שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חיזוק.
12-Jun-2018, 7:13
הודעה: #11
RE: חיזוק.
אלדד אני מסכים עם הרעיון שלך להשקיע יותר בשחקנים שיקבלו כמה שיותר דקות. הליגה שלנו היא לא באמת כזאת חזקה ויש הרבה קבוצות שמוצאות את עצמן בנויות לרוחב.
דוגמת זידאן שהשאיר 13 שחקנים ברמה גבוהה בסגל וכל השאר סבירים- לליגה הספרדית ובכך השחקנים שלו קיבלו ביטחון ונתנו לו ליגת האלופות.
לגבי ההחתמות כרגע יש המון שחקנים שבחופשות ולא כל השחקנים התחילו להתעסק בחוזים והעברות בשבועות הקרובים אני מניח שנראה את העניינים זזים כדי שלאימון הראשון כל השחקנים שבונים עליהם לעונה ישתתפו כבר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Jun-2018, 11:16
הודעה: #12
אתם מדברים שטויות החיזוק שיש לנתניה כרגע מעמיד אותה באותה צורה כמו שנה שעברה ההבדל המהותי הוא ששאר הקבוצות מתחזקות עוד יותר.
באר שבע גמגמה לאורך כל העונה ולקחה אליפות מתחילה להתחזק בטירוף עזרה שיימן ועוד.
מכבי תל אביב החזירה את כל השחקנים הכישרוניים שלהם וישאילו כנראה את מי שהם עמוסים באותה עמדה ועוד מעט יתחילו להחתים את הזרים שזה בכלל יעלה אותם רמה (לא לשכוח גורדי קרוייף הימר לאורך כל העונה ולא שיחק עם הרכב קבוע ומחליפים.
מכבי חיפה מתחילה להתייצב מבחינת הבלגן שיש להם שם ומתחילה להריץ החתמות.
הפועל חיפה השאירה את רוב הסגל ותחפש מציאות אתה כרגע אולי באותה רמה איתם.
הפועל תל אביב השופטים איתם מה גם שאני מאמין שילכו ויתחזקו .
קריאת שמונה כרגע ניראה שהיא נאבקת על מקומות 1-4 .
מכבי פתח תקווה אם תמכור את סלומון היא תשתמש בכסף להתחזק.
ביתר כמו כל עונה לא ניתן לדעת איך הם ירוצו .
סכנין אשדוד בני יהודה רעננה אם לא יתחזקו אולי ירדו ליגה כמו גם נתניה שיכולה להיגרר למלחמות איתם .
ולא נשכח את חדרה שאם קבוצות אכן ישאילו להם שחקנים כדי להשתפשף יכולה להעמיד קבוצה חזקה.
12-Jun-2018, 13:01
הודעה: #13
שימי ,שוק השחקנים הישראלים מת אין את מי להביא ,כל השחקנים הטובים כבר סגורים
אין לקבוצות איך להתחזק חוץ משחקנים זרים שקשה להביא איכותיים

אף קבוצה לא התחזקה ,תעשה רשימות של שחקנים שהגיעו ועזבו מכל הקבוצות שהזכרת ותראה שכל הקבוצות בעיקר נחלשו, ואצלנו רוב הבסיס נשמר והתחזק
איזה שחקנים רצית שיגיעו אלינו?
The following 1 user Likes אלדד's post:
Naktal (1313-0606-2018201820182018)
12-Jun-2018, 14:23
הודעה: #14
שימי תרגיע חחח
נכון אתה צודק , בהחלט יש משחק שח מט בכדורגל בענין חיזוק שחקנים ....אבל אנחנו לא מחפשים שמות כדורגל , אני אפתיע אותך אני לא בעד החזרת וייסמן מכבי נתניה זאת לא ברירת מחדל ....ובכל זאת אם יגיע וייסמן אקבל אותו בזרועות פתוחות כי זה מה שהמאמנים רוצים . והם יודעים טוב ממני וממך מה טוב להם ....
אלדד יש מלא שחקנים פנויים כמעט בכל קבוצה הבעיה שהם שייכים למועדון והשאלות קצת נמאס להשביח ....
נטע לביא לפי דעתי זה MUST . לירוי צעירי זה גם MUST . ואם יש אפשרות את דן גלזר ואת מתן חוזז זה כבר חלום . מקווה שיביאו כבר 2 קשרים אחוריים ו 2 קשרים 50-50 .
שימי לגבי בית"ר ירושלים שהיתה בפליאוף העליון לא ברור עד שישחקו בליגה
לגבי מכבי פתח תקווה אכן עם אלישע לוי הגיע זה סימן ל ...אלישע לוי לא יגיע להתבזות היתה לו בזמנו הצעה מנתניה ולא הסכים משמע התקציב בפתח תקווה גדול
קריית שמונה אכן התחזקה הכי הרבה צריך לראות אם זה יתחבר
בני יהודה תתחזק עם מכבי תל אביב אבל היא בכללי נחלשה
רעננה התחזקה ונחלשה באותו הזמן במקומות אחרים
אשדוד ? תעלומה .
חדרה אניגמא
הפועל תל אביב ? תעלומה .
מכבי תל אביב ? המועמדת לאליפות
באר שבע שבעה ...
12-Jun-2018, 15:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Jun-2018 על ידי 15:59 שימי.)
הודעה: #15
לא מבין את ההתעקשות על וייסמן הוא רצה לחזור לחיפה לא? אם כבר עושים טרייד אז חייבים את נטע לביא לפני וייסמן אני בטוח שהמאמנים יודעים בדיוק מה הם צריכים ואני מאמין שעובדים על זה כמו שכבר התרגלנו לא שומעים כלום ואז בום החתמה שאף אחד לא חשב עליה.
לפי דעתי בני יהודה יתעקשו על גלזר ולכן הוא לא יגיע אלינו. זאב חוזז זה באמת חלום אז צא מהחלום הזה שלך ותחזור אלינו.
אומנם ניתן להביא עוד שני זרים אך הבנתי שלא רוצים כי לא ישלמו לזר שישב בחוץ חצי עונה(בהנחה שהוא נכנס מחליף במחצית), אם יצליחו לקלוע בקשר אחורי לקחת אותו לעונה עם עוד שנתיים שלוש באופציה.
מתי פתיחת האימונים?

(12-Jun-2018 13:01)אלדד כתב:  שימי ,שוק השחקנים הישראלים מת אין את מי להביא ,כל השחקנים הטובים כבר סגורים
אין לקבוצות איך להתחזק חוץ משחקנים זרים שקשה להביא איכותיים

אף קבוצה לא התחזקה ,תעשה רשימות של שחקנים שהגיעו ועזבו מכל הקבוצות שהזכרת ותראה שכל הקבוצות בעיקר נחלשו, ואצלנו רוב הבסיס נשמר והתחזק
איזה שחקנים רצית שיגיעו אלינו?

תמיד יש שחקנים שלא מרוצים מהמעמד שלהם בקבוצה למה שלא נבדוק אופציות וכמו שמכבי חיפה והפועל תל אביב עשו לנו וגיששו אני לא אומר תגרום לשחקן בקבוצה אחרת להיות ממורמר בגללך אבל כן תנסה לגשש.
אופציות מצוינות היא שחקנים מהליגה האמריקאית שלא תהייה עונה הבאה בגלל שביתה אולי תצליח למצוא יהודים טובים שם שבעבר לא רצו לבוא והיום יש הזדמנות כמו כן אולי להביא קשר אחורי זר משם הרמה שם מאוד גבוהה בזמן האחרון רואים את זה במשחקי הכנה של נבחרות מולם.
12-Jun-2018, 16:03
הודעה: #16
לדעתי למתן חוזז אין סיכוי לשחק העונה במכבי תל אביב כמו גלזר שווה לנסות הפוטנציאל שלו גדול מסבע
יניב בריק אם מגיע זה מצוין חסר יהיה רק עוד קשר 50-50
12-Jun-2018, 16:14
הודעה: #17
יניב בריק אני מקווה שהוא מגיע בהעברה חופשית כי הוא לא שחקן מי יודע מה הוא עוד לא הראה כלום בזמן שהוא משחק.
אם חוזז לא יהיה לו מקום במכבי כנראה יעבירו אותו לבני יהודה עם אופציה לקנייה חוזרת כמו כן גם גלזר בשבילם זה כלום מה שיכול לדפוק את מכבי זה שלא ימצאו קבוצה לזרים שלהם ואז לא יוכלו להתחזק בזרים.
אני הייתי מברר על שויינפלד אם ישוחרר ממכבי אולי יחזור אלינו למרות שאני לא מאמין.
12-Jun-2018, 16:20
הודעה: #18
שימי חחח כמה חלוצים אתה רוצה ?
מלדה , גוזלן , וורנר ( יבוא אל תדאג ) שון וייסמן ...ויש את ברמי שקנו גמר גיל נוער או עוד שנה

צריך להתרכז רק בגלזר ונטע לביא + קשר 50-50 נוסף הצעה שלי ללכת או על לירוי צעירי או על בנבנישתי , אם יניב בריק מגיע כמובן .
וכן אני לא מתבייש אם אלו מגיעים לשחק עם רק 4 זרים .
ואם אני יכול להסתדר בלי עלי מוחמד מוכר אותו בינואר חחחח בכמה שיותר כסף
12-Jun-2018, 16:30
הודעה: #19
שוב אתה נכנס לסרטים אחי?
אם עלי מוחמד עוזב אתה בבעיה רצינית עונה הבאה ואם אתה מדבר על בנבנישתי או לירוי צעירי ניראה לי כתבים או שתולים של הפועל תל אביב ישר מדווחים כי עכשיו צעירי מועמד להפועל .
כרגיל כל שחקן שברדה ודרפיץ רוצים ישר הסוכנים שלהם מציעים אותם לעוד קבוצות ואז בורחים לנו ראינו את זה כמה וכמה פעמים בזמן האחרון מאסתם מעלינו סוכנים אין אי אפשר לעשות עסקאות בכדורגל הישראלי ככה.
מונופול אחד גדול איך זה שבאר שבע קונה וקונה ומוציאה כלכך הרבה ואין לה עניין של פיר פלייר זו הזדמנות להביא ממכבי תל אביב שהם חייבים הכנסות ומהפועל באר שבע שאני בטוח שתגיע בקרוב לאותו מצב תזכירו לי כמה שחקנים יש להם ביציע שלא משחקים כי אין מקום?
12-Jun-2018, 16:33
הודעה: #20
יש לבאר שבע את וובה בראון קשר אחורי ענק הושאל עונה שעברה לאשדוד
יש לה את עמרן אלקרנאווי אחלה שחקן
אבל בדרך כלל באר שבע לא אוהבת לעזור למכבי נתניה
חבל לירוי צעירי קשר 50-50 מעולה . לדעתי פספוס שלנו .
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים