שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה
10-Oct-2015, 15:08
הודעה: #71
RE: מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה
(10-Oct-2015 14:29)עידן444 כתב:  אני יכול היום להרכיב קבוצה שהיא 80% קבוצה לאליפות משחקנים שהיו אצלנו במחלקת הנוער בלבד- עם חיזוק נקודתי היא רצה לאליפות בלי שום בעיה-
שוערים: אף פעם לא היינו חזקים בעמדה הזו אבל יש את דניאל ליפשיץ מתן זלמנוביץ' שחשבתי שיהיה שוער טוב ולא כך הדבר ודין גל.
בלמים: שיר צדק, איתן טיבי, עשאל בן שבת, עידו לוי, ירין חסן, דודי תירם- רק תבחרו.
מגינים: אוראל דגני, עדי נימני, עומרי בן הרוש, ויקי כחלון, עמית שומוביץ'.
קשרים: אלמוג כהן, ריף מסיקה, חן עזרא, פיראס מוגרבי.
חלוצים: אין בנמצא. את כולם זורקים ישר לליגה א' ושם הם נעלמים...

תביא שוער, קשר התקפי וחלוצים זרים טובים וזה הרכב לאליפות בלי שחקן רכש ישראלי אחד!!!
אז כל אלה שמדברים על מחלקה בלוף-
לכו למכור חמוצים!!! אין לכם מושג!!!!

תראו לי עוד קבוצה אחת שמחלקת הנוער שלה ייצרה כזה שלד!

עידן, הלהט שלך לראות שחקני בית משתלבים בבוגרת מעביר אותך על דעתך....
" 80% קבוצה לאליפות" ??? כמו שאמר משה, מכל הרשימה שהבאת היחידים שאולי יכולים להיות בסגל (לאו דווקא הרכב) של קבוצה שרצה לאליפות הם דגני, אלמוג כהן ,עזרא ומוגרבי וכולם כמו שאתה יודע קיבלו את הבמה ובגדול במכבי נתניה. ולמה ? כי הם שחקני כדורגל בלבל אחד לפחות יותר מהאחרים ,שבמקרה הטוב, הם אולי בינוניים.

ואתה יכול להמשיך לבקר את החיזוק שהביאו השנה, אבל אני אומר לך שוב לא תמצא אצלנו בבית שחקנים שקולים\טובים ממרגוליס, זגורי, ורד, לוגסי ,איילה או אבידור, כנ"ל לגבי הזרים.

מציע לך (שוב) לראות נכוחה את המציאות ולא לטפח תקוות שווא על שום דבר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Oct-2015, 15:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Oct-2015 על ידי 15:20 עידן444.)
הודעה: #72
בואו נדבר על הגאונים מעבר לכביש... בוא נראה מה הכוכבים הגדולים שם עשו:
על חיימוביץ' אני מניח שהיית אומר בלוף,
מה לגבי אייל גולסה? ענק,הא?
ויקטור מרעי? מה דעתך?
אלרועי כהן? אלירן דנין? כוכבים אחד אחד,הא?
עידו לוי זה בלוף... אבל בן והבה אני מניח שזה מינימום ג'ון טרי...
רפי דהן... מסכן אבל ממש לא היה "העפרון הכי מחודד בקלמר"...
שמעון אבו חצירה ואלון תורג'מן... מתחמם...
קני סייף אחלה- לדעתי היחיד הנורמלי שיצא משם בשנים האחרונות... ולשיטתך- לא להם מגיע הקרדיט עליו כי הוא היה שם בקושי שנתיים והספיק להיות בשלושה מועדוני נוער שונים כולל מכבי נתניה...
נס זמיר- ממש גורם לי להשפריץ עכשיו מהתרגשות...
שי מימון- וואוווווווווווו עכשיו אני ממש גומר...
אלי זיזוב- גמרתי!!!!!!

באמת- אין ספק שבמכי נתניה בלופים ובטוברוק כוכבים אחד אחד!!!
אגב, אלה השחקנים שמפארים את העמוד הראשי של האתר שלהם...
אימפריה של ממש!!!

אה... איך שכחנו את אבו עביד ודיא סבע!!!
שניים שאם לא מכבי נתניה אני בספק אם על הראשון אתה שומע ואם השני לא ממשיך לחפש את עצמו...

(10-Oct-2015 14:59)פיליפצוק כתב:  דניאל ליפשיץ - כזה "טוב" שהלך להיות נושא הכפפות של ראיוקוביץ.
שיר צדק וטיבי - כפי שאמרתי יוצאים מהכלל שאינם מעידים על הכלל.
מסיקה- הכי שחקן ליגה לאומית, החליף יותר קבוצות מגרביים.

אני לא מבין למה אתה מזכיר את דגני, בן הרוש, מוגרבי, עזרא, כהן, הם כולם קיבלו את הצ'אנס וזכו בו ביושר, המועדון לא ויתר עליהם אלא מכר אותם, איפה פה הבעיה.
למה אתה לא רושם את עשרות אם לא מאות הבלופים שהמועדון כן ויתר עליהם ולא הגיעו לכלום בחיים שלהם, עליהם אני מדבר.

אנחנו לא מדברים עכשיו מי לא פה ולמה.
אני משיב לטענה המגוכחת- "המחלקה לא מייצרת כלום כבר 20 שנה".

(10-Oct-2015 15:08)אופיר34 כתב:  
(10-Oct-2015 14:29)עידן444 כתב:  אני יכול היום להרכיב קבוצה שהיא 80% קבוצה לאליפות משחקנים שהיו אצלנו במחלקת הנוער בלבד- עם חיזוק נקודתי היא רצה לאליפות בלי שום בעיה-
שוערים: אף פעם לא היינו חזקים בעמדה הזו אבל יש את דניאל ליפשיץ מתן זלמנוביץ' שחשבתי שיהיה שוער טוב ולא כך הדבר ודין גל.
בלמים: שיר צדק, איתן טיבי, עשאל בן שבת, עידו לוי, ירין חסן, דודי תירם- רק תבחרו.
מגינים: אוראל דגני, עדי נימני, עומרי בן הרוש, ויקי כחלון, עמית שומוביץ'.
קשרים: אלמוג כהן, ריף מסיקה, חן עזרא, פיראס מוגרבי.
חלוצים: אין בנמצא. את כולם זורקים ישר לליגה א' ושם הם נעלמים...

תביא שוער, קשר התקפי וחלוצים זרים טובים וזה הרכב לאליפות בלי שחקן רכש ישראלי אחד!!!
אז כל אלה שמדברים על מחלקה בלוף-
לכו למכור חמוצים!!! אין לכם מושג!!!!

תראו לי עוד קבוצה אחת שמחלקת הנוער שלה ייצרה כזה שלד!

עידן, הלהט שלך לראות שחקני בית משתלבים בבוגרת מעביר אותך על דעתך....
" 80% קבוצה לאליפות" ??? כמו שאמר משה, מכל הרשימה שהבאת היחידים שאולי יכולים להיות בסגל (לאו דווקא הרכב) של קבוצה שרצה לאליפות הם דגני, אלמוג כהן ,עזרא ומוגרבי וכולם כמו שאתה יודע קיבלו את הבמה ובגדול במכבי נתניה. ולמה ? כי הם שחקני כדורגל בלבל אחד לפחות יותר מהאחרים ,שבמקרה הטוב, הם אולי בינוניים.

ואתה יכול להמשיך לבקר את החיזוק שהביאו השנה, אבל אני אומר לך שוב לא תמצא אצלנו בבית שחקנים שקולים\טובים ממרגוליס, זגורי, ורד, לוגסי ,איילה או אבידור, כנ"ל לגבי הזרים.

מציע לך (שוב) לראות נכוחה את המציאות ולא לטפח תקוות שווא על שום דבר.

זה הקטע- ששחקנים ברמה של אוזן וגזל במכבי נתניה הנוכחית לא היו מוצאים מקום.
הם בלופים! הם בינוניים!
בנתניה של לפני 10 שנים הבינוניים האלה שאנחנו לא רוצים אותם כאן כי אנחנו מביאים כוכבי על מבחוץ הגיעו עד נבחרת ישראל...
הגזלים והאוזנים שנמצאים היום במחלקת הנוער נזרקים בלי היסוס לליגה א'. ועל זה כואב לי.
10-Oct-2015, 15:21
הודעה: #73
כאשר אני מסתכל 10 שנים אחורה מהיום ולוקח את הבודדים (אולי 10 שחקנים בלחץ) שקיבלו את הבמה והוכיחו שהם שווים משהו מעבר לבינוניות, לעומת עשרות אם לא מאות של בלופים, אני יכול להגיד באופן חד משמעי שמדובר בכישלון.
10-Oct-2015, 15:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Oct-2015 על ידי 15:32 עידן444.)
הודעה: #74
יודע מה? חטאתי למציאות- גזל היה בנוער הכוכב. קשה להגיד עליו בינוני. מבחינתי הוא מקביל לריף מסיקה של לפני 6-7 שנים ואביב אברהם של היום.
גזל ערך במכבי נתניה מעל 15 הופעות ובין היתר שיחק במכבי חיפה, מכבי ת"א ויש לו 9 הופעות בנבחרת ישראל הבוגרת.
ריף מסיקה היום בן 26 עם בקושי הופעות במכבי נתניה ומאז מחפש עצמו כשפסגת הקריירה שלו היתה הפועל ת"א שם בקושי שיחק.
כפי שמכבי נתניה מתנהלת אני ממש לא אפול מהכיסא אם גם את אביב אברהם נראה מתחיל לשוטט על קו מכבי הרצליה-הפועל עפולה...

(10-Oct-2015 15:21)פיליפצוק כתב:  כאשר אני מסתכל 10 שנים אחורה מהיום ולוקח את הבודדים (אולי 10 שחקנים בלחץ) שקיבלו את הבמה והוכיחו שהם שווים משהו מעבר לבינוניות, לעומת עשרות אם לא מאות של בלופים, אני יכול להגיד באופן חד משמעי שמדובר בכישלון.

זה כך בכל מועדון. וזה תמיד היה כך.
יש לי חוברת של מכבי נתניה משנת 91'. עם כל השמות של כל קבוצות הנוער והילדים.
אתה יודע כמה מהשמות שם היכרתי? בקושי רבע. ולהזכירך בין 95 ל 99 היינו בליגה השניה ועדיין לרובם לא היה מקום.
משחקים עשרות ילדים בקבוצות הילדים. חלקם הגדול מתייחסים לזה כאל חוג לאחה"צ. מי קבע שכולם יהפכו לשחקני כדורגל?
אבל השחקנים שמגיעים לגיל נוער זה כבר כן אלה שבסבירות גבוהה יותר כדורגל יהיה המקצוע שלהם בחיים. חלקם גם עוברים את כל נבחרות ישראל- תן להם צ'אנס לפחות להיות בסגל! להתחיל להשתפשף. לטעום. מספיק כבר עם החריגי גיל האלה שעד גיל 20-21 בנוער!!! מספיק כבר עם הפחדנות הזו!!! לאביב אברהם אין מה לחפש בנוער יותר!!! הוא עבר את גיל 20. די! שחררו אותו לבוגרים ותחפשו את האביב אברהם הבא! אי אפשר לבנות ככה קבוצת כדורגל! כל שנה מי שטוב הולך ומי שלא טוב מוחלף באיזה קקמייקה אחר!
10-Oct-2015, 15:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Oct-2015 על ידי 15:37 פיליפצ'וק.)
הודעה: #75
גזל מצטרף לרשימת הבינוניים, עוד אחד שאמרו פעם שיהיה שחקן גדול.
שום שחקן תוצר המחלקה שהתפתח לכוכב בקנה מידה ארצי.
שום שחקן שעשה קריירה בחו"ל למעט אלמוג כהן וזה בעידן שהרבה שחקנים יחסית יוצאים החוצה.

גזל? עוד שחקן שפעם אמרו שיגיע למשהו, עוד אחד ברשימת הבינוניים.
שום שחקן תוצר המחלקה שהתפתח לכוכב בקנה מידה ארצי.
מאז שלום תקוה, שום שחקן שעשה קריירה בחו"ל או הגיע לחו"ל למעט אלמוג כהן וזה בעידן שהרבה שחקנים יחסית יוצאים החוצה.
10-Oct-2015, 15:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Oct-2015 על ידי 15:47 עידן444.)
הודעה: #76
כמה שחקנים מכל הכדורגל הישראלי עשו קריירה בחו"ל מעבר לגרבוץ?
וגם אלמוג כהן רוב הזמן מגרבץ...
לגבי אביב אברהם לא קשה לנחש מה יהיה. הרי זה ריטואל קבוע.
העונה הוא עוד יכול להופיע בנוער... אז הוא שם... חריג גיל... אפילו שם גול נגד מכבי ת"א! מה אתם יודעים! תמחאו כפיים! ענק!
הוא לא יקבל דקות העונה כמעט בכלל. אני חושב שגם זה ברור לכולם.
עונה הבאה שלומי דורה או כל מאמן אחר יבוא לבחון אותו בקיץ הבא. ישחק כמה משחקי אימון, יביאו איזה 4 שחקנים על העמדה שלו... בעונה הבאה הוא כבר לא יוכל לשחק בנוער ואז הוא יושאל. אם יש לו מזל הוא יגיע לקבוצה בליגה לאומית ואם יהיה לו הרבה מזל אולי זו תהיה קבוצת צמרת(כמו דודי תירם עם ק"ג)... אולי יתבלט אולי לא... שנה לאחר מכן יגידו- אם הוא לא היה טוב בהפועל עפולה או הפועל טבריה בטח שאין לו מה לחפש אצלנו ועוד שחקן שכולםםםםםםםםם רואים ובטוחים שהוא יכול להיות שחקן נהדר בליגת העל יעלם אי שם ויוכרז כבלוף!

אוקיי... גם גזל בינוני...
אגב, בהרבה מקומות שחקני הבית הם "הבינוניים"... אבל הם שם... כמצוי... ושחקני הרכש הם הרצוי ואלה שמחזקים- כשמם כן הם- פעם לא היינו קוראים להם שחקני רכש אלא שחקני חיזוק... אם השנים התחלנו לקרו להם שחקני רכש כי שחקני חיזוק הם ממש לא...
מה לעשות? אף אחד לא אמר שהכוכבים של הקבוצה צריכים להיות שחקני בית... באיזו קבוצה בעולם חוץ מברצלונה הכוכבים של הקבוצה הם שחקני בית? איפה????
10-Oct-2015, 15:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Oct-2015 על ידי 15:47 טל.מ.)
הודעה: #77
אני מסכים איתך שההתנהלות עם אביב אברהם כמו עם שאר חריגי הגיל בנוער היא מוטעית. אם אביב אברהם בן 20 (אתה בטוח? ) אז או שהוא משולב השנה או שיצא להשאלה או שישוחרר. בקטע הזה אתה צודק לגמרי. אבל במקרה שלו - מי אתה רוצה שיפתור את הבעיה ? שלומי דורה שכולם קוראים לו להתפטר וצריך להשאיר את הקבוצה בליגה ? אין מדיניות ואין ניהול זה רק כיבוי של עוד שריפה .

לגבי טיעון המחלקה - מי עלה מהנוער ב4 שנים האחרונות ? בן הרוש וחסן היו האחרונים. אחד לפני 4-5 שנים והשני לפני 3. ומאז ?

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-Oct-2015, 15:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Oct-2015 על ידי 16:03 עידן444.)
הודעה: #78
(10-Oct-2015 15:44)טל.מ כתב:  אני מסכים איתך שההתנהלות עם אביב אברהם כמו עם שאר חריגי הגיל בנוער היא מוטעית. אם אביב אברהם בן 20 (אתה בטוח? ) אז או שהוא משולב השנה או שיצא להשאלה או שישוחרר. בקטע הזה אתה צודק לגמרי. אבל במקרה שלו - מי אתה רוצה שיפתור את הבעיה ? שלומי דורה שכולם קוראים לו להתפטר וצריך להשאיר את הקבוצה בליגה ? אין מדיניות ואין ניהול זה רק כיבוי של עוד שריפה .

לגבי טיעון המחלקה - מי עלה מהנוער ב4 שנים האחרונות ? בן הרוש וחסן היו האחרונים. אחד לפני 4-5 שנים והשני לפני 3. ומאז ?

יהיה 20 בעוד כמה חודשים. לא משנה. חריג גיל שעשה הופעת בכורה לפני כמעט שנתיים...

בעונת בנין היה לך ירין, עידו, צלישר(חצי טוברוק חצי נתניה אבל זה פחות חשוב), מנצור(גם סיפור דומה לשל צלישר), לירן שריקי, עמית שומוביץ', נור ביסאן לדעתי גם ערך הופעת בכורה. לא כולם עשו הופעת בכורה בעונה הזו. לוי ובן הרוש לדעתי עשו הופעות בכורה שנה קודם אבל לא קריטי- זו עונה ראשונה שהם היו חלק אינטגרלי מהסגל.
לא מספיק? ואל תגיד לי שירדת ליגה בגלל שהם שולבו. הם הוקפצו כמה כיתות בבת אחת בגלל מכת פציעות, רכבות זרים הזויות, שחקן שמואשם ברצח ומה לא היה שם... אבל בנין שילב צעירים. לזה אפשר לצרף את עלי חטיב שהוא שילב, וירדן כהן שדווקא כשנכנס לכושר נפצע , ובינואר גם הגיע מוגרבי- היה בקבוצה בשר! היה עם מה לרוץ קדימה. אם היית נשאר בליגה היה לך שלד לרוץ איתו. אמנם אינספור טעויות אחרות- אבל בנושא הזה של לשלב צעירים ולבנות שחקנים- זה בהחלט קרה! לדעתי זו העונה האחרונה שזה קרה.

כוס אמק!!! הלכה לי השנת צהריים בגללכם! הילדים בטח עוד מעט יקומו...
10-Oct-2015, 16:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Oct-2015 על ידי 16:45 davidb7.)
הודעה: #79
(10-Oct-2015 15:50)עידן444 כתב:  
(10-Oct-2015 15:44)טל.מ כתב:  אני מסכים איתך שההתנהלות עם אביב אברהם כמו עם שאר חריגי הגיל בנוער היא מוטעית. אם אביב אברהם בן 20 (אתה בטוח? ) אז או שהוא משולב השנה או שיצא להשאלה או שישוחרר. בקטע הזה אתה צודק לגמרי. אבל במקרה שלו - מי אתה רוצה שיפתור את הבעיה ? שלומי דורה שכולם קוראים לו להתפטר וצריך להשאיר את הקבוצה בליגה ? אין מדיניות ואין ניהול זה רק כיבוי של עוד שריפה .

יהיה 20 בעוד כמה חודשים. לא משנה. חריג גיל שעשה הופעת בכורה לפני כמעט שנתיים...

בעונת בנין היה לך ירין, עידו, צלישר(חצי טוברוק חצי נתניה אבל זה פחות חשוב), מנצור(גם סיפור דומה לשל צלישר), לירן שריקי, עמית שומוביץ', נור ביסאן לדעתי גם ערך הופעת בכורה. לא כולם עשו הופעת בכורה בעונה הזו. לוי ובן הרוש לדעתי עשו הופעות בכורה שנה קודם אבל לא קריטי- זו עונה ראשונה שהם היו חלק אינטגרלי מהסגל.
לא מספיק? ואל תגיד לי שירדת ליגה בגלל שהם שולבו. הם הוקפצו כמה כיתות בבת אחת בגלל מכת פציעות, רכבות זרים הזויות, שחקן שמואשם ברצח ומה לא היה שם... אבל בנין שילב צעירים. לזה אפשר לצרף את עלי חטיב שהוא שילב, וירדן כהן שדווקא כשנכנס לכושר נפצע , ובינואר גם הגיע מוגרבי- היה בקבוצה בשר! היה עם מה לרוץ קדימה. אם היית נשאר בליגה היה לך שלד לרוץ איתו. אמנם אינספור טעויות אחרות- אבל בנושא הזה של לשלב צעירים ולבנות שחקנים- זה בהחלט קרה! לדעתי זו העונה האחרונה שזה קרה.

כוס אמק!!! הלכה לי השנת צהריים בגללכם! הילדים בטח עוד מעט יקומו...

באמת כדאי שתפרוש לשינה עמוקה...שומוביץ..מנצור..שריקי..ביסאן...הם שלד לקבוצת תחתית בליגה לאומית במקרה הטוב...אין כלום במחלקת הנוער ..מתי תפנים זאת...תזכיר לי שוב היכן משחקים הטאלנטים הללו היום?
10-Oct-2015, 16:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Oct-2015 על ידי 16:55 טל.מ.)
הודעה: #80
עידן אתה מה זה לא מדייק שזה כואב ... עידו לוי כבר שיחק שנה שלמה קודם אצל עטר. עומרי בן הרוש התחיל את השנה השלישית. חסן ושומוביץ אכן עלו. צלישר הגיע באמת מטוברוק ולכן לא מחשיב אותו. ירדן כהן נרכש מנצרת עילית.. מה אנחנו מכבי נתניה הצמחנו מאז ירין חסן ? איזה חלוץ או קשר שווה פספסנו ?

בוא נגיד שכרגע אני יותר מבואס מזה שחוזז כנראה לא יגיע אלינו. כשיהיה לנו חלוץ שבנוער יבקיע באיזור העשרים שערים בעונה אני מבטיח לך שהוא יעלה לבוגרים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים