שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר
01-Nov-2017, 11:50
הודעה: #41
RE: מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר
אותי מעניין אם בכלל מתנהל איזשהו מו"מ עם עלי על שינוי הסעיף הזה או שהסוכן כבר אמר לו שעדיף לו לוותר על כמה עשרות אלפי דולרים וללכת לאן שהוא רוצה אחר כך.

וכן נעשתה פה פאדיחה, אף אחד לא יוצא על זה להורג אבל אם במבחן הראשון שלנו נאבד שחקן לקבוצה אחרת בארץ זה די יוציא את הרוח מהמפרשים של התהליך שאנחנו עוברים בשנה+ האחרונה.
אני מסכים שאמור להיות קשר בין גובה הסעיף שחרור למשכורת אבל במקרה כזה לא עדיף כבר שפשוט לא יהיה סעיף? ואם כבר הכניסו אותו כי עלי בסה"כ היה זר שהגיע מבית"ר ת"א עדיין היה מספיק זמן להבין לאן הולך העסק הזה ולשנות את זה לפני שזה מאוחר מדי (מה שאני חושד שזה המצב היום).

והלוואי שאני אכנס בימים הקרובים לפייסבוק והראה הודעת מועדון שהוא חתם על חוזה חדש והסעיף שחרור עלה ל-5 מיליון יורו, אשמח לאכול את הכובע.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Nov-2017, 13:34
הודעה: #42
(01-Nov-2017 11:50)Gadi כתב:  אותי מעניין אם בכלל מתנהל איזשהו מו"מ עם עלי על שינוי הסעיף הזה או שהסוכן כבר אמר לו שעדיף לו לוותר על כמה עשרות אלפי דולרים וללכת לאן שהוא רוצה אחר כך.

"ממשיכים בנתניה במגעים עם עלי מוחמד על פתיחת חוזהו ושדרוגו בתמורה לביטול סעיף השחרור שלו או להגדלתו בצורה משמעותית... בסביבתו של מוחמד טוענים כי במידה שההצעה של מכבי נתניה לשדרוג חוזהו תהיה הוגנת ותהלום את יכולתו, הוא עשוי לוותר על האופציה לעבור לאחת הגדולות בארץ ולהאריך את חוזהו במיוחד אם צמד המאמנים סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה, אליהם הוא מחובר מאוד, יישארו בקבוצה ויאריכו בעצמם את חוזיהם."

https://sports.walla.co.il/item/3108137
01-Nov-2017, 13:50
הודעה: #43
(01-Nov-2017 13:34)shraga כתב:  
(01-Nov-2017 11:50)Gadi כתב:  אותי מעניין אם בכלל מתנהל איזשהו מו"מ עם עלי על שינוי הסעיף הזה או שהסוכן כבר אמר לו שעדיף לו לוותר על כמה עשרות אלפי דולרים וללכת לאן שהוא רוצה אחר כך.

"ממשיכים בנתניה במגעים עם עלי מוחמד על פתיחת חוזהו ושדרוגו בתמורה לביטול סעיף השחרור שלו או להגדלתו בצורה משמעותית... בסביבתו של מוחמד טוענים כי במידה שההצעה של מכבי נתניה לשדרוג חוזהו תהיה הוגנת ותהלום את יכולתו, הוא עשוי לוותר על האופציה לעבור לאחת הגדולות בארץ ולהאריך את חוזהו במיוחד אם צמד המאמנים סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה, אליהם הוא מחובר מאוד, יישארו בקבוצה ויאריכו בעצמם את חוזיהם."

https://sports.walla.co.il/item/3108137

אמן כן יהי רצון
01-Nov-2017, 13:52
הודעה: #44
טוכמן נתן קונטרה לבלך ... אני צמא לשמוע את פרשנותם של זהבי פרימו וליפקין ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Nov-2017, 17:14
הודעה: #45

וכן נעשתה פה פאדיחה, אף אחד לא יוצא על זה להורג אבל אם במבחן הראשון שלנו נאבד שחקן לקבוצה אחרת בארץ זה די יוציא את הרוח מהמפרשים של התהליך שאנחנו עוברים בשנה+ האחרונה.
אני מסכים שאמור להיות קשר בין גובה הסעיף שחרור למשכורת אבל במקרה כזה לא עדיף כבר שפשוט לא יהיה סעיף? ואם כבר הכניסו אותו כי עלי בסה"כ היה זר שהגיע מבית"ר ת"א עדיין היה מספיק זמן להבין לאן הולך העסק הזה ולשנות את זה לפני שזה מאוחר מדי (מה שאני חושד שזה המצב היום).

והלוואי שאני אכנס בימים הקרובים לפייסבוק והראה הודעת מועדון שהוא חתם על חוזה חדש והסעיף שחרור עלה ל-5 מיליון יורו, אשמח לאכול את הכובע.

1.לא הבנתי איזה פאדיחה נעשתה כשהחתימו שחקן ששיחק בליגה לאומית והקבוצה המחתימה קבוצה בליגה לאומית כשהחוזה הראשוני שלו ברמה של ליגה לאומית על אפשרות יציאה במיליון דולר(תקציב שנתי של המועדון)?
2.כניראה שלמפרשייך יש קרעים מרובים עם סיטואציה שכזו תוציא מהם את הרוח.
3.לא אחזור על ההסבר המלומד על גובה תקציב,אך יש עלות גבוה מאוד של שינוי הסכם שכזה ואין הגיון לשנותו עד שהשחקן לא מוכיח עצמו במגרש של הגדולים.
4.הוא ודידייה היחידים שחתומים על הסכם כזה וכשאין צורך לא מחתימים.
5.בשלב זה בחיי מכבי נתניה,לא ניראה לי שתתעורר בוקר אחד ותראה שהשחקן חתם על סעיף שחרור ב5 מיליון יורו,גם 50% מהסכום זה מסוג הסכומים שמעולם בכדורגל הישראלי לא מכרו שחקן זר(בטח לא בן 22).
The following 1 user Likes אייל ס's post:
shraga (0303-1111-2017201720172017)
01-Nov-2017, 17:18
הודעה: #46
כמה "עיצה גיבר" יש בפורום הזה.
למה לא סעיף שחרור של 20 מיליון, הרי זה מה שלוזון תמחר את סלומון לא?
01-Nov-2017, 17:20
הודעה: #47
כל עוד הכדורגל מנוהל ע"י סוכנים יהיו סעיפים כאלה.
01-Nov-2017, 17:56
הודעה: #48
(01-Nov-2017 5:16)זאב רווח כתב:  מה שאתה לא מבין ירון זה פשוט מאוד אתה מדבר על ריאל וברצלונה שם הענין אחר לחלוטין
שם בספרד בגלל שברצלונה ומדריד רוצות את הכי טוב בשחקני ספרד אצלם הקבוצות הקטנות היו מנצלות את הענין הזה על מנת לסחוט עד תום את הלימון שחקן שהשוק עליו היה 10 מליון יורו אם ריאל או ברצלונה התענינו לגביו היה ערכו קופץ ל 50 מליון יורו , אז החליטו שעל מנת מצד אחד לא לדפוק שחקן כשרוני מלהתקדם ועל מנת לא לסחוט קבוצה גדולה ומצד שני שקבוצות קטנות יתקיימו ממכירת כשרונות שלהם חובה לשים סעיף יציאה מהחוזה כולל תג מחיר .

בישראל אין חובה כזאת , לא שמים על שחקן תג מחיר עד שאין התענינות , אם השחילו לאייל סגל סעיף כזה אז או שהוא מטומטם או שמלכתחילה היתה כוונה לשחררו , כי רק לפני פחות משנה נחתם החוזה החדש ל 3 שנים והעלו את שכרו אז למה להכניס סעיף יציאה ? למה שאייל יסכים לסעיף יציאה אם הוא מוחתם ל 3 שנים ? וזה אחרי שהוא תבע את הדרך מנתניה רק לאירופה .....!!!!

או שאתה רוצה להיות קבוצה משמעותית בליגה ולא משנה אם הדרך תהיה איטית אבל שתהיה נכונה , או שאתה משדר שאתה קבוצה קטנה שמחפשת לעשות כסף מכשרונותיה .
ונגיד ומכרת עכשיו את עלי מוחמד למכבי תל אביב הכסף יחזיק כמה זמן ? עוד עונה ? ואז מה ? שוב נתמודד על הירידה כי אין כשרונות ? ומי הבא בתור ? אלקסלסי ? כחלון ? אביב ? סבע ??? לעוד כמה שחקנים יש סעיף שחרור לקבוצה בארץ ?

מי שמע ששחקן ישראלי דורש סעיף שחרור לקבוצה בארץ ? רק במכבי נתניה !!!

או שיש דרך ואנחנו הולכים ולא זזים ממנה כמו במקרה ההשאלות שזה צעד מבורך ואני מסכים איתו מליון אחוז וככה גם עם הנושא הזה של אי שחרור בכלל ולא משנה המחיר לשחרור שחקן לקבוצה אחרת בליגת העל , אלא אם כן הוא נכשל והמאמנים לא רוצים אותו .
אם אייל סגל יאמר שזה בשביל לכסות את ההשקעה מהכיס שלו זה כבר ענין אחר

אבל תפסיקו לספר סיפורים על הבאת 2-3 שחקנים לסגל בכסף הזה כי הוא לא יהיה מיועד לכך ....

העניין הוא בדיוק כמו ריאל מדריד רק תעביר את זה למונחים ישראליים. אם לאיסקו יש סעיף שחרור של 500 מליון יורו אז לעלי מוחמד צריך להיות סעיף שחרור של מינימום 6-5 מיליון יורו. אם הדוגמאות מחו"ל לא טובות אז יש את מכבי פ"ת (לוזון) ומ.ס אשדוד (בן זקן) שעושות את זה יפה מאוד בשוק האירופאי והישראלי.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
01-Nov-2017, 18:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Nov-2017 על ידי 18:15 Gadi.)
הודעה: #49
(01-Nov-2017 17:14)אייל ס כתב:  

1.לא הבנתי איזה פאדיחה נעשתה כשהחתימו שחקן ששיחק בליגה לאומית והקבוצה המחתימה קבוצה בליגה לאומית כשהחוזה הראשוני שלו ברמה של ליגה לאומית על אפשרות יציאה במיליון דולר(תקציב שנתי של המועדון)?
2.כניראה שלמפרשייך יש קרעים מרובים עם סיטואציה שכזו תוציא מהם את הרוח.
3.לא אחזור על ההסבר המלומד על גובה תקציב,אך יש עלות גבוה מאוד של שינוי הסכם שכזה ואין הגיון לשנותו עד שהשחקן לא מוכיח עצמו במגרש של הגדולים.
4.הוא ודידייה היחידים שחתומים על הסכם כזה וכשאין צורך לא מחתימים.
5.בשלב זה בחיי מכבי נתניה,לא ניראה לי שתתעורר בוקר אחד ותראה שהשחקן חתם על סעיף שחרור ב5 מיליון יורו,גם 50% מהסכום זה מסוג הסכומים שמעולם בכדורגל הישראלי לא מכרו שחקן זר(בטח לא בן 22).

קודם כל אתה לא צריך לקחת אישית, יכולות להיות גם ביקורות וגם אם הקבוצה מתנהלת מקצועית וניהולית בצורה יוצאת דופן עדיין יכולות להיעשות טעויות (לדעתי) כמו שכל אחד אחר טועה בעבודה שלו מדי פעם.

1. הפאדיחה היא עצם הימצאותו של הסעיף הזה. ה-3 קבוצות שמסוגלות לממש אותו ממש לא יירתעו מהסכום הזה אז אם ככה בשביל מה היה צריך אותו מלכתחילה? האם שחקן ששיחק בליגה לאומית באמת היה מפיל את העיסקה אם היה כתוב שם 2 במקום 1? או אם לא היה כתוב שם כלום?
אבל שוב, קשה ולא צריך לשפוט על מה שהיה בקיץ 16 אבל מה עם כל הזמן מאז? הרי בכמעט כל דקה שלו על הדשא ראו את הכיוון, האם לא היה מקום באותה תקופה ובשקט לנסות לפתור את העניין לפני שהוא מתחיל לככב במשחקים מרכזיים בליגת העל?
2. המפרשים שלי באמת עם קרעים מרובים, זה לא עצר אותי עד היום ואני בספק אם זה יעצור אותי בעתיד. אנשים כמוני זאת הבעיה האחרונה של הקבוצה תאמין לי אבל לא כולם שבויים והמטרה זה להגדיל את המעגל. זה קרה בצורה טובה עד עכשיו ואני מפחד שמהלך כזה שכבר לא ממש בידיים שלנו יחזיר אותנו אחורה.
3. אמרו פה לפני. תנסה להוציא שחקן ממכבי פ"ת או אשדוד במיליון דולר. וזה לא שסולומון או קינדה מרויחים משכורות אסטרונומיות.
5. סתם זרקתי מספר, זה לא באמת מעניין אותי בכמה נמכור אותו אם וכאשר, הכסף בטוח לא הולך אליי. יותר מעניין אותי שאנחנו נבוא בתור הצד החזק למו"מ ושאם אפשר שזה יהיה לחו"ל.
01-Nov-2017, 18:16
הודעה: #50
רק לשחקנים שגדלו במועדון...לא באשדוד ולא בפ"ת הצמידו תג מחיר לשחקן רכש.
מצד שני,למרבית השחקנים אין סעיף שחרור,שזה עדיף על סעיף ולכן זו השאיפה שמקרה עלי/דידייה חריג...ולו עלי לא היה עלי איש לא היה מתעורר מניסיונו הרב.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים