שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תשובה יחזור לנתניה? עשוי לתרום לקרן עבור המועדון
20-May-2015, 12:33
הודעה: #51
תשובה יחזור לנתניה? עשוי לתרום לקרן עבור המועדון
(20-May-2015 12:07)אייל ס כתב:  לא אשמה ולא בטיח,ניסיתי לרתום כמה אנשים שלא זקוקים לפרסום...וכמו ששמתם לב חלקם דאג בחצי שנה האחרונה ללא מעט בלי שאיש יודע את שמם כולל כערבים לאותה ערבות(שיוחסה לשחר ושירצקי),כולל שכר החודשיים האחרונים שהחזיר ת'שחקנים.
והרעיון היה להציג אוהדים רציניים מצד אחד ומימון שלא מבקש פרסום ואחוזי שליטה,זה סקסי זה חזון זה יעיל וזה מפתה,לא רוצים(והפורום הוא פיילוט),לא קרה כלום...מנויים הם ימשיכו להיות ומאמין שלקטר יקטרו כמוכם,בהצלחה להם ולנו,לא אחטא עוד ברעיון.

אייל הרעיון שלך מצוין אבל עד עכשיו לא הסברת מה אנחנו צריכים לעשות

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-May-2015, 12:45
הודעה: #52
RE: תשובה יחזור לנתניה? עשוי לתרום לקרן עבור המועדון
(20-May-2015 12:33)אריאל כתב:  
(20-May-2015 12:07)אייל ס כתב:  לא אשמה ולא בטיח,ניסיתי לרתום כמה אנשים שלא זקוקים לפרסום...וכמו ששמתם לב חלקם דאג בחצי שנה האחרונה ללא מעט בלי שאיש יודע את שמם כולל כערבים לאותה ערבות(שיוחסה לשחר ושירצקי),כולל שכר החודשיים האחרונים שהחזיר ת'שחקנים.
והרעיון היה להציג אוהדים רציניים מצד אחד ומימון שלא מבקש פרסום ואחוזי שליטה,זה סקסי זה חזון זה יעיל וזה מפתה,לא רוצים(והפורום הוא פיילוט),לא קרה כלום...מנויים הם ימשיכו להיות ומאמין שלקטר יקטרו כמוכם,בהצלחה להם ולנו,לא אחטא עוד ברעיון.

להציג אוהדים רציניים זה אפשרי, חבורה של 10-15 כאלה שמוכנים להיות "פעילים בהתנדבות". לגייס מאוהדים 2.5-3 מיליוני ש"ח במכירת מנויים במחיר מופרז זה לא יקרה. 600 ש"ח זה מחיר סביר, 1000 מנויים במצבה הנוכחי של נתניה זה מעל ומעבר, גייסת חמישית מהסכום, לא יותר
האמת שאייל כבר הזכיר שלא בהכרח מדובר בכסף אלא בהתארגנות... שגם לא קוראת... ואני מסכים עם חברי... הכדורגל עבור רוב האנשים הוא תחביב... כדי להנות מהתחביב אני מכיר יותר ויותר אוהדי כדורגל בארץ שכמעט לא מתעניינים בכדורגל ישראלי. תסתובבו היום ברחובות הארץ ותראו הרבה יותר ילדים ונערים עם חולצות של ברסה, ריאל, ליברפול, וצ'לסי(בנתניה תמצאו גם דורטמונד) מאשר של מכבי ת"א ומכבי חיפה.

רוב האנשים לא רואים בכדורגל מעבר לתחביב ולא ישקלו אפילו לרגע להיות מעורבים. זו האמת. גם בהפועל ת"א העמותה לא מצליחה להרים את המועדון הזה.
אלה שמחזיקים אותו בסופו של יום הם מספר מצומצם של אוהדים אמידים, שנמצאים שם הרבה לפני שהיתה העמותה ואולי גם ישארו שם הרבה אחריה כמו בכור צבאן, סיימון כץ ועוד כמה שמניח שלא רק "אהבת הפועל" היא זו שמנחה אותם...
20-May-2015, 12:47
הודעה: #53
אייל אם האוהדים בעלי האמצעים לא רוצים אחוזי שליטה, אם האוהדים הרגילים יקבלו שליטה מינימלית בהתאם לנציגות והכנסות, ויוסי מאור לא רוצה יותר מ25% (והכל ציטוטים שלך) - מי כן יהיה הבעלים ? גם בתוכנית שלך במימוש הכי אוטופי שלה - אף אחד לא רוצה לקחת אחריות. כולם ברמה של אני תורם אני עוזר אבל לא מוכן לקחת אחריות ולהתחייב או לנהל כולל זה שרשום היום כבעלים. אני טועה ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
20-May-2015, 12:48
הודעה: #54

מה הכוונה "באוהדים רציניים"?
מה המודל?
מהי התכנית העסקית?
מהם היעדים?
מה הלו"ז?
מי הם האנשים המעורבים?
כמה אוהדים צריך?
היכן נפגשים ועם מי מדברים/מתכננים?
כלום לא ברור ולא ידוע. אי אפשר לומר שיש רעיון, "להפיל" אותו על פורום של 5-10 אנשים שאמורים לשמש כפיילוט כשהם בכלל לא יודעים שהם הפיילוט ואז להגיד לא רוצים לא צריך....
20-May-2015, 13:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-May-2015 על ידי 13:20 אייל ס.)
הודעה: #55
(20-May-2015 12:33)אריאל כתב:  

להציג אוהדים רציניים זה אפשרי, חבורה של 10-15 כאלה שמוכנים להיות "פעילים בהתנדבות". לגייס מאוהדים 2.5-3 מיליוני ש"ח במכירת מנויים במחיר מופרז זה לא יקרה. 600 ש"ח זה מחיר סביר, 1000 מנויים במצבה הנוכחי של נתניה זה מעל ומעבר, גייסת חמישית מהסכום, לא יותר

אכן כן 1000 מנויים ב600 ש"ח זה מתאים להפועל עכו ולאשדוד,מועדון ב13 מיליון בשנה
ומייד יגיעו כל אלו ששמעו שמכבי נתניה שווה 15 מיליון עוד לפני השקעת בעלים.
זה נכון היא שווה כך כשאוהדים רוכשים 2500/3000 מנויים ב2 מיליון+וכרטיסים משלימים את זה ל3.5 מיליון לפחות וספונסרים ותורמים בינוניים מתלהבים ומגיעים לקרוב ל5 מיליון וההתאחדות עוד 5 מיליוטן והעיראה בין מיליון וחצי למיליון שמונה מאות.
כשכח הקניה של אוהדים הוא פחות ממיליון ש"ח במנויים,הכל קטן בהתאם חוץ מהעיריה.

(20-May-2015 12:48)אלון כתב:  

מה הכוונה "באוהדים רציניים"?
מה המודל?
מהי התכנית העסקית?
מהם היעדים?
מה הלו"ז?
מי הם האנשים המעורבים?
כמה אוהדים צריך?
היכן נפגשים ועם מי מדברים/מתכננים?
כלום לא ברור ולא ידוע. אי אפשר לומר שיש רעיון, "להפיל" אותו על פורום של 5-10 אנשים שאמורים לשמש כפיילוט כשהם בכלל לא יודעים שהם הפיילוט ואז להגיד לא רוצים לא צריך....

את משנתי הכללית פרסתי ממש כאן בעבר,מבין היטב את המסר מאוהדים רציניים(ואני משוכנע שאתם רציניים) כמוך וכמו אריאל וכמו אחרים ומכבד דעתכם ,מפנים,מעביר את המסר וממשיך "לסבול בשקט".

(20-May-2015 12:47)טל.מ כתב:  אייל אם האוהדים בעלי האמצעים לא רוצים אחוזי שליטה, אם האוהדים הרגילים יקבלו שליטה מינימלית בהתאם לנציגות והכנסות, ויוסי מאור לא רוצה יותר מ25% (והכל ציטוטים שלך) - מי כן יהיה הבעלים ? גם בתוכנית שלך במימוש הכי אוטופי שלה - אף אחד לא רוצה לקחת אחריות. כולם ברמה של אני תורם אני עוזר אבל לא מוכן לקחת אחריות ולהתחייב או לנהל כולל זה שרשום היום כבעלים. אני טועה ?

אני לא מתכוון להפוך את זה לדיון,כי המסר הכללי ברור.
כוונתי הכללית היתה שגרעין השליטה יהיה אצל האוהדים שמראש ישאירו 50 אחוז ממניות המועדון בנאמנות לטובת משקיע עתידי ורציני שיתאהב במודל אחרי שנה/שנתיים של הרצה ע"י אוהדים בניהול מנכ"ל שכיר שיעשה את העבודה היום יומית.
וגם בהגיע משקיע שכזה האוהדים ימשיכו להיות חלק מקבוצת הניהול,כשהחלק שלהם מנויים+הכסף שיתקבל ע"י אוהדים בעלי ממון ידולל על פי השקעת המשקיע ולעולם לא יירד מ25% מזכויות הניהול,כאשר כל משקיע עתידי יבחן לאורך זמן למניעת קטסטרופה כדוגמת המצב הנוכחי(בקרה קבועה+חשב מלווה וכו').
20-May-2015, 13:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-May-2015 על ידי 13:24 עידן444.)
הודעה: #56
מכירת מנויים וכרטיסים(כן, זה הולך יחד וקבוצה כמו נתניה בעונה טובה תכניס ממכירת כרטיסים במהלך העונה הרבה יותר ממכירת מנויים- שבאופן מסורתי, כמו בית"ר י-ם, זה משהו שאנחנו לא מצטיינים בו) היא ביחס ישר להצלחה ואטרקטיביות.
באצטדיון החדש, מחירים של 40/80, כמו ברוב המקומות בארץ שמספקים חוויית צפיה כמו בנתניה, נתניה שווה בעונה סבירה + 5 מיליון ש"ח ממכירת כרטיסים(הרבה יותר מרוב קבוצות הליגה... בסדרי גודל). בעונה טובה גם למעלה מזה. בקופסא ההכנסה השנתית ממכירת כרטיסים היתה 3 מיליון ש"ח, אין סיבה שכאן היא לא תהיה פי 2. אבל לא כשיש קבוצה שאם יהיה נס תסיים במקום 11...

אני באמת מזהה כאן הפיכת סדרי עולם בכל הקשור לכדורגל ישראלי. קהל רב וקבוצה אטרקטיבית הם לא ביצה ותרנגולת שלא יודעים מה גורר מה.
קבוצה אטרקטיבית ומצליחה היא הסיבה למשיכת קהל. בשום מקרה לא להפך. בטח לא בארץ.

אז סבבה שכעת יש משבר וצריך לנהוג אחרת, הבעיה היא ש 99% מהאוהדים ממש לא רואים במכבי נתניה משימת חייהם...
20-May-2015, 13:27
הודעה: #57
אם היה לי זמן פנוי, הייתי מגיע הביתה יותר מוקדם יותר ומשחק עם הילד
אם היה לי זמן פנוי, הייתי קורא יותר ספרים
אם היה לי זמן פנוי, הייתי מתנדב במד"א או במשטרה או בבית חולים לילדים
אם היה לי זמן פנוי, הייתי שורף אותו בהרבה דרכים, לא בדיונים עם אוהדים נוספים על איך צריך להיראות סגל הקבוצה, כמה לשלם לגנן והאם צריך מעסה נוסף או לא.

מצטער, סדרי עדיפויות

מפגר אבל אופטימי
20-May-2015, 13:43
הודעה: #58
(20-May-2015 13:27)אריאל כתב:  אם היה לי זמן פנוי, הייתי מגיע הביתה יותר מוקדם יותר ומשחק עם הילד
אם היה לי זמן פנוי, הייתי שורף אותו בהרבה דרכים, לא בדיונים עם אוהדים נוספים על איך צריך להיראות סגל הקבוצה, כמה לשלם לגנן והאם צריך מעסה נוסף או לא.

מצטער, סדרי עדיפויות

לפני הזמן הפנוי שלך,יש לך אופציה למשך תקופה של עונה אחת או יותר להשקיע מעט יותר מה600 ש"ח,לרכוש זכות לבחור בנציגים שלהם יש זמן פנוי והם(כנבחרי ציבור) ישמרו על האינטרסים של אלו שבחרו בהם,בלי גחמות לתפקידים או אופציות לשפר את מצבם הפיננסי.
20-May-2015, 15:00
הודעה: #59
(20-May-2015 13:43)אייל ס כתב:  
(20-May-2015 13:27)אריאל כתב:  אם היה לי זמן פנוי, הייתי מגיע הביתה יותר מוקדם יותר ומשחק עם הילד

מצטער, סדרי עדיפויות

לפני הזמן הפנוי שלך,יש לך אופציה למשך תקופה של עונה אחת או יותר להשקיע מעט יותר מה600 ש"ח,לרכוש זכות לבחור בנציגים שלהם יש זמן פנוי והם(כנבחרי ציבור) ישמרו על האינטרסים של אלו שבחרו בהם,בלי גחמות לתפקידים או אופציות לשפר את מצבם הפיננסי.
אייל אני מאמין שזה לא בשמים השנה היו 3000 מינויים בוא נוציא מנוי מיוחד לאוהדים האמיתיים שלא ימותו עם יקנו מנוי ב1200 במקום 600 וכול מי שיכול שיקנה מי שלא יכול שיקנה ב600 במקום לקנות מנוי לשלושת ילדי שגם ככה לא באים בגלל צבא עניין וכו אני מוכן לקנות 2 מנויים יקרים ולהם את "הפשוטים "
ובלי שום קשר אתה יודע עם נכנס כסף לשחקנים ?????
20-May-2015, 15:03
הודעה: #60
(20-May-2015 15:00)mordii2 כתב:  
(20-May-2015 13:43)אייל ס כתב:  

מצטער, סדרי עדיפויות

אייל אני מאמין שזה לא בשמים השנה היו 3000 מינויים בוא נוציא מנוי מיוחד לאוהדים האמיתיים שלא ימותו עם יקנו מנוי ב1200 במקום 600 וכול מי שיכול שיקנה מי שלא יכול שיקנה ב600 במקום לקנות מנוי לשלושת ילדי שגם ככה לא באים בגלל צבא עניין וכו אני מוכן לקנות 2 מנויים יקרים ולהם את "הפשוטים "
ובלי שום קשר אתה יודע עם נכנס כסף לשחקנים ?????

אם לא היה נכנס, פשכה כבר היה מעדכן....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים