שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב בדרך לעזוב את הקבוצה
07-Sep-2014, 23:58
הודעה: #27
RE: אלי שגב בדרך לעזוב את הקבוצה
(07-Sep-2014 22:44)עידן444 כתב:  מה זה קשור? זה בדיוק מראה איך הכדורגל שלנו נראה!!! בוא באמת תסביר לי מה רוצים ממטלה??? מה??? יש למישהו הסבר? או שזה פשוט במודה עכשיו לקלל אותו אז הולכים עם הזרם?

(07-Sep-2014 18:53)amir כתב:  
(07-Sep-2014 18:41)ORENARIEL כתב:  אולי כואב לו לראות את מכבי נתניה במצב הזה אז הוא העדיף לראות בטלויזיה לבד והוא לא רוצה לראות את הכאב והבכי?
אולי הוא רצה לחסוך בלאגן והתפרעויות?
וחוץ מזה הכל בסדר ? לפני המקרה הזה כולם אהבו אותו?
ודרך אגב אין אף אחד בעולם שמקבל כסף חינם.. ואם יש אתה מקנא?
בישיבת הפיטורים ההזויה של טל בנין הוא אמר שהוא נותן לו גב והולך ביחד איתו לאחר שבדרך קילל ילד משלנו שיחלה בסרטן, בתקופה הקשה הוא נעלם וחזר למשחק הירידה וגם אותו נטש, איך שהגיעו בעלים חדשים ונכון גם בזכותו, הוא חזר בתפקיד לא ידוע אם משכורת יפה והפך למנהל על ואיך הקיץ הזה נראה אני לא צריך להזכיר אין בור שלא נפלנו בו, אז אם כאלה אנשים במערכת לא נגיע רחוק.

וואלה עדיין אני לא רואה סיבה לשנוא אותו... ואין מצב בעולם שהוא קילל ילד שיקבל סרטן, ואם הוא כן קילל אז מה הילד או מישהו אחר קילל אותו? בטוח שמשהו יותר גרוע פי אלף . (משהו בסגנון שאני לא רוצה לכתוב פה מפאת הכבוד)
ואם זה מקרה כמו שקרה אם שחורציאניטיס שיחלו לילדים שלו את הדברים הכי נוראים בעולם אז וואלה אני מצדיק! את הקללה של מוטלה כביכול...(ואם לא היית נוכח באירוע אז איך אתה שופט אותו על דבר כזה?)
אז תגדיר את השנאה? זה שהוא נכשל? זה שהוא קיבל אחריות והלך כמו גבר? זה שהוא חזר וקיבל תפקיד ניהולי?
אז מייחסים לו רק את הכשלונות ולא את ההצלחות ? אבל רגע בכלל אמרת שאין לו תפקיד מוגדר בקבוצה אז למה הוא אשם?
לא רואה סיבה אחת לשנוא את הבן אדם בנתיים. אם למישהו אין סיבה מספיק טובה אז השנאה הזו היא פשוט סתם אתם לא יודעים לכבד כוכבים ואוהדי הקבוצה.
מארדונה מלך בארגנטינה וכולם אוהבים אותו למרות שהוא זבל של בן אדם ועשה הרבה דברים שלא יעשו.. איך אתה מסביר את זה? מארדונה זה אליל אבל בתור בן אדם או מאמן או כל דבר אחר הוא חרא אחד גדול
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: אלי שגב בדרך לעזוב את הקבוצה - ORENARIEL - 07-Sep-2014 23:58

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים