מכבי נתניה
מי שירצה לראות הצגות העונה יצטרך לראות את מכבי נתניה - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: מי שירצה לראות הצגות העונה יצטרך לראות את מכבי נתניה (/showthread.php?tid=1244)

עמודים: 1 2 3 4

מי שירצה לראות הצגות העונה יצטרך לראות את מכבי נתניה - זאב רווח - 19-Aug-2014 22:01

כנגד כל רואי השחורות והפסמיסטים וכל אלו שמחכים לנפילתה של הקבוצה
היום לפני תחילת העונה אני אומר לכם בלי שום פיקפוק בלי להסס בכלל
מכבי נתניה העונה תתן הצגות מי שירצה לראות כדורגל פתוח התקפי שובה עין עם המון שערים יבוא לראות את מכבי נתניה

אני בטוח שנגיע לפליאוף העליון בלי שום ספק וכבר בשבת תראו את מכבי נתניה נותנת הצגה בבלומפילד ומנצחת בצורה משכנעת

RE: מי שירצה לראות הצגות העונה יצטרך לראות את מכבי נתניה - eliahu - 19-Aug-2014 22:03

הלוואי.
אשרי המאמין
לק"י

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

RE: מי שירצה לראות הצגות העונה יצטרך לראות את מכבי נתניה - אלון - 19-Aug-2014 22:07

(19-Aug-2014 22:01)זאב רווח כתב:  כנגד כל רואי השחורות והפסמיסטים וכל אלו שמחכים לנפילתה של הקבוצה
היום לפני תחילת העונה אני אומר לכם בלי שום פיקפוק בלי להסס בכלל
מכבי נתניה העונה תתן הצגות מי שירצה לראות כדורגל פתוח התקפי שובה עין עם המון שערים יבוא לראות את מכבי נתניה

אני בטוח שנגיע לפליאוף העליון בלי שום ספק וכבר בשבת תראו את מכבי נתניה נותנת הצגה בבלומפילד ומנצחת בצורה משכנעת

אתה מוכן לכתוב מטעם מי אתה כותב(כמו שהצהרת בעבר),באמת מסקרן אותי...

RE: מי שירצה לראות הצגות העונה יצטרך לראות את מכבי נתניה - זאב רווח - 19-Aug-2014 22:09

לא רק מאמין זה בידיעה אני מרגיש את זה מבפנים

נתניה העונה תפתיע בגדול תזכרו שקראתם את העץ הזה לפני תחילת העונה בשבוע כשכולם בוכים ומתאבלים

עמית אם אפשר להדביק את העץ הזה בבקשה

אלון התבקשתי ע"י גורם רשמי בכיר בהנהלת מכבי נתניה לכתוב באתר הזה לקדם אותו כפעיל
בעבר היה לי אתר בשביל אוהדי מכבי נתניה אלו שלא עושים חשבון להנהלה או לבעלים כשרציתי תקפתי וליכלכתי והמצאתי
היום אני מנסה לתקן את מה שעשיתי אז כמו פגיעה באנשים בלי כוונה כי סתם אנשים רכלנים ובעלי לשון הרע ופגעתי הרבה פעמים בלב ובלדב ביאמר דרך האתר שלי אז אבל כל מה שאמרתי אז חשבתי שזה אמת כי אנשים היו אומרים זאת כאילו מתוך ידיעה בזמן שזאת היתה סתם רכילות מרושעת מונעת אינטרסים ...

נרשמתי לאתר והתחלתי להפגיז אני מקווה שהמון אוהדים יגיעו לאתר הזה ובמיוחד לפורום הזה ושנעשה פה דברים יפים
הייתי רוצה שלפחות 20000 אלף אוהדי מכבי נתניה ויותר יכנסו לאתר ולפורום ישתתפו בו ויקדמו את מכבי נתניה לחזור להיות אימפריה

RE: מי שירצה לראות הצגות העונה יצטרך לראות את מכבי נתניה - אלון - 19-Aug-2014 22:29

(19-Aug-2014 22:09)זאב רווח כתב:  לא רק מאמין זה בידיעה אני מרגיש את זה מבפנים

נתניה העונה תפתיע בגדול תזכרו שקראתם את העץ הזה לפני תחילת העונה בשבוע כשכולם בוכים ומתאבלים

עמית אם אפשר להדביק את העץ הזה בבקשה

אלון התבקשתי ע"י גורם רשמי בכיר בהנהלת מכבי נתניה לכתוב באתר הזה לקדם אותו כפעיל
בעבר היה לי אתר בשביל אוהדי מכבי נתניה אלו שלא עושים חשבון להנהלה או לבעלים כשרציתי תקפתי וליכלכתי והמצאתי
היום אני מנסה לתקן את מה שעשיתי אז כמו פגיעה באנשים בלי כוונה כי סתם אנשים רכלנים ובעלי לשון הרע ופגעתי הרבה פעמים בלב ובלדב ביאמר דרך האתר שלי אז אבל כל מה שאמרתי אז חשבתי שזה אמת כי אנשים היו אומרים זאת כאילו מתוך ידיעה בזמן שזאת היתה סתם רכילות מרושעת מונעת אינטרסים ...

נרשמתי לאתר והתחלתי להפגיז אני מקווה שהמון אוהדים יגיעו לאתר הזה ובמיוחד לפורום הזה ושנעשה פה דברים יפים
הייתי רוצה שלפחות 20000 אלף אוהדי מכבי נתניה ויותר יכנסו לאתר ולפורום ישתתפו בו ויקדמו את מכבי נתניה לחזור להיות אימפריה

אתה עיתונאי? איך אתה מצפה שאנשים יתייחסו לדבריך ברצינות כשאתה אומר שהתבקשת לכתוב ע״י גורם בכיר בהנהלת מכבי נתניה.כמו ששמת לב אני לא מהתוקפים של שגב להפך,מנסה להגן עליו פה(למרות שהוא לא נקי מטעויות).זה שגורם בכיר בהנהלה מבקש ממישהו שיכתוב פה בפורום לא מוסיף כבוד להנהלה,לדעתי.

RE: מי שירצה לראות הצגות העונה יצטרך לראות את מכבי נתניה - זאב רווח - 19-Aug-2014 23:08

לא אני לא עיתונאי רק אוהד וותיק התחלתי לאוהוד את הקבוצה מגיל 6 כשעלינו לארץ מבואנוס איירס ארגנטינה
למרות שלא הבנתי בדיוק מי ומה השחקנים כשמכבי נתניה שיחקה בתכלת לבן ( בדוק הזכרון לא מטעה אותי ) שפיגלר היה המאסטרו של כל המדינה כשדן שילון התחרה על הסנטר הכי עקום במדינה
מוטל'ה שפיגלר היה נכנס ראשון למגרש עם כדור וכל השחקנים אחריו שתבין שחקני נתניה התלבשו במוניות למשחקי חוץ

אחרי כן היתה התקופה האמצעית של שרגא טופולנסקי כבלם כשנתניה שיחקה בפסים ירוק לבן

ואחרי זה כבר התחלתי להתבגר 14 כשהנוער של נתניה עלה במכה אחת לשחק בבוגרים עם שמוליק פרלמן כמאמן
זאת למעשה היתה תחילת האימפריה ומימושה בשנות 77 80 82 למרות ששנת 81 בשבילי היתה ההההעונה

היינו כמה חבר'ה משוגעים כשהבכיר שבינינו המנהיג הבלתי מעורער אוהד מס 1 של מכבי נתניה יואב סבן או היום רבי יואב סבן
היינו איזה 50-80 חבר'ה באמת מטורפים כמו כל הצעירים כל גשר לכיוון נתניה נצבע ע"י בגרפיטי " ברוך הבא לגיהנום - מכבי נתניה "
היינו מורידים מהכביש את האוטובוס של מכבי ת"א בדרך לנתניה שיפחדו
קבוצות היו מגיעות לנתניה מתחננות לקבל רק 2-0 וחוזרות מבסוטיות

זהו מאז האליפות של 82 אני עדיין ממתין לחזרת האימפריה ואין מצב היא תחזור ובגדול אם לא כשאני חי אז אחריי אבל היא תחזור
נבואה קטנה שהתנבאה
כשהיינו אימפריה עם כדורגל שבאירופה לא רואים רצינו איצטדיון אמרנו יש כדורגלנים יש קהל ענק אין רק אצטדיון
אמרנו עד שיעשו כאן אצטדיון לא תהיה לנו קבוצה , אכן ראינו זאת בחיינו

רק אוהד בן 53

מי שירצה לראות הצגות העונה יצטרך לראות את מכבי נתניה - טל.מ - 19-Aug-2014 23:20

כשראית את ההצגות האלה ב81 ( הייתי איתך באותו יציע, לרוב שורה שתיים מתחת ליואב סבן) היו לך שם את עודד לביא גריאני שירזי .. כל אחד מהם שווה שער בכל רגע נתון.
מי בנתניה של היום מסוגל להבקיע ?
לא יזיק להיות ראליים.
רק אוהד בן 50.

RE: מי שירצה לראות הצגות העונה יצטרך לראות את מכבי נתניה - זאב רווח - 19-Aug-2014 23:28

טל באמת ? אל תעבוד עלי !!
אני זוכר את משחק הפורמיץ' של מכבי נתניה בנוער נגד הפועל נצרת עילית שם שיחק קובי בלדב ונתן תצוגת שוערות שאין לא קיים עוד דבר כזה , אתה זוכר ?

יש סרטונים שלי במשחקים כשאחרי כל שער שלנו היו מראים את האוהדים כשהיינו מקללים את יורם ארבל על "האתנחתא" . כן אני יודע גם הוא ארגנטיני חחחח

את מי אתה זוכר אז יושב ליד יואב ומרים אותו על הכתפיים ( למרות שהיה שמן יכולתי להרים אותו )

טל אם ראית את נתניה הגדולה ואתה יודע בוכך שיוסי מזרחי היום המאמן הכי טוב בליגה כולל קרויף וסטנוייוביץ אתה תראה איזה הצגות נראה בנתניה

מי שירצה לראות הצגות העונה יצטרך לראות את מכבי נתניה - טל.מ - 19-Aug-2014 23:33

אני זוכר בעיקר שכל משחק היו עפים אגרופים מעלי ואני השתדלתי מאוד לא לחטוף אחד ...
ואני ממש לא חושב כמוך לגבי מזרחי.

RE: מי שירצה לראות הצגות העונה יצטרך לראות את מכבי נתניה - yaron73 - 19-Aug-2014 23:38

אני גם חושב שיוסי מזרחי המאמן הטוב והמנוסה בארץ.