איפשהו נדפקו לו הברגים , והוא לא הפנים את מעמדו החדש. החוזה השמן שקיבל בהפועל תא ממש שכנע אותו שהוא כזה. לדעתי כדורגלן גמור מנטלית. בן רייכרט - לדעתי קשר הורס ולא בונה. צעירי לא משהו . תמיר כהן כנראה גמר את הסוס. לדעתי דרך אגב כל השחקנים האלה יכלו לשחק אם היו מפסיקים להחזיק מעצמם.
(14-Sep-2014 23:41)טל.מ כתב: [ -> ]משה אוחיון. צריך מישהו בונה משחק. אלרואי כהן - היה כשרון לא רע בכלל אבל איפשהו נדפקו לו הברגים , והוא לא הפנים את מעמדו החדש. החוזה השמן שקיבל בהפועל תא ממש שכנע אותו שהוא כזה. לדעתי כדורגלן גמור מנטלית. בן רייכרט - לדעתי קשר הורס ולא בונה. צעירי לא משהו . תמיר כהן כנראה גמר את הסוס. לדעתי דרך אגב כל השחקנים האלה יכלו לשחק אם היו מפסיקים להחזיק מעצמם.
בן רייכרט קשר קדמי אבל אני מסכים איתך רק משה אוחיון.
מהערב יש עוד חלוץ פנוי.אהובנו מאשתקד
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's