שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מתוצאות המצב הבטחוני-סראנסה רוצה לעזוב
18-Jul-2014, 12:34
הודעה: #27
RE: מתוצאות המצב הבטחוני-סראנסה רוצה לעזוב
מאד אהבתי את מה שראיתי אתמול אוירה טובה , קבוצה שבנויה בצורה מאוזנת וטובה בכלל אני חושב שפנינו לצמרת ....היחידי שלא התלהבתי ממנו בלשון המעטה הוא הרוש...חלש מאד...
הרכש מטוברוק נראה טוב איאד בלם מצויין אם יידע להימנע מהטעויות הקריטיות (אתמול פעמיים) יהיה לנו אלטרנטיבה, ראול שחקן חכם למרות שהוא לא פיסי יש לו טאץ׳ נקי משחרר מהר את הכדור פוטנציאל טוב. דור מלכה זה עדיין לא דור שאני זוכר הוא לא חד ברחבה אבל יש לילד המון כדורגל והלוואי ויצליח בגדול בנתניה גם בגלל הפציעות וגם בגלל סיפור אישי מרגש...בכלל בשבילי לראות את כל הכוכבים של טוברוק במדי מכבי זה חזיון אחרית הימים אני לא יודע מה ההסכם אומר הערכה שלי שתמורת השבחת השחקנים מכבי זוכה בחלקים בכרטיס בין 25-33 אחוז וזה בהחלט סביר בהנחה שאלה פני הדברים.
מילה על ערן לוי הוא בכושר מדהים אמן אנחנו הולכים להנות ממנו העונה הוא מזכיר לי את קנטונה....אבל ויש פה אבל יש חלק התקפי מהיר הוא חייב לשחרר את הכדור מהר כי אחרת מפלוס גדול הוא עלול להפוך למינוס אתמול הוא עשה את זה מושלם.
דודו שחקן מצויין שכרגע משחק בחמישים אחוז יכולת אבל רואים שהוא יודע לשחק קצר בנגיעה וגם ארוך אתמול הוא שיחק בעמידה לי זה מרגיש כמו התחלה של סיפור אהבה כי בליגה זה יראה אחרת.
גבי גם בינגו רץ, פיזי, שליטה בעיטה שחקן...
הופ ואפילו פלא צלישר התחיל לשחק לעומק...
וזו הסיבה שאני רגוע בכל תפקיד יש לפחות 2 שחקנים טובים (דאבור טוב מהרוש ותחושה שלי יועדף) בכלל היה נעים אתמול מאחורי השער בלי קללות בלי סיגריות קצת צחוקים , אזעקה , ימים של תקווה רק שחיילנו יחזרו בשלום והליגה תפתח בזמן ...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 2 users Like דוד חטב's post:
yaron73 (1818-0707-2014201420142014), אלון (1818-0707-2014201420142014)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מתוצאות המצב הבטחוני-סראנסה רוצה לעזוב - דוד חטב - 18-Jul-2014 12:34

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 13 אורחים