שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבוצת הנוער
08-Oct-2014, 18:09
הודעה: #61
RE: קבוצת הנוער
משה ,שיכנעת אותי!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Oct-2014, 18:15
הודעה: #62
(08-Oct-2014 18:01)פיליפצוק כתב:  
(08-Oct-2014 16:08)אייל ס כתב:  משה,המטרה אצלך מקדשת כל אמצעי שיש.
בני לם במשך שנים עשה עבודה מדהימה בטוברוק וחלק מהתוצאות איזיקוביף קטף 3 ו4 ו5 שנים אחרי.
.כנ"ל במחלקת הנוער של מכבי נתניה,שחקני 98 ו99 הגיעו למכבי נתניה יחד עם בני לם ובשנים הקרובות נתחיל לקטוף את הפירות,במידה וההליכה לקנוסה לא תעדיף פרות באושים מטוברוק על הפירות המלבבים שגודלו ב8/9 שנים אחרונות.
אמר יאנוש קורצ'אק ונחצב על קירות בה"ד 1:מי שחושב לחודשים,זורע ומי שחושב לשנים,נוטע החושב לדורות,מחנך.
ולכן משה ידידי,אין פתרונות אינסטנט בטח לא בגידול שחקנים צעירים.
ואכן,מסכים שבשנים האחרונות לא גדל שחקן ראוי ל11 של מכבי נתניה(אגב,צלישר הוא מכבי נתניה עם אלמוג כהן וחן עזרא הם טוברוק).
נעשתה עבודה במכבי נתניה(ויש עוד הרבה לעשות ולשפר),מרבית הקבוצות הצעירות בנתניה עולות על טוברוק,בטח ובטח ב3 מחזורי הנערים ובמרבית קבוצות הילדים ואם תמשיך העבודה של השנים האחרונות הפערהיגדל ולטוברוק לא תיהיה זכות קיום.
איזיקוביץ נלחם כרגע את מלחמת המאסף שלו ולצערי בעלי מכבי נתניה נותן לו כתף.

תמשיך להגיד פה איזיקוביץ, איזיקוביץ איזיקוביץ גם עוד מיליון פעם זה לא ישנה את העובדה שמחלקת הנוער של מכבי נתניה לאורך שנים זה כישלון שלא מייצר שום דבר למעט בינוניים ובלופים.
כן פתרונות מהירים , לא פתרונות מהירים אני כותב את מה שאני כותב לא בהסתכלות של שנה אחורה וגם לא של שנתיים, אני אמרתי את הדברים האלה גם בתקופת יאמר וגם לפני יאמר, עשרות אנשים, מאמנים ובעלי תפקידים עברו על המחלקה הזו ושום דשא לא צמח שם.
מעניין שעל הבוגרים אתה לא בוחל בביקורת ואתה קורא לי "בת יענה" אבל כאשר זה מגיע לנוער אתה פתאום טומן את הראש בחול וטוען שזה הכל איזקוביץ אשם.
אתה וחטב תמשיכו לזרוע פה חול ואשליה ותאשימו את כל העולם ואשתו חוץ מאת מי שצריך להאשים ואני אמתין בסבלנות לכוכב הבא שתצמיח המחלקה הכושלת הזו אם וכאשר.

הטענות שלך מגוחכות, וחבל לנסות להשקיע עוד זמן כדי לשכנע אותך כמה אתה מדבר שטויות. מקרה אבוד. יש לי רק דבר אחד להגיד לך. תעבור מועדון מועדון בארץ, תחזור 20 שנה אחורה, ותבדוק כמה מועדונים בארץ יצרו יותר שחקנים שהשתלבו טוב בליגת העל ממכבי נתניה. כמה מועדונים הצליחו להכניס כסף ממכירת שחקנים כמו נתניה. אני מהמר שתספיק לך יד אחת.
08-Oct-2014, 18:20
הודעה: #63
(08-Oct-2014 18:09)אייל ס כתב:  משה ,שיכנעת אותי!

בעניין אחד אתה צודק, איזקוביץ באמת עשה את ההסכם עם שגב מתוך מצוקה.
פתאום הוא כבר לא אבסלוטי וילדים איכותיים הולכים קודם כל לכסף הגדול של שחר, גולדאהר וגם ג'קי בן זקן והאקדמיה שלו אז המצוקה גדולה.
אממה, גם מכבי נתניה במצוקה לא קטנה, שנים על גבי שנים של בינוניות ובלופים מקומיים, שגב ידע שחומר מקומי איכותי בשנים הראשונות שלו במועדון הוא לא יראה, אז הדרך להסכם בין שני מועדונים במצוקה הייתה קצרה.
08-Oct-2014, 18:26
הודעה: #64
מכבי נתניה לא צריכה את ההסכם עם טוברוק,הוא לא נותן לה דבר,לטוברוק היום אין שום נכס(שחקן),רלוונטי שיעבור למכבי נתניה כתוצאה מההסכם.
שחקנים צעירים יכולים לעבור למכבי נתניה דרך הוועדה למעמד השחקן בסכומים מזעריים.
במחיר שמכבי נתניה שילמה על צלישר לטוברוק וקבוצות אחרות שילמו על שווה ערך לטוברוק ,אפשר להעביר בין 4 ל6 שחקנים לא פחות טובים.
08-Oct-2014, 18:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Oct-2014 על ידי 18:29 פיליפצ'וק.)
הודעה: #65
(08-Oct-2014 18:26)אייל ס כתב:  מכבי נתניה לא צריכה את ההסכם עם טוברוק,הוא לא נותן לה דבר,לטוברוק היום אין שום נכס(שחקן),רלוונטי שיעבור למכבי נתניה כתוצאה מההסכם.
במחיר שמכבי נתניה שילמה על צלישר לטוברוק וקבוצות אחרות שילמו על שווה ערך לטוברוק ,אפשר להעביר בין 4 ל6 שחקנים לא פחות טובים.

מועדון שלא מצמיח כלום ושום דבר ממחלקת הנוער צריך כנראה עוד מקור לקבלת שחקנים צעירים לקבוצה הבוגרת, זה מה שחשב אלי שגב שרוצה מצידו להוציא כמה שפחות על שכירי חרב ישראליים והאמת קשה לי לבוא אליו בטענות לאור המצב העובדתי בשטח בחמש השנים האחרונות
08-Oct-2014, 20:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Oct-2014 על ידי 20:36 זיו פלם.)
הודעה: #66
(08-Oct-2014 15:15)טל.מ כתב:  אני הסוכן שלו? ראיתי אותו בשלושה משחקים במחלקת הנוער, להערכתי זה שלושה משחקים יותר ממה שראה מזרחי את שני הרומנים לפני שהחתים אותם.

דרך אגב בשבילך חיפשתי (נראה אותך מגיע ל Nnadozie Ugonna Ezenwaka ) .
אין עליו רישום באינטרנט אחרי מכבי נתניה. האם נעלם פרש או משחק במקום אלמוני ? אין לי מושג. בסופו של יום הוא אולי עוד שחקן צעיר מוכשר ביותר (אל תאמין לי, תאמין לצרפתי או לבני לם, ואם אתה לא מאמין גם להם אז אין לי מה לומר) שלא הצליח לשבור את תקרת הזכוכית.

http://www.footballdatabase.eu/football....46.en.html

בבקשה טל

כרגע משחק בניגריה בקבוצה בשם FAMA FC

https://www.facebook.com/ugonna.ezenwaka?fref=ts
וזה הפייסבוק שלו
08-Oct-2014, 20:36
הודעה: #67
קבוצת הנוער
זיו לא חידשת. למידע הזה הגעתי לבד. כמו שאמרתי אין מידע אחרי מכבי נתניה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Oct-2014, 17:11
הודעה: #68
(08-Oct-2014 16:58)אייל ס כתב:  
(08-Oct-2014 16:45)יגאל יהב כתב:  את חטאיי אני מזכיר היום: אני מודה שכאשר הוקמה בית"ר טוברוק (ב-1993) זה עורר בי לא יותר מזלזול ובוז עמוק כלפי יוזמה זו. "יש להם סיכוי למכור משהו מול הקבוצה שגידלה את מוטל'ה, סרוסי, האחים בר ותאומי מכנס? עם המכנסיים למטה נשאיר אותם". כך הגיתי בביטול. ההצלחה שלהם היא העונש הראוי לי על כך.

ומשהו לגבי סקאוטינג נוער: בבתי הספר בעיר ובמרחב של נתניה רבתי (כל המושבים מסביב) מתקיימים משחקי כדורגל של תלמידים ובני נוער מקומיים. אני חושב שצריך להיות במח' הנוער מישהו שיעשה סיבוב בכל המקומות האלה לפי סדר קבוע (כך יצא שהוא יפקוד כל נקודה, אולי, אחת לכשלושה חודשים), ואולי הוא יגלה משהו שלא היה מתגלה אחרת. אני יודע שדוד לביא היה שחקן בולט מאוד במשחקי כדורגל בבית ספרו כשהיה תלמיד ז-ח. לקבוצה הוא הגיע בגיל 15 לאחר הצעה שקיבל מתאומי מכנס איתם היה מיודד. הוא היה צריך להתגלות ע"י סקאוטר מהסוג שתיארתי לעיל ולא כפי שזה קרה בפועל.

לזלזל לא צריך באיש ואני בגישה שאסור לעשות זאת לא מול מתחרייך העיסקיים ובטח ובטח לא מול אוייבך ועכשיו לסיפור המעשה,שידוע או לא לאנשי הפורום.
אריק איזיקוביץ ניהל במשך שנים את מחלקת הנוער של מכבי נתניה עבור הבעלים,טרום הירידה הראשונה,במשך שנים כל קבוצת גילאיים שהגיעה למכבי נתניה נרשמה כשחקני טוברוק וכל השחקנים הושאלו למכבי נתניה.
ביום שהחליטו הבעלים לוותר על שרותיו(כשהבינו שטוב לא יצא להם מימנו)בגלל ניגוד האינטרסים בין שני המועדונים,הם מצאו עצמם ללא שחקנים(כולם היו שחקני טוברוק).
איזיקוביץ לא מצמץ לרגע,בחר באותם צבעים ועיצב סמל שמזכיר באופן מפתיע את סמל מכבי נתניה.

ברור שלא צריך לזלזל באף אחד. בפירוש אני מציין שחטאתי. זה ברור לי היום, אבל אז היה נראה שהסיכוי של היוזמה הזו להצליח מול העוצמה והמורשת של מועדוננו הוא כסיכוי של הגולדן רטריוור של הבוס שלי לזכות בנובל.
09-Oct-2014, 19:09
הודעה: #69
אני לא מכיר את הפרטים אבל סומך על אייל שמה שהוא כתב נכון- כנראה אילולא היה איזיקוביץ חפרפרת בתוך קבוצת הנוער של מכבי נתניה, ותרגיל העוקץ שלו על חשבון מכבי נתניה- הסיכוי שלו היה באמת נמוך להצליח...
09-Oct-2014, 20:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Oct-2014 על ידי 20:58 ORENARIEL.)
הודעה: #70
(08-Oct-2014 18:29)פיליפצוק כתב:  
(08-Oct-2014 18:26)אייל ס כתב:  מכבי נתניה לא צריכה את ההסכם עם טוברוק,הוא לא נותן לה דבר,לטוברוק היום אין שום נכס(שחקן),רלוונטי שיעבור למכבי נתניה כתוצאה מההסכם.

מועדון שלא מצמיח כלום ושום דבר ממחלקת הנוער צריך כנראה עוד מקור לקבלת שחקנים צעירים לקבוצה הבוגרת, זה מה שחשב אלי שגב שרוצה מצידו להוציא כמה שפחות על שכירי חרב ישראליים והאמת קשה לי לבוא אליו בטענות לאור המצב העובדתי בשטח בחמש השנים האחרונות

משה אתה מאשים את הצוות המקצועי של הנוער שלא הצליח לספק כשרון אחד לבוגרת כאילו שזה תלוי במישהו או במשהו.. גם אם היה פה את הצוות המקצועי של מכבי חיפה ומכבי והפועל ת"א ביחד זה לא אומר שהם היו מצליחים לייצר משהו עם החומר והכשרון הקיים במחלקות הנוער.
אי אפשר ללמד שחקן שיהיה פתאום כשרוני אלא אם כן הוא שחקן שנולד עם כשרון ברגליים
קח לדוגמא את סין שמייצרת אלופים בכל מקצועות הספורט באתלטיקה וכ'ו
גם הם עובדים קשה על הכדורגל ולא ממש מצליחים לייצר שחקני כדורגל מוכשרים ונבחרת בוגרת מוצלחת
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים