מכבי נתניה
מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר (/showthread.php?tid=3963)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר - amir - 31-Oct-2017 18:56

לאן מועדות פנינו?
http://m.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=256177&lang=HE

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר - itzhak - 31-Oct-2017 18:57

אני מחכה לתגובה של אייל

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר - אלדד - 31-Oct-2017 19:04

(31-Oct-2017 18:57)itzhak כתב:  אני מחכה לתגובה של אייל

Sent from my iPhone using Tapatalk

מה יש להגיב? היה צפוי שיהיו הצעות וגם מחו"ל
אם ההצעה הזו היתה בחשאי ולא מפורסמת אז זה משנה משהו וצריך להגיב?
אפשר לעשות בדיוק את אותה הכתבה עם מכבי חיפה, הפועל ב"ש וביתר, תהיה בטוח שגם הקבוצות הללו מתכוונות לרכוש אותו אפילו בינואר

אם לא יצליחו לשנות את החוזה אז אין הרבה מה לעשות

מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר - חזום חזום - 31-Oct-2017 19:04

לא טוב. מספיק שידיעה זו פורסמה ויגרום לסחרור במערכת ולשחקן.
מקווה שלא יחזור מקרה אלן מסודי.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

RE: מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר - אלדד - 31-Oct-2017 19:14

איפה פשכצקי שיסדר לנו כתבה כזו על ברסקי, ממן ופלקושצ'נקו? ועוד להם אין בכלל חוזה
ועדיף כמה שיותר קרוב ליום שבת..

בטח גם איזיקוביץ קשור לכתבה הזו..

RE: מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר - פיליפצ'וק - 31-Oct-2017 19:25

אם אין ברירה והולכים לאבד את עלי מוחמד, אני הייתי הולך איתם על דיל תמורת עלי לקבל את הכרטיס של דן גלזר כעת ושל רוסלן ברסקי בתום העונה.

RE: מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר - black and yellow - 31-Oct-2017 19:27

אף אחד ,בדגש על אף אחד, משחקני מכבי נתניה כיום (וכמעט תמיד) לא מתאים למועדונים האלה .
*** תקראו רגע עד הסוף, אין לי טענה לאף שחקן.
מכבי נתניה הוא מועדון חם ומשפחתי ותמיד היה כזה. כיום הוא האופציה מספר 1 לדעתי (בלי קשר להיותי אוהד) לשחקנים בארץ ובעיקר צעירים. יש עבודה קשה, נותנים לשחקנים ביטחון, הקהל תמיד תומך, צוות מקצועי ובעלים בהתנהלות שאין באף מועדון בארץ.
לדוגמת אותם מועדונים כמו מכבי ת"א ומכבי חיפה שם מי שעלה יותר משחק יותר, שם אם שחקן יעשה טעות אחת קטנה הוא ישב בספסל כמה משחקים אח"כ , שם אין סבלנות , שם יש לחץ ואני יכול להמשיך עד מחר.
אם זו המציאות שפעם אחרי פעם שחקנים בוחרים לעצמם (ועוד אחרי שרואים שלפניהם היו וכשלו ,לא תמיד באשמתם) , אין לי כבר מה להגיד.
מציע להראות למוחמד את הרשימה של השחקנים שעזבו את מכבי נתניה בעשור האחרון..

RE: מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר - עידן444 - 31-Oct-2017 19:31

שימו לב לניסוח:
"במכבי ת"א מסבירים, כי מוחמד יוכל להפחית את העומס מאייל גולסה כשזה יחזור מהפציעה, וכן לתפוס את מקומו כשיהיה בכך צורך."
חחח
באמת צריך להיות אידיוט כדי ללכת לשם באמצע העונה ולקשור עצמך בחוזה לכמה שנים שתוקע אותך בארץ...

RE: מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר - זאב רווח - 31-Oct-2017 19:31

מה פתאום רק גלזר וברסקי ? גם דור ג'אן וגם כהן שעבר לבני יהודה
וזה חוץ ממליון דולר

עזבו נו אייל סגל הבטיח אני מאמין רק לו לא מענין אותי מצידי שכל הליגה תרדוף אחרי עלי מוחמד אייל לא יתן אותו לאף קבוצה בארץ
זה שוב ניסיון לחבל לנו לפני המשחק

RE: מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר - אלדד - 31-Oct-2017 19:40

(31-Oct-2017 19:25)פיליפצוק כתב:  אם אין ברירה והולכים לאבד את עלי מוחמד, אני הייתי הולך איתם על דיל תמורת עלי לקבל את הכרטיס של דן גלזר כעת ושל רוסלן ברסקי בתום העונה.

במקום המיליון דולר בסעיף?
גלזר כבר שלנו.. במקומו תכניס את דור ג'אן + זכות ראשונים בארץ על כל שחקן שלהם שיהיה למכירה ב-5 שנים הקרובות