שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
השקט בגזירתנו מעורר דאגות?
27-May-2014, 7:48
הודעה: #101
RE: השקט בגזירתנו מעורר דאגות?
אופיר בשונה ממך , אני קורא את המפה, שמשהו לא מסתדר, בשנה שעברה כן ידעו איך שנגמרה העונה להחתים שחקנים בעמדות הרצויות, והשנה שאין ספק שצריכים להתחזק ב 6 עמדות לפחות , לא מצליחים אפילו עם אחד , ויש שחקנים על המדף חוץ מהליגיונרים,שיהיה קשה להחתים , כי הם ילכו לכסף הגדול יותר בחיפה , ת״א , באר שבע , ואפילו הפועל ת״א וביתר ים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-May-2014, 9:33
הודעה: #102
(27-May-2014 7:48)Shaul כתב:  אופיר בשונה ממך , אני קורא את המפה, שמשהו לא מסתדר, בשנה שעברה כן ידעו איך שנגמרה העונה להחתים שחקנים בעמדות הרצויות, והשנה שאין ספק שצריכים להתחזק ב 6 עמדות לפחות , לא מצליחים אפילו עם אחד , ויש שחקנים על המדף חוץ מהליגיונרים,שיהיה קשה להחתים , כי הם ילכו לכסף הגדול יותר בחיפה , ת״א , באר שבע , ואפילו הפועל ת״א וביתר ים.

הבנתי....אז אתה יודע לקרוא את המפה ואני לא.... שמענו....
אז זהו ,ממש לא. אתה מפרש את מה שקורא בצורה אחת ואני בצורה אחרת. מבחינתך, זה שהיום שבועיים אחרי תום הליגה למכבי נתניה אין סגל סגור זה מחדל, אני חושב שלקבוצה יש תקציב מוגדר ובשלב המוקדם הזה שחקנים מרשים לעצמם לדרוש סכומים לא פרופורציונלים ולכן אין שום סיבה לגמור אין התקציב בגלל ששאול וטל מאד דואגים.
בינתיים שום קבוצה לא עשתה החתמה יוצאת דופן כך שכנראה אנחנו נמצאים בחברה טובה. וברור לי שאנחנו קבוצה שעלתה ליגה וצריכה לעשות את החיזוקים ביתר דחיפות, אבל מצד שני פזיזות ורצון לספק כמה אוהדים בשלב כזה מוקדם יכולה גם להשיג את המטרה ההפוכה. לכן, עוד קצת סבלנות בבקשה.
ובקשר לשנה שעברה, כולנו יודעים שקובי וגיל לב לקחו סיכון ענק בשנה הקודמת והחתימו שחקנים "על הנייר" מתוך מחשבה (שהתממשה למזלנו) שיהיה כיסוי לעמוד מאחורי ההתחייבויות שסוכמו. השנה זה סיפור אחר.
27-May-2014, 9:38
הודעה: #103
(27-May-2014 7:48)Shaul כתב:  אופיר בשונה ממך , אני קורא את המפה, שמשהו לא מסתדר, בשנה שעברה כן ידעו איך שנגמרה העונה להחתים שחקנים בעמדות הרצויות, והשנה שאין ספק שצריכים להתחזק ב 6 עמדות לפחות , לא מצליחים אפילו עם אחד , ויש שחקנים על המדף חוץ מהליגיונרים,שיהיה קשה להחתים , כי הם ילכו לכסף הגדול יותר בחיפה , ת״א , באר שבע , ואפילו הפועל ת״א וביתר ים.

אתה קורא את המפה בצורה ילדותית מאוד תסלח לי, מה הקשר מה היה בשנה שעברה לשנה הנוכחית?!
האם השוק הוא אותו שוק?
האם המטרות הם אותם מטרות?
האם ההיצע והתקציב הוא אותו תקציב?
ואם כבר אתה משווה, גם בשנה שעברה שחקנים לא הוחתמו כשבוע וחצי לאחר תום הליגה.
אתה מחפש התנהלות שכונתית, לקנות בשביל לקנות (כדי שיהיה אפשר אח"כ לבקר) מבחינתך אין כזה דבר מו"מ, ניצול הזדמנויות, ראייה עיסקית רחבה קדימה אבל מה איכפת לך הכסף לא שלך אז קל לברבר ולהיות גיבור.
27-May-2014, 9:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-May-2014 על ידי 12:42 אופיר34.)
הודעה: #104
(27-May-2014 0:24)טל.מ כתב:  
(27-May-2014 0:20)אופיר34 כתב:  
(27-May-2014 0:05)טל.מ כתב:  די התשובה שלך ריקה מתוכן. איפה ההתלבטות החשיבה ההערכה מחדש הפקת הלקחים ..? לפני יותר משנה סירבת לראות את המציאות שהורידה את הקבוצה שלך ליגה וכלום לא השתנה מאז ? שמע זה לא רציני.
חוץ מזה כאיש QA אתה צריך להיות מדויק. שני שמות . לא כל שם. אני אזכיר לך שוב - מזרחי ולויטה.

ריקה מתוכן ???
יוסי מזרחי - אין סיכוי...
לויטה - לא יחזור לארץ ועוד לנתניה....
שלו - לא ירד ליגה....
ערן לוי - בחיים לא...

ואני כבר לא מדבר על כל הקיטורים על הבית אבות, על האיטיות, על הבנייה וכו' וכו'...
חביבי, אחד הדברים החשובים שאיש QA צריך זה זכרון.... אל תנסה לסבן אותנו. כולה עברה שנה.
ואתה שוב חוזר לירידה (זה כנראה מאד נוח להאחז "בהישג" היחידי שלך בשנים האחרונות) - הקבוצה הזה ירדה בגלל הרבה סיבות לאו דווקא בגלל הבנייה שלה. כבר דשנו בזה הרבה מידי פעמים ,ולמרות שזה מאד נוח לך להעלות את הנושא בעיתויים כאלה ואחרים, אני מוותר על התענוג לחזור לזה שוב.
אני מציע לך להתמקד בנבואה הבאה שלך.... למה ללכת אחורה....

מכיון שאני במקצוע שלך רק מהצד השני אומר לך שגם לי יש זיכרון מעולה. ואם אתה רוצה לפתוח לי באג - תביא הוכחות. אני אומר מזרחי ולויטה. אתה טוען עוד ? תוכיח. אין נדמה לי . או 0 או 1 או שתסגור את הבאג כלא ניתן לשחזור.

נחמד שאתה רוצה הוכחות כשאתה יודע שהמערכת לא מאפשרת את זה.... למזלך לא מצאתי תיעוד להגיגים שלך מלפני אוגוסט שנה שעברה. בכל מקרה, הותיקים שביננו יודעים בדיוק על מה ועל מי אנחנו מדברים. בוא נשאיר את התמימות בצד....
ואתה יודע, גם באג שלא ניתן לשחזור עדיין מתועד במערכת. מתישהו הוא יקרה שוב (ובמקרה שלך זה יהיה הרבה יותר מהר ממה שאנחנו מכירים בעבודה שלנו)
27-May-2014, 9:58
הודעה: #105
די די ... בניגוד אליך אני יודע להודות בטעות וגם יודע מתי אני צודק

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-May-2014, 10:08
הודעה: #106
לא די די ולא בטיח....
ואם תמשיך להתעקש אני אפנה לאדמיניסטרטור שישלוף לי את המידע הרצוי...
אל תאלץ אותי להפעיל קשרים....
27-May-2014, 10:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-May-2014 על ידי 10:27 אריאל.)
הודעה: #107

הזיכרון שלי קצר, אפילו קצר מאד ולכן אני לא זוכר את תזמון ההחתמות בשנה שעברה, אבל:

למעט לויטה, הוחתמו שחקנים "גמורים" ללא ביקוש לליגת העל.
לעדותו של מזרחי, כשהתייעץ עם מאמנים אחרים לגבי ערן לוי, הוא לא קיבל המלצה אחת ללכת על המהלך.
שליו מנשה סוס גמור שלא עולה איתנו לליגת העל, שריקי לא עלה עם קבוצתו ליגה, על חסן לא צריך להרחיב, אקסברד הגיע הרבה יותר מאוחר.

ולגבי לויטה, אני מעריך שהיתה לו אפשרות להיות שוער שני בקבוצה גדולה או לבוא אלינו להיות שוער ראשון עם התחייבות להיות שוער ראשון אחרי עליית ליגה. נכון זה הימור גדול מבחינתו ולכן כל הכבוד ללב ובלדב שהצליחו.

בקיצור, הרבה שחקנים יצאו מייד לחופשה ואין עם מי לדבר, יש היום הנהלה שפועלת במתינות ובשיקול דעת ולכן המצב שונה משנה שעברה שכדי להראות "עסקים כרגיל" כדי לאפשר מכירה, היה צריך להראות מצג שווא של קבוצה חיה ובועטת

מפגר אבל אופטימי
27-May-2014, 10:30
הודעה: #108
(27-May-2014 10:08)אופיר34 כתב:  לא די די ולא בטיח....
ואם תמשיך להתעקש אני אפנה לאדמיניסטרטור שישלוף לי את המידע הרצוי...
אל תאלץ אותי להפעיל קשרים....

לך על זה. אני סקרן לדעת מה אמרתי.

27-May-2014, 11:18
הודעה: #109
יש פה כמה "אוהדים" שמחפשים רק את השלילי.. הפורום הזה הפך להיות קרקס בזכות כמה אנשים פה

צאו מהסרט ותגידו תודה שהקבוצה הזאת נמצאת בליגה הראשונה ותצאו מהסרט של צמרת ואם זה לא טוב לכם תעברו לביתר שם כל היום מלכלכים על ההנהלה זה יכול להתאים לכם
27-May-2014, 11:28
הודעה: #110
קראת פה ליכלוך על ההנהלה או שאתה נהנה להמציא ?

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים