מכבי נתניה

גירסה מלאה: הסוכנים בארץ מחריבים את הכדורגל הישראלי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
זה משהו שאני כבר טוען תקופה די ארוכה. שהסוכנים בארץ מנהלים לנו את הכדורגל ומחריבים אותו... ובא לשכונה בחור חדש... לא ברור לי איך אבל ידו של אבי נימני בכל...
לדעתי מה שאתם עומדים לקרוא בשורות הבאות הוא רק דוגמה קטנה לסירחון... לא אתפלא אם גם בסיפור של דודו משהו מכר לנו במכוון חתול בשק...
לא מזמן הוצע לב״ש ע״י אבי נימני שחקן ברזילאי בשם רומאריו פירס. השחקן שוחרר ע״י פטרולול הרומנית עקב בעיה רפואית! הדבר לא מנע מאדון נימני שידע את הפרטים להציעו להפועל ב״ש. למזלה הבעיה בליבו נתגלתה בבדיקות הרפואיות הקפדניות שמקיימים בב״ש בעיקר בנושא הלב עקב מות שחקן במועדון לפני מספר שנים.
לאחר מספר ימים פטרולול הפסידה לדינמו זגרב והודחה מהליגה האירופית. המנהל המקצועי נכנס לנזוף בשחקנים אשר כולם הרכינו ראש. כולם מלבד אחד- קשר אחורי בשם אובידיו אובאן שתקף אותו פיזית. לא פעם ראשונה שהוא מעורב באלימות פיזית. אבל ב״ש צריכה קשר אחורי, ולנימני יש עוד פליט מפטרולול... והבחור סיכם הערב בהפועל ב״ש תמורת חוזה מכובד של 170 אלף דולר.
איזה יופי שכל ישראלי שנותן שני פסים ישר יוצא לאירופה וכל קקה שמתפנה ואפשר לעשות עליו כמה ג׳ובות מגיע לארץ, הא? בריא, לא בריא? אלים? את מי זה מעניין??? מעניין אם הפועל ב״ש בדקה קצת את הרקע או שהם כל כך נואשים לחיזוק שזה באמת כבר לא מעניין אף אחד...
והיום ברדיו , קופמן אמר שהוא נולד ב23 באוג 1979

והוא בן 35 ולא בן 32 כמו שאמרו לבאר שבע .
הוא עדיין לא בן 32... בגיל של דודו
אבי נמני הציע את דודו סראנסה ליוסי מזרחי ?
אבי נמני יכול לחגוג על כל אחד חוץ ממכבי נתניה כי יוסי מזרחי מה שעשה בשביל נמני אף בן זונה לא עשה
כשרצו לזרוק את אבי נמני באימון מכבי ת"א ביקשו שיוסי מזרחי ישאר
כמה מאמנים אתם מכירים שלא היו חוגגים מההצעה ? גם אבי נמני בעצמו הסכים לכך
אבל יוסי מזרחי בן אדם אציל אמר באתי הנה כי אבי נמני בירש שאהיה עוזרו ועוזר צריך להיות לויאלי כלפי המאמן לפני כל דבר וענין
אם אבי נמני נכשל בעיני ההנהלה גם אני כשלתי לכן לא ראוי שאשאר

נו ומי קפץ על המציאס ניר לוין

אבי נמני יכול לעבוד על כל העולם רק לא על יוסי מזרחי
העניין הוא לא אבי נימני. העניין הוא הסוכנים בכלל. מי שסומך על סוכנים, שיתרגל ליפול ולהפסיד כסף עם הרבה שחקנים... אם אני בעלים של מועדון, מערך סקאוטינג נורמלי זה הדבר הראשון שהייתי משקיע בו. אומרים שנתניה עם הנהלה מנופחת ושלא ברור למה צריך את כולם. סקאוט, יש?? אפילו אחד? לא אמרתי צוות שלם... אחד... מישהו שיהיה טיפה חשדן וישאל למה שחקן עם רזומה כמו של דודו פתאום מגיע לישראל ובסכומים עלובים בקנה מידה אירופי. אני לא אומר שצריך להיות פרנואיד, ומיד לפסול-הגיעו למכבי נתניה שחקנים גדולים- אם זה לואיס מרין ואם זה אריאס. יש מציאות. אבל זה בדרך כלל שחקנים שאתה מוצא בפינצטה(כך סיפר אלי גוטמן על הבאת לואיס מרין לנתניה) ולא שחקנים שמוצעים לך. יש מקרים שבהם, בעיקר שההשקעה הכספית במושגים שלנו היא כל כך משמעותית- שצריך לשים קצת יותר דגש. חבל שמכל בעלי התפקידים לא היה אפילו אחד שעשה את זה. מה שקורה עם דודו זה מחדל שיכול לגמור עונה לקבוצה כמו נתניה. אני לא בטוח שזה לא חלק גדול מהתסכול של מזרחי ושגב שגרם להם לצאת משיווי משקל בכל ההתנהלות שלהם הקיץ הזה. סיפור בן שושן, היחס כלפי דודו עצמו, המנודים(מנודים? זו לא המצאה של חיפה? ממתי יש לנתניה מנודים? יש לנו כסף בשביל זה בכלל???).
בקיצור... מחדל שיתכן ואף דורש ״עריפת ראשים״!
מערך סקאוטים לא עולה זול עידן
אם זה בארץ אז לא צריך יש לך המון אינפורמציה על כל אחד
אם זה לחו"ל אז בשביל 5 זרים בינוניים מינוס לעונה שווה להפעיל סקאוט עם טיסות כל שבוע שבועיים ? ואירוח בבתי מלון ?
ובסופו של יום או עונה הסקאוט מגיע למאמן עם רשימה והמאמן לא רוצה מה שהסקאוט הכין אז למה זה היה שווה ?
כן להחזיק סקאוט בשביל כשרונות צעירים מדרום אמריקה ומרכזה מאפריקה זה משתלם כספית למועדון

עזבו אתכם מדודו סראנסה הבן אדם בריא רץ מתאמן בועט ..... די תרדו ממנו הוא השחקן היחידי בעולם שהגיע עם פציעה למרות שאצלו זה מעליה במשקל הבעיות , הוא שיחק בכל העונות האחרונות והיה מצוין .. תנו לו את הזמן להתאקלם כמו כל זר אחר שמגיע
זאב, מישהו יכול לתת כאן תשובה ברורה לגבי מצבו? האם בכלל מתכוונים להעביר אותו בבקרה? לי יש תקוות גדולות לגבי הבחור, אך הרוח כאן בפורום לגביו מייאשת... עד כדי כך שהוא אפילו בקושי רץ... זה קישקוש? הבחור נמצא בכושר משחק? יכול לרוץ? זה רק עניין של זמן עד שיחזור לעצמו?
(04-Sep-2014 9:42)עידן444 כתב: [ -> ]זאב, מישהו יכול לתת כאן תשובה ברורה לגבי מצבו? האם בכלל מתכוונים להעביר אותו בבקרה? לי יש תקוות גדולות לגבי הבחור, אך הרוח כאן בפורום לגביו מייאשת... עד כדי כך שהוא אפילו בקושי רץ... זה קישקוש? הבחור נמצא בכושר משחק? יכול לרוץ? זה רק עניין של זמן עד שיחזור לעצמו?

עידן,אין לי מושג וחצי מושג(כמו לכל הכותבים בפורום),איזה בדיקה מקדימה ומקצועית נעשתה לפני שהחתימו שחקן בעלות שכרהותנאים של 2 מיליון ש"ח שזה בין 18 ל20 אחוז מכל תקציב השכר שחקנים של מכבי נתניה).
כשהגענו לראות את משחקי האימון ניכר היה לראות שהבחור לא הכין עצמו לעונה,תקרא את שכתבתי כאן ישר אחרי הפעם הראשונה שראיתי אותו במשחק אימון ותבין שהפריע מאוד לראות שחקן עם רזומה כמו שלו ובגיל 32 מגיע לקבוצה ללא הכנה ופלוס לא מעט קילוגרמים.
(04-Sep-2014 9:57)אייל ס כתב: [ -> ]
(04-Sep-2014 9:42)עידן444 כתב: [ -> ]זאב, מישהו יכול לתת כאן תשובה ברורה לגבי מצבו? האם בכלל מתכוונים להעביר אותו בבקרה? לי יש תקוות גדולות לגבי הבחור, אך הרוח כאן בפורום לגביו מייאשת... עד כדי כך שהוא אפילו בקושי רץ... זה קישקוש? הבחור נמצא בכושר משחק? יכול לרוץ? זה רק עניין של זמן עד שיחזור לעצמו?

עידן,אין לי מושג וחצי מושג(כמו לכל הכותבים בפורום),איזה בדיקה מקדימה ומקצועית נעשתה לפני שהחתימו שחקן בעלות שכרהותנאים של 2 מיליון ש"ח שזה בין 18 ל20 אחוז מכל תקציב השכר שחקנים של מכבי נתניה).
כשהגענו לראות את משחקי האימון ניכר היה לראות שהבחור לא הכין עצמו לעונה,תקרא את שכתבתי כאן ישר אחרי הפעם הראשונה שראיתי אותו במשחק אימון ותבין שהפריע מאוד לראות שחקן עם רזומה כמו שלו ובגיל 32 מגיע לקבוצה ללא הכנה ופלוס לא מעט קילוגרמים.
אייל, מה בדקו לפני זה דבר אחד וזה גם מעניין. מה שאני שואל כרגע הוא דבר אחר-
מה מצבו נכון להיום והאם יש סיכוי שישחק נגד הפועל ת"א לפחות מחצית? גם מהבחינה התקציבית של העברתו בבקרה(מה שהייתי בטוח שקרה מזמן...) וגם מהבחינה הפיזית.

(04-Sep-2014 9:30)זאב רווח כתב: [ -> ]מערך סקאוטים לא עולה זול עידן
אם זה בארץ אז לא צריך יש לך המון אינפורמציה על כל אחד
אם זה לחו"ל אז בשביל 5 זרים בינוניים מינוס לעונה שווה להפעיל סקאוט עם טיסות כל שבוע שבועיים ? ואירוח בבתי מלון ?
ובסופו של יום או עונה הסקאוט מגיע למאמן עם רשימה והמאמן לא רוצה מה שהסקאוט הכין אז למה זה היה שווה ?
כן להחזיק סקאוט בשביל כשרונות צעירים מדרום אמריקה ומרכזה מאפריקה זה משתלם כספית למועדון

עזבו אתכם מדודו סראנסה הבן אדם בריא רץ מתאמן בועט ..... די תרדו ממנו הוא השחקן היחידי בעולם שהגיע עם פציעה למרות שאצלו זה מעליה במשקל הבעיות , הוא שיחק בכל העונות האחרונות והיה מצוין .. תנו לו את הזמן להתאקלם כמו כל זר אחר שמגיע
אני מדבר אפילו על משהו בקטן... אבל לפחות משהו... מישהו שיכול ללכת לצוד כישרונות בליגות נמוכות... או אפילו סתם לשבת בבית עם צלחת לווין ולצפות במשחקים באפריקה\קוסטה ריקה\בוליביה\אקוודור\רומניה\הונגריה\קפריסין... ורק מידי פעם לטוס...
ברגע שסוכן מציע שחקן, בטח ובטח כשהוא יקר, לבדוק עליו קצת אינפורמציה... לא יותר מזה... לדעתי זה דבר הכרחי...
כולם מנחשים ועל נבואה נאמרו דברים לא מחמיאים,תחושת הבטן שלי לא חיובית לגבי העברתו בבקרה ומסיבות שונות.
.לגבי סקאוט,יש מאמנים שמצליחים יותר ויש לכך סיבות רבות,תבדוק סטטיסטית ותראה שבלא מעט קבוצות "קטנות" הצליחו הרבה יותר ובזיל הזול.
עמודים: 1 2
Reference URL's