שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מי שירצה לראות הצגות העונה יצטרך לראות את מכבי נתניה
19-Aug-2014, 23:08
הודעה: #6
RE: מי שירצה לראות הצגות העונה יצטרך לראות את מכבי נתניה
לא אני לא עיתונאי רק אוהד וותיק התחלתי לאוהוד את הקבוצה מגיל 6 כשעלינו לארץ מבואנוס איירס ארגנטינה
למרות שלא הבנתי בדיוק מי ומה השחקנים כשמכבי נתניה שיחקה בתכלת לבן ( בדוק הזכרון לא מטעה אותי ) שפיגלר היה המאסטרו של כל המדינה כשדן שילון התחרה על הסנטר הכי עקום במדינה
מוטל'ה שפיגלר היה נכנס ראשון למגרש עם כדור וכל השחקנים אחריו שתבין שחקני נתניה התלבשו במוניות למשחקי חוץ

אחרי כן היתה התקופה האמצעית של שרגא טופולנסקי כבלם כשנתניה שיחקה בפסים ירוק לבן

ואחרי זה כבר התחלתי להתבגר 14 כשהנוער של נתניה עלה במכה אחת לשחק בבוגרים עם שמוליק פרלמן כמאמן
זאת למעשה היתה תחילת האימפריה ומימושה בשנות 77 80 82 למרות ששנת 81 בשבילי היתה ההההעונה

היינו כמה חבר'ה משוגעים כשהבכיר שבינינו המנהיג הבלתי מעורער אוהד מס 1 של מכבי נתניה יואב סבן או היום רבי יואב סבן
היינו איזה 50-80 חבר'ה באמת מטורפים כמו כל הצעירים כל גשר לכיוון נתניה נצבע ע"י בגרפיטי " ברוך הבא לגיהנום - מכבי נתניה "
היינו מורידים מהכביש את האוטובוס של מכבי ת"א בדרך לנתניה שיפחדו
קבוצות היו מגיעות לנתניה מתחננות לקבל רק 2-0 וחוזרות מבסוטיות

זהו מאז האליפות של 82 אני עדיין ממתין לחזרת האימפריה ואין מצב היא תחזור ובגדול אם לא כשאני חי אז אחריי אבל היא תחזור
נבואה קטנה שהתנבאה
כשהיינו אימפריה עם כדורגל שבאירופה לא רואים רצינו איצטדיון אמרנו יש כדורגלנים יש קהל ענק אין רק אצטדיון
אמרנו עד שיעשו כאן אצטדיון לא תהיה לנו קבוצה , אכן ראינו זאת בחיינו

רק אוהד בן 53
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מי שירצה לראות הצגות העונה יצטרך לראות את מכבי נתניה - זאב רווח - 19-Aug-2014 23:08

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים