שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
השקט בגזירתנו מעורר דאגות?
27-May-2014, 12:29
הודעה: #113
RE: השקט בגזירתנו מעורר דאגות?
(27-May-2014 9:33)אופיר34 כתב:  
(27-May-2014 7:48)Shaul כתב:  אופיר בשונה ממך , אני קורא את המפה, שמשהו לא מסתדר, בשנה שעברה כן ידעו איך שנגמרה העונה להחתים שחקנים בעמדות הרצויות, והשנה שאין ספק שצריכים להתחזק ב 6 עמדות לפחות , לא מצליחים אפילו עם אחד , ויש שחקנים על המדף חוץ מהליגיונרים,שיהיה קשה להחתים , כי הם ילכו לכסף הגדול יותר בחיפה , ת״א , באר שבע , ואפילו הפועל ת״א וביתר ים.

הבנתי....אז אתה יודע לקרוא את המפה ואני לא.... שמענו....
אז זהו ,ממש לא. אתה מפרש את מה שקורא בצורה אחת ואני בצורה אחרת. מבחינתך, זה שהיום שבועיים אחרי תום הליגה למכבי נתניה אין סגל סגור זה מחדל, אני חושב שלקבוצה יש תקציב מוגדר ובשלב המוקדם הזה שחקנים מרשים לעצמם לדרוש סכומים לא פרופורציונלים ולכן אין שום סיבה לגמור אין התקציב בגלל ששאול וטל מאד דואגים.
בינתיים שום קבוצה לא עשתה החתמה יוצאת דופן כך שכנראה אנחנו נמצאים בחברה טובה. וברור לי שאנחנו קבוצה שעלתה ליגה וצריכה לעשות את החיזוקים ביתר דחיפות, אבל מצד שני פזיזות ורצון לספק כמה אוהדים בשלב כזה מוקדם יכולה גם להשיג את המטרה ההפוכה. לכן, עוד קצת סבלנות בבקשה.
ובקשר לשנה שעברה, כולנו יודעים שקובי וגיל לב לקחו סיכון ענק בשנה הקודמת והחתימו שחקנים "על הנייר" מתוך מחשבה (שהתממשה למזלנו) שיהיה כיסוי לעמוד מאחורי ההתחייבויות שסוכמו. השנה זה סיפור אחר.

אני לא אמרתי לסגור סגל שבועיים אחרי גמר הליגה, אבל ברור לך , שלא יביאו 6 ליגיונרים?
ולכן שחקנים שמסתובבים בשוק כגון: אבידור שנתניה רצו ,סגר בסוף בעכו.

ובסוף עלול לקרוא הפוך, מה שלא מחתימים עכשיו בשקל,ילחצו מאוחר יותר וישלמו שקל וחצי.
ואני לא חכם על כסף של אחרים ,אני מברך על כל שקל שהם משקיעים,אבל ככה זה בעסק הזה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: השקט בגזירתנו מעורר דאגות? - Shaul - 27-May-2014 12:29

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים