שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הודעה שקיבלתי מטופי.
23-May-2014, 22:34
הודעה: #17
הודעה שקיבלתי מטופי.
(23-May-2014 22:12)אבירמבו המכבי כתב:  טל - לא, אולי, לא ולא. הוא לא מצוין, הוא לא טכני בגרוש ואני רוצה להאמין שהתבלבלת שכתבת את זה, הוא אולי מהיר (נחמד, לא איזה אלעד גבאי או דלה ימפולסקי), אבל הוא מפסיד המון מאבקים והוא היה רחוק מלהיות השחקן הטוב ביותר שלנו בהגנה (סיבטי ליפנייה, ליאור ז'אן). לא יהיה קשה למצוא לו מחליף, כי הוא לא נתן לנו איזשהו ערך מוסף שלא נוכל בלעדיו. אפשר לחשוב שאנחנו מוותרים כאן על מגן שחורש כל משחק את האגף, ממטיר כדורים לחלוצים ושאם עוזבים אותו לבד אז הוא מניף את הרגל ומשחרר פצצות שמחייבות את ההגנה של היריב לצאת אליו.

אבירם אני ראיתי מגן שכמעט לא ניתן לעבור אותו מגן שמפרפר על הקרן של היריב לא מגן אחד ולא שניים ובפירוש לוקה בפעולה האחרונה ( לא סתם אמרתי פה כל הזמן דני אלבס ... מי שראה את ברצלונה יודע למה התכוונתי ). לגבי האולי מהיר .. בחייך ראינו אותו לא פעם ולא פעמיים חוזר מהחצי השני אחרי התקפה ומצליח להקדים שחקן שהיה לפניו ב20 מ לפחות..
אני לא עושה אותו מגן השנה באירופה בפירוש לא. אני רק מרשה לעצמי לנחש מה ניתן להביא בתקציב של נתניה שיהיה טוב יותר. שום מגן ישראלי לא עולה לי בראש . אם למזרחי יש שחקן זר תותח לעמדה הזו - סבבה .
וכן .. מה שטוב לק״ש לא טוב לנתניה ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
הודעה שקיבלתי מטופי. - טל.מ - 23-May-2014 22:34

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים