שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מתוצאות המצב הבטחוני-סראנסה רוצה לעזוב
21-Jul-2014, 16:34
הודעה: #57
RE: מתוצאות המצב הבטחוני-סראנסה רוצה לעזוב
(21-Jul-2014 16:12)טל.מ כתב:  לא יודע כלום לכן אמרתי אם.
לגבי פרסומים - נראה לפי הפרסום שלו בפייס שהוא דווקא רוצה.
לא ראיתי את משחקי האימון אז אקבל את מה שאתה אומר. רק שזה מדגיש את הבעייתיות ע"פ עלות תועלת לא ככה ?
אף שחקן פנוי ושפוי שגם שווה משהו לא יגיע לכאן בתקופה הקרובה.

מילה לאופיר - זה נורא מצחיק מה שכתבת, אבל ככה נתניה מתנהלת.

לא תמיד היוצא מן הכלל מעיד על הכלל. אני מציע לך ללמוד את המשפט הזה.
כמובן שעדיין אי אפשר להגיד שנפלנו עם דודו כי הוא עדיין כאן, אבל נניח שכן - מה קרה ? סוף העולם ? מכבי נתניה היא הקבוצה הראשונה בעולם שנופלת בבחירת זרים ? מכבי חיפה הגדולה לא נפלה אף פעם ? מכבי ת"א עם ה 100 מליון שלה פוגעת בכל זר ? ואני לא רוצה להרחיק למקומות קצת יותר רציניים מעבר לים.
הגיע שחקן עם רזומה חבל"ז, עם המלצות, אני מניח שגם עקבו אחריו או לפחות ראו מספר משחקים שלו, עבר בדיקות רפואיות ונמצא כשיר. הכל על פניו נראה מושלם (למרות שאין לנו מערכת סקאוטינג רשמית), ונכון להיום קורים שני דברים - אחד, נופלים לנו טילים על הראש (על כל המשתמע מזה לגבי זר חדש).
שתיים, השחקן לא בכושר משחק מלא ויכול להיות שסוחב פציעה.
אם שואלים אותי, הדבר הראשון הוא הדבר היותר משמעותי פה, כי אם הכל שקט פה והבחור לא מבואס מהריחוק מאשתו וילדיו אני בכלל לא בטוח שמישהו היה מדבר על פציעה.
ומצד שני יכול להיות שלא עלו על הפציעה שלו ובאמת יש משהו, ואז באמת עדיף להשתחרר מהשחקן וכמה שיותר מהר על מנת למצוא שחקן אחר בתפקיד שלו.
בקיצור, יש לנו מאיר איינשטיין אחד וגם זה יותר מידי.... לא צריך לעשות פאניקה מכל דבר. תתרכז דברים החיוביים (ואני יודע שזה מאד קשה לך...)
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מתוצאות המצב הבטחוני-סראנסה רוצה לעזוב - אופיר34 - 21-Jul-2014 16:34

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים