שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"לנתניה לא מגיע שלויטה יישאר"
03-Sep-2014, 21:50
הודעה: #1
"לנתניה לא מגיע שלויטה יישאר"
כעת, יממה אחר כך, הגיעה תגובת השחקן על ידי סוכנו, גלעד קצב: "שמעתי את בעל הבית ולכן היה חשוב לי להגיב. אין לנו בעיה או טענה בקטע המקצועי, אם הם חושבים שאוהד לא מספיק טוב או שהרוש צריך לשחק. אין לנו בעיה עם זה. יש לנו בעיה עם הדרך והצורה, יש לנו בעיה שבעל הבית עולה לרדיו וקורא לשחקן מדליף. אני חושב שנתניה לכל אורך הדרך התבלבלו, גם יוסי מזרחי שהוא חבר ואיש מקסים נפל בלשונו, ואני חושב שחבל שקבוצה בליגת העל מתנהגת ככה".
"אוהד מכחיש את הדברים. זה התחיל מכך שהוא לא שוער מספיק טוב, אחרי זה הגיע לזה שהוא לא הזמין אותם לחתונה ובסוף הוא נהיה מדליף" אמר סוכנו והוסיף, "האמת בסופו של דבר מנצחת".

"לא אמרו לנו לחפש לו קבוצה. בשנה שעברה הוא היה מעמודי התווך ובמחזור הראשון בגביע הטוטו מול מכבי תל אביב הוא הצטיין", אמר קצב כשנשאל למה לא מצא לשחקן שלו קבוצה קודם לכן, "שמעתי שנתניה פנתה לשוער אבל לא האמנתי שאריאל הרוש יגיע לנתניה. ידענו שמקצועית הם מאוכזבים ממנו, בשיחות שיוסי עשה איתו הוא חיזק אותו ואמר לו שהוא השוער שלו. הבעיה שלנו היא לא שהביאו שוער, אלא הדרך. לא רק זה שהם פגעו בו, הם גם ממשיכים עם הדלפות וכל מני קשקושים אחרים. זה לא מתאים. מכבי נתניה לא רצתה את אוהד לויטה".

בין השאר, מוקדם יותר היום פורסם כי השוער על סף מעבר למכבי חיפה, שם הוא צפוי להיות מחליפו של סטויקוביץ', ועל כך הגיב סוכנו: "למרות דברי נתניה שבכל קבוצה צריכים להיות 2 שוערים טובים והבלה בלה בלה והשטויות, היא לא רוצה שאוהד לויטה ישאר שם. כנראה שיש אופציה במכבי חיפה ואני יודע שהקבוצות סיכמו ביניהן, אבל אנחנו עוד לא נכנסנו לתמונה. אם זה יצטרך לקרות זה ייקח בדיוק 5 דקות".

"אוהד מבין שהוא היה צריך להזמין לחתונה את ההנהלה, אבל הוא איש מיוחד שחגג עם 50 אנשים" ניסה להסביר בשם השוער את סאגת אי הזמנתם לחתונה, "נוצר מצב שהוא לא צריך להישאר במכבי נתניה בין אם הוא שוער ראשון, שני, שלישי או חמישי. בשורה התחתונה מכבי נתניה לקחה החלטה מקצועית. לויטה מפורק. למכבי נתניה לא מגיע שהוא יישאר. אני מאחל להם בהצלחה ושהם ידעו להתנהג עם שחקנים. אני בטוח שגם יוסי מזרחי לא עשה את זה בכוונה, אבל זה שעולה בעל הבית ואומר שהוא מדליף זה כבר שלב שחבל שקרה".

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
"לנתניה לא מגיע שלויטה יישאר" - amir - 03-Sep-2014 21:50

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 9 אורחים