שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אם הייתי הבעלים (ולא אוהד פשוט ביציע)
02-Nov-2016, 15:34
הודעה: #61
RE: אם הייתי הבעלים (ולא אוהד פשוט ביציע)
יש שחקנים שאכפת להם וקורעים תתחת למען הקבוצה נותנים 110 אחוז
ויש שחקנים שלא ממש מזיז להם ולא מתאמצים בלי קשר לכושר שלהם או כמה כוח נשאר להם
ואנחנו לא צריכים שחקן שלא מתאמץ מה קשה להבין? האוהדים שונאים שחקן שלא משקיע הוא פוגע בקבוצה ובאוהדים
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-Nov-2016, 15:47
הודעה: #62
אם האוהדים שונאים שחקן שלא משקיע הם כבר מזמן היו צריכים לדרוש את השחרור של ערן לוי.
האוהדים שמבקשים את ראשו של בדש מגזימים ומפריזים. אני לא רואה שחקן שעושה שביתות איטלקיות או שזורק זין על הקבוצה, אני רואה שחקן מתוסכל שלא מספק את הסחורה ולא הולך לו כלום. עכשיו , אפשר להמשיך לרדת לו לחיים , לקלל ולקטול או אולי דווקא לתמוך ולעודד בתקווה שזה יעזור ויחזיר אותו לתלם.
אני בעד האופציה שנייה כמובן.
02-Nov-2016, 16:01
הודעה: #63
(02-Nov-2016 15:47)אופיר34 כתב:  אם האוהדים שונאים שחקן שלא משקיע הם כבר מזמן היו צריכים לדרוש את השחרור של ערן לוי.

אייל ס כתב:נבדקים כל הפרמטרים שמעניינים צוות מקצועי,ממרחק תנועה דרך כמות מסירות אפקטיביות/לא אפקטיביות,ספרינטים,איבודי כדור,חטיפות כדור,מגע,לחץ,בעיטות לשער ועוד.
התוצאות מאוד מאוד מעניינות ובעיקר מרשימות בלא מעט פרמטרים[..]
ערן לוי שאנחנו נוהגים "לצחוק" על עצלנותו הוא השחקן הכי יעיל בקבוצה
The following 1 user Likes Gadi's post:
אלדד (0202-1111-2016201620162016)
02-Nov-2016, 16:18
הודעה: #64
(01-Nov-2016 17:40)טל.מ כתב:  
(01-Nov-2016 16:56)יניב כתב:  
(01-Nov-2016 14:59)טל.מ כתב:  פשוט .. בא איזה תואם שירצקי מבין שיש תפוח אדמה לוהט, מציע בעפ שכר שאי אפשר לסרב לו וכולה אומרים לעלי, כשיבואו לממש איתך את השנה השניה תגיד שאתה לא רוצה לשחק בנתניה. את כל השאר מול ביתר תא נעשה אנחנו. תראה לי קבוצה שתחתים שחקן בעל כורחו. האם נגרור אותו למשפט ? לבוררות ? אולי . נרוויח כמה שקלים והשחקן במקום אחר.

ואם ממשת את האופציה ואז בא איזה תואם שירצקי ומציע שכר שאי אפשר לסרב לו.... מה ההבדל ? השחקן ירצה לעזוב. אותו דבר.
האופציה שלנו תמומש או לא בלי קשר לרצון השחקן לשחק אצלנו.
אם תמומש והשחקן יסתנוור מהצעה אחרת , יצטרכו לשלם עליו.
בדיוק כמו שיצטרכו לשלם אם תממש עכשיו.
אם המימוש יעשה עכשיו או בסוף העונה , אין שום הבדל לטובתינו.
הבנת ?

ההבדל הוא שיש חוזה חתום ופה יש רק אופציה לחידוש החוזה. תגיד לי סמנטי - האופציה שלנו נממש כשיבוא לנו נכון ? והאופציה היא לשנה ? והוא תפוח אדמה לוהט שאולי נעשה עליו כמה לירות ? כלומר תאלץ למכור עד ינואר שנה הבאה לא ?
כל מה שהצעתי הוא פשוט -
לדעתי יש כאן כשרון באמת גדול . סכמו איתו נגיד ל3 שנים ואם צריך למכור בכסף גדול בבוא היום.
הבנת ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

בוא נסכם שלא הבנת אותי ואני לא הבנתי אותך. Smile
נראה לי מיותר להמשיך בזה.
02-Nov-2016, 16:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Nov-2016 על ידי 16:22 פיליפצ'וק.)
הודעה: #65
(02-Nov-2016 15:47)אופיר34 כתב:  אם האוהדים שונאים שחקן שלא משקיע הם כבר מזמן היו צריכים לדרוש את השחרור של ערן לוי.
האוהדים שמבקשים את ראשו של בדש מגזימים ומפריזים. אני לא רואה שחקן שעושה שביתות איטלקיות או שזורק זין על הקבוצה, אני רואה שחקן מתוסכל שלא מספק את הסחורה ולא הולך לו כלום. עכשיו , אפשר להמשיך לרדת לו לחיים , לקלל ולקטול או אולי דווקא לתמוך ולעודד בתקווה שזה יעזור ויחזיר אותו לתלם.
אני בעד האופציה שנייה כמובן.

אני מעדיף שחקן שלא משקיע אבל מביא תפוקה גדולה בכמה פרמטרים (ערן לוי) על שחקן שמשקיע ומביא תפוקה 0 (יובל אבידור).
זה לא ביה"ס פה ואנחנו לא האבא או האמא שלהם, פה זה קבוצת כדורגל.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
Shaul (0202-1111-2016201620162016)
02-Nov-2016, 17:10
הודעה: #66
אפי ישראל שפיץ מהיציע

בלעדי: סגל רוצה את דרפיץ להרבה שנים

בתחילת השבוע היו שניסו לשפוך נפט ולהעכיר את היחסים בין הבעלים אייל סגל למאמן סלובו דרפיץ, בסופו של דבר סערה בכוס מים. אייל סגל סיפר לנו: "כואב לי מאוד אם דברים שנאמרו מנקודת ראות של אוהד פגעו בדרפיץ או בברדה, המשפחה שלי התאהבה בדרפיץ והוא התארח אצלנו בערב שישי, הבנות ושאר האורחים ממש התרשמו והתאהבו בו. מדובר באיש מקצוע מעולה אני מעריך אותו, רואה בו חבר וההבנות בניינוברורות. הוא הגיע למכבי נתניה לטווח ארוך. בכל מקרה, הוא חתום לשנתיים. מבחינה מקצועית הקבוצה עומדת בציפיות, מחקנו את מינוס 9 הנקודות ולדעתי במהירות שלא היתה כדוגמתה בארץ ואנחנו עם הפנים לחלק העליון בטבלה. סלובו והצוות המקצועי הם שחתומים על כך ועדיין לדעתי הכל תלוי בנו למרות פער הנקודות". לאחר ציטוטים באשר לעתידו של המאמן בקבוצה הרי שהנה הצהרת כוונות בכל הקשור לעתידו של דרפיץ בנתניה.

מיזם חדשני

בשבוע הבא תצא מחלקת הנוער של מכבי נתניה, במיזם חדשני בכדורגל הישראלי ובו ייקח המאמן סלובו דרפיץ חלק חשוב לשדרוג המחלקה בשיתוף ההורים והשחקנים. במועדון ניסו עד סגירת הגיליון להסתיר את המהלך, אך, ציפורי השיר סיפרו ל"שפיץ מהיציע", כי אייל סגל דורש שדרוג במחלקת הנוער וברור לו ששדרוג כזה יכול לבוא רק על בסיס מקצוענות ושיתוף פעולה עם ההורים לסלובו דרפיץ ניסיון רב במחלקות נוער והוא האיש הנכון במקום הנכון.

בלעדי: "ייתכן שחברה בבעלותי תאמץ את מכבי נתניה"

מכבי נתניה לאחר 8 מחזורים עדיין ללא ספונסר ראשי על חולצות השחקנים. אייל סגל הציב תג מחיר של כחצי מיליון שקלים והוא אינו מתפשר. לפני כמספר שבועות קיבל פניה מגורם נתנייתי שהציע כ 400 אלף ש"ח לעונה למשך 3 שנים והוא סרב.

סגל: "אם לא נקבל את המחיר שנתניה ראויה לו, אני לא פוסל אפשרות שאחת החברות שבבעלותי, תאמץ את הקבוצה. ככל שהליגה תתקדם והרייטינג שלנו יעלה תקבל הקבוצה הצעות טובות יותר, מכבי נתניה הינה קבוצה עם קהל רב המשודרת ברוב משחקיה כך, שחצי מיליון ₪ זה בהחלט סכום הגיוני."
The following 4 users Like אלדד's post:
Shaul (0202-1111-2016201620162016), yaron73 (0202-1111-2016201620162016), עודד... (0303-1111-2016201620162016), עידן444 (0202-1111-2016201620162016)
03-Nov-2016, 1:10
הודעה: #67
תכלס שום פרמטר לא ישכנע אותי בעניין בדש....למרות שמה שעושים לו כבר עובר פרופורציות הילדים בפייסבוק מצאו שעיר חדש לעזאזאל יש 2 תרופות לשחקני כדורגל וזה היציע והכיס.....
שיחה ב-6 עינים בדש סלובו ושי....
להקשיב לתת תפיחה ולקוות שזה יעבוד ואם לא עוברים לשלב 2...
המועדון הזה גדול מכל עובר אורח....אבל גם פרופורציות בעיקר בפייסבוק....
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
אלדד (0303-1111-2016201620162016)
03-Nov-2016, 10:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Nov-2016 על ידי 10:30 עידן444.)
הודעה: #68
בדש עוד יתן את שלו. הוא צריך לכבוש והבטחון יחזור אליו.

צריכים לשמוע כמה הערכה יש לאוהדי מכבי ת״א כלפיו כדי להבין באיזה בחור מדובר.
ספורטאי אמיתי!
מקצוען אמיתי!
צריך להבין שלשחקנים יש תקופות שלא הולך.
אני לחלוטין לא רואה חוסר רצון. להפך.

03-Nov-2016, 11:31
הודעה: #69
במכבי תא כנראה היתה לו יותר מוטיבציה .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Nov-2016, 12:12
הודעה: #70
(03-Nov-2016 11:31)טל.מ כתב:  במכבי תא כנראה היתה לו יותר מוטיבציה .

לפי דעתי זה עניין אחר.
בדש כל הקריירה שלו בא כאנדרדוג.
כאחד שהפוקוס לא עליו אבל הוא מגיע ונותן עבודה.
בלי אגו, בלי בלבולי ביצים מסביב. נטו בא לעבוד ובמכבי ת"א מאוד אוהבים את זה.
העונה הוא לדעתי פעם ראשונה מגיע כזה שצריך להוביל ולהיות ה"הצגה המרכזית", והפוקוס עליו. ודברים לא הולכים, ויש לחץ שמתגבר- ולא קל לתפקד במצב הזה לשחקן שלא מורגל למצב הזה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים