שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תשובה יחזור לנתניה? עשוי לתרום לקרן עבור המועדון
18-May-2015, 14:24
הודעה: #1
16 שנים לאחר שעזב רשמית את מכבי נתניה וניתק קשר כמעט לחלוטין, המיליארדר יצחק תשובה עשוי לחזור ולהציל את המועדון, ששקוע במשבר כלכלי קשה. ראש העיר מרים פיירברג יוזמת את המהלך להשבתו של תשובה, כאשר בסוף השבוע האחרון שוחחה עימו. בעירייה סיפרו כי השיחה הייתה באווירה טובה ובמסגרתה הועלתה אפשרות שתקום קרן מיוחדת ובה ישקיע המיליארדר כספים, שחלקם יועברו לקבוצה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-May-2015, 17:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-May-2015 על ידי 17:57 אייל ס.)
הודעה: #2
RE: תשובה יחזור לנתניה? עשוי לתרום לקרן עבור המועדון
אוהדי מכבי נתניה חיים בסרט וכדאי להתעורר ומהר,ההתעסקות בגביר וברוני לוי באחוזים על קאיודה ובכן החתימו לא החתימו זה ניפלא,אך ההכנות לעונת 15/16 במרבית המועדונים בעיצומן וסכנת הפרוק שלנו גדולה מתמיד ואין כוונה לשום איש עסקים להכנס לנעליו של שגב ולא רואה אור בקצה המנהרה גם לא של רכבת.
אחזור פעם נוספת על המנטרה שלי מהשבועות האחרונים,זה זמן האוהדים,כולם כאחד בהובלת הרציניים חייבים להתאגד ולעשות מעשה,אחרת לא תיהיה קבוצה.
18-May-2015, 18:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-May-2015 על ידי 18:00 עידן444.)
הודעה: #3
(18-May-2015 17:54)אייל ס כתב:  אוהדי מכבי נתניה חיים בסרט וכדאי להתעורר ומהר,ההתעסקות בגביר וברוני לוי באחוזים על קאיודה ובכן החתימו לא החתימו זה ניפלא,אך ההכנות לעונת 15/16 במרבית המועדונים בעיצומן וסכנת הפרוק שלנו גדולה מתמיד ואין כוונה לשום איש עסקים להכנס לנעליו של שגב ולא רואה אור בקצה המנהרה גם לא של רכבת.
אחזור פעם נוספת על המנטרה שלי מהשבועות האחרונים,זה זמן האוהדים,כולם כאחד בהובלת הרציניים חייבים להתאגד ולעשות מעשה,אחרת לא תיהיה קבוצה.
אתה אומר אם נחכה למרים\תשובה\מאור\שגב\גאלבוט וקהאן לא תהיה קבוצה.
אני אומר אם נחכה למהלך של האוהדים לא תהיה קבוצה.

אם תהיה קבוצה אני מהמר שזה יהיה באופן שאתה לא מאמין שיקרה...
אם יוסי מאור לא מסוגל לקחת קבוצה עם חובות, האוהדים בודאי שלא...
18-May-2015, 18:07
הודעה: #4
אם 1000 אוהדים יתרמו אלף שקל או 2000 יתרמו 500 כבר הורדת את הגרעון במיליון שקל.. אבל חטב היטיב להגדיר את המנטליות הנתנייתית - אף אחד לא רוצה לצאת פראייר ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-May-2015, 18:07
הודעה: #5
(18-May-2015 17:54)אייל ס כתב:  אוהדי מכבי נתניה חיים בסרט וכדאי להתעורר ומהר,ההתעסקות בגביר וברוני לוי באחוזים על קאיודה ובכן החתימו לא החתימו זה ניפלא,אך ההכנות לעונת 15/16 במרבית המועדונים בעיצומן וסכנת הפרוק שלנו גדולה מתמיד ואין כוונה לשום איש עסקים להכנס לנעליו של שגב ולא רואה אור בקצה המנהרה גם לא של רכבת.

בפעם ה 100 אין לנתניה אוהדים שירימו את הקבוצה!!!
מרים חייבת לעזור ,ולדאוג להלוואה ארוכת תווך לקבוצה ,אבל גם זה בתנאי שכולם יפנו את מקומם ,ולמנות אדם רציני שינהל את הקבוצה בלי כל היועצים והטפילים,שהרסו כל חלקה טובה במועדון.
18-May-2015, 18:08
הודעה: #6
בפועל אנחנו קבוצה מפורקת.
זהו אין יותר מכבי נתניה. שכל הזונות שחיו על חשבון נתניה יתנדפו.
נגמר. סוף הסיפור. מספיק להזכיר את תשובה. מאור. זווילי וכל שאר רודפי הפרסום או שאר האופטונסטים.
מכבי נתניה fin

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
18-May-2015, 18:19
הודעה: #7
דרך אגב חבל שרועי לא פותח חשבון בנק לתרומות. אפשר היה לראות האם לאוהדים של נתניה באמת אכפת .

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-May-2015, 18:28
הודעה: #8
אם לא שמתם לב לא אנחנו מזכירים את השם של תשובה. הוא צץ יותר ויותר בכלי התקשורת.
אם אכן נפגש עם מרים זה אומר שמרים בהחלט מחפשת פיתרונות.
תשובה לא רוצה להיות בעלים. זה ברור. הוא לא צריך את הרעש הזה... הוא לא צריך את האוהדים יום אחד שרים את שמו ואחרי חודש,חודשיים, שנה, שנתיים מקללים אותו כי הקבוצה מסיימת רק מקום שני וכי הוא לא הביא חלוץ... הוא גם לא צריך את תקשורת הספורט המטונפת שתיכנס לחייו... רק בימים האחרונים ראינו עד כמה תקשורת הספורט יכולה להתאכזר לבן אדם, ואלונה ברקת באמת בחורה טובה שיתכן וטעתה(בעיני היא היתה בסדר גמור ופשוט לא ידעה לקרוא מספיק טוב את המפה אבל באמת לא בא לי להיכנס לויכוח הזה כי זה ממש לא העניין) ואני בטוח שהיא שאלה את עצמה בימים האחרונים "מה פשעתי? בשביל מה שאני צריכה את זה?"...
יתכן ויצחק תשובה חכם שהוא לא נכנס לכאב ראש הזה...

מצד שני אני מבין קצת בנתנייתית... יש לי תחושה שיצחק תשובה ימצא במה העיריה יכולה לעזור לו, מרים תמצא את הדרך לעשות אותו מרוצה ולתת לו הרגשה שהוא מושיע ועושה דבר גדול, ובסופו של דבר הוא יסייע...
אני רק מקווה שזה חלק מתוכנית רק שלבית של מרים לעשות כאן סדר אחת ולתמיד ולא כדי לשים פלסטר... זה לדעתי גם יהיה אחד התנאים של תשובה.
18-May-2015, 18:34
הודעה: #9
עזבו חשבונות ועזבו תרומות ועזבו אשמים(מציאת אשמים זה טוב לעיתונות וגם ליום יומיים),במידה ואנחנו קבוצה חפצת חיים החשבון הוא לא 2000 אוהדים כפול 500 או 1000 כפול 1000,האם יש קבוצה של אוהדים/קבוצה רצינית שמסוגלת להוביל מהלך שיאגד לתוכו כמות לא מבוטלת של אוהדים שיאפשרו להציג עמדת כח ולהפוך לחלק מגרעין שליטה.
החלק הפיננסי של אותם אוהדים קשי יום יהיה מחיר מנוי(במחיר הגיוני והגון שישקלל בתוכו עליה בתקבולי המועדון),אוהדים שירצו לתת יותר יתקבלו בברכה,אך לא הכסף הוא החלק החשוב,היכולת להוות אלטרנטיבה ניהולית שתקח עצמה בידיים,זו האמירה החשובה ומשוכנע שלאלטרנטיבה כזו יחברו אותם אוהדים שעד היום תרמו לבעלים וממחר יתרמו לקבוצת ניהול בראשות אוהדים.
.ברור לי שקבוצה כזו תעשה הכל בצנעה ובניהול של מנגנון מקצועי מינמלי,מה שיוריד דרמטית את ההוצאות ואת הציפיות.
הגיבנת של ה10 מיליון ש"ח תפתר בעזרת עירית נתניה כהלוואה לטווח ארוך שתוחזר מהסיוע השוטף.
.ושוב,זה רעיון בוסרי,אך הפתרון היחיד שניראה לעין.
18-May-2015, 18:43
הודעה: #10
הפיתרון היחיד בעיניך.
עובדתית זה לא קרה באף מקום. קבוצות שהתרוממו בארץ עשו זאת בזכות אדם אחד חזק ולא בזכות התארגנויות שכאלה.
מצטער, לא רואה את זה קורה. המבוגרים יותר מרגישים שעשו את שלהם, בח'ברה הצעירים אין מנהיגות(האמת שזו בעיה חברתית בפני עצמה במדינה שלנו שכבר לא מצמיחה מנהיגים אלא אם אתם קוראים לדפני ליף מנהיגה) ויש ואקום...
יכול להיות שיש הרבה אנשים שיצטרפו. אין מי שיאגד אותם.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים