שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הסוכנים בארץ מחריבים את הכדורגל הישראלי
04-Sep-2014, 8:16
הודעה: #5
RE: הסוכנים בארץ מחריבים את הכדורגל הישראלי
העניין הוא לא אבי נימני. העניין הוא הסוכנים בכלל. מי שסומך על סוכנים, שיתרגל ליפול ולהפסיד כסף עם הרבה שחקנים... אם אני בעלים של מועדון, מערך סקאוטינג נורמלי זה הדבר הראשון שהייתי משקיע בו. אומרים שנתניה עם הנהלה מנופחת ושלא ברור למה צריך את כולם. סקאוט, יש?? אפילו אחד? לא אמרתי צוות שלם... אחד... מישהו שיהיה טיפה חשדן וישאל למה שחקן עם רזומה כמו של דודו פתאום מגיע לישראל ובסכומים עלובים בקנה מידה אירופי. אני לא אומר שצריך להיות פרנואיד, ומיד לפסול-הגיעו למכבי נתניה שחקנים גדולים- אם זה לואיס מרין ואם זה אריאס. יש מציאות. אבל זה בדרך כלל שחקנים שאתה מוצא בפינצטה(כך סיפר אלי גוטמן על הבאת לואיס מרין לנתניה) ולא שחקנים שמוצעים לך. יש מקרים שבהם, בעיקר שההשקעה הכספית במושגים שלנו היא כל כך משמעותית- שצריך לשים קצת יותר דגש. חבל שמכל בעלי התפקידים לא היה אפילו אחד שעשה את זה. מה שקורה עם דודו זה מחדל שיכול לגמור עונה לקבוצה כמו נתניה. אני לא בטוח שזה לא חלק גדול מהתסכול של מזרחי ושגב שגרם להם לצאת משיווי משקל בכל ההתנהלות שלהם הקיץ הזה. סיפור בן שושן, היחס כלפי דודו עצמו, המנודים(מנודים? זו לא המצאה של חיפה? ממתי יש לנתניה מנודים? יש לנו כסף בשביל זה בכלל???).
בקיצור... מחדל שיתכן ואף דורש ״עריפת ראשים״!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: הסוכנים בארץ מחריבים את הכדורגל הישראלי - עידן444 - 04-Sep-2014 8:16

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 5 אורחים