שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חיזוק.
11-Jun-2018, 11:16
הודעה: #1
חיזוק.
יש מספר עמדות שחייבים חיזוק כמו :
בלם שלישי ברמה גבוהה (פציעות והרחקות מרובות בעמדה).
2 קשרים אחוריים חייבים דחוף כרגע ניראה שלגלזר אין מקום במכבי אולי אפשר לעשות מחטף וגם אני מבין שאין התקדמות על אולסק אבל אם שניהם לא יגיעו יש ישראלים ברמה שאפשר להביא?
קשרים 50-50 חייבים מחליפים ברמה ככה כשמורחקים או לא בכושר טוב אשר להחליף בלי להרגיש שינוי משמעותי במשחק.
קשר קדמי במקום דיא סבע אם קניקובסקי מגיע טוב אם לא מי יכול להשלים את העמדה אולי לא באותה רמה אבל זו עמדה חשובה בסיגנון משחק עמדה שמגיע שחקן מאחור ולרוב הוא פנוי למסירה\בעיטה. יש את ירושלמי ששיחק טוב בחדרה אך אי אפשר לדעת איך ישתלב בסגנון של נתניה ובליגת העל להזכירכם עדן שרם קורע רשתות בלאומית בליגת העל לא הסתדר כלכך.
חלוץ אם וורנר לא מגיע או אפילו אם הוא מגיע צריך עוד חלוץ כי כשהיינו בפיגור השנה החילוף הרציני שהיה היה ברק דבש שלא הצליח להביא שינוי .

אני לא רואה מציאות בליגה שלנו אשמח לדעת מי אתם חושבים יכול לאייש את העמדות הללו.HuhHuhHuh
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Jun-2018, 11:42
הודעה: #2
RE: חיזוק.
לדעתי גבי קניקובסקי שחקן מצוין אבל המחיר שלו יקר מדי אם יסכימו ל 500 אלף שווה .
11-Jun-2018, 13:07
הודעה: #3
אני עדיין לא הבנתי אם הצוות המקצועי הבין שצריך לשדרג את "עמדת הבלם השלישי" או לא אבל לדעתי זה חייב לקרוב אופציות: אדי גוטליב, מתן אוחיון, לחפש בלאומית אולי מישהו שיוכל להתאים. קישור אחורי מטרה ראשונה גלזר. ממה שנראה כרגע הוא יודע שהוא לא עומד לקבל דקות ובגלל זה הוא לא מאריך חוזה במכבי, אבל מצד שני הם לא משחררים אותו עונת המלפפונים עוד צעירה מאמין שיהיה אפשר להגיע לפשרה. סגס תאמבי יכול להיות שחקן שכדאי לבדוק מה קורה איתו וגם הייתי חושב שאפשר לבדוק מה לגבי ברסקי ממכבי. עוד אופציות: נטע לוי, גאבר עטאא, ולדימיר בראון.
קישור 50:50 כרגע הדיבור זה בריק שיגיע לא חושב שצריך יותר מקשר אמצע אחד לחיזוק.
על העמדה של סבע האופציה היחידה שנראית סבירה זה רק קניקובסקי מקווה שזה ייפתר במהרה.
ערן לוי מקווה שישאר.
התקפה: יש דיבור על ויסמן חוץ מגוזלן שאפשר להגיד שהם לא היו מדהימים בקש אבל קש של שנה שעברה זאת קבוצה עם הרבה כישרון ומעט מזל ואני מאמין שוייסמן יוכל להרים את עצמו אצלנו.
בגדול ה11 המתוכנן: עמוס, ויקי, ורגוץ, הויבך, בורשטיין, גלזר, עלי, אביב, ערן, קניקובסקי, גוזלן. ובנוסף חילופים מלדה, וייסמן, רוזנסקי, קוגבניה, ובריק יהיו חילופים לא רעים מאיך שזה נראה על הנייר תחרות טובה על ההרכב עם שחקנים כישרוניים שרוצים לשחק.
11-Jun-2018, 14:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jun-2018 על ידי 14:58 אלדד.)
הודעה: #4
הרכב ראשון : עמוס, כחלון, ורגוץ, הויבך, יונתן
אולסק, מוחמד
אביב ,ערן
קניקובסקי, גוזלן

הרכב שני: אלקסלסי, גולדנברג, לני,תירם, טוויטו
גלזר , ירושלמי
רוזנסקי , שחף
מלאדה , קוגבניה

במידה שאולסק וגלזר ישארו
11-Jun-2018, 15:38
הודעה: #5
תירם לא מתאים. אולסק לא ימשיך. קניקובסקי זה מאסט. חסר בלם נוסף זריז. אלדד יש לך שם מהלאומית? גם מלאדה מחליף ובכל זאת סגל של שני חלוצי 9 לא מספיק
11-Jun-2018, 16:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jun-2018 על ידי 16:28 אלדד.)
הודעה: #6
השאלה אם מימשו את האופציה על תירם לשני עונות נוספות..הוא היה חתום רק לעונה
יש לו יכולת טובה יחסית לבלם רביעי, מתאים לתקציב ושחקן בית

אם אולסק לא עובר לחיפה הוא יחתום וישאר , לדעתי הוא השחקן הכי חשוב בעונת המלפפונים הזו

על 3 עמדות בהתקפה יש לך 6 שחקנים: ערן, קניקובסקי ,גוזלן, רוזנסקי, מלאדה, וקוגבניה.. שאתה יכול לשחק עם כולם בהרכב בכל סיטואציה
במצב הזה שחקן אחד יתייבש כל העונה ביציע כמו ריביירו ,בכל משחק אתה עושה חילוף התקפי אחד או שניים במקרה הגרוע .. אם יגיע עוד חלוץ בכלל סיימת לשחקן אחד את העונה ולא יראה דשא

אם בספסל יש לך 7 שחקנים למשל בסיטואציה הזו : אלקסלסי, תירם, טוויטו, גולדנברג, גלזר, רוזנסקי, קוגבניה
אז מלאדה ישאר בחוץ ..ואם וייסמן יגיע אז מלאדה וגם קוגבניה יהיו בחוץ?
11-Jun-2018, 17:45
הודעה: #7
ההרכבים שאתם מדברים עליהם זה הכל טוב ויפה אבל מה קורה ששחקן פצוע או מורחק לתקופה ארוכה או שני שחקנים ויותר כמו שקרה לנו השנה ?
צריך סגל עמוק יותר אין ברירה זה כמובן אם אתה רוצה לנסות לקחת גביע או פלייאוף עליון.

כרגע יש לך מספר של קבוצות יותר טובות כמו שני התל אביביות שני החיפאיות באר שבע קריאת שמונה ויש עוד קבוצות כמו ביתר פתח תקווה ואפילו סכנין שיכולות להתחזק בטירוף בחלון העברות אז חייבים סגל עמוק בשביל לשמור על רמה מסויימת כל הזמן ובואו לא נשכח שתוכנית משחק אחת לא תספיק לעונה הבאה.

אני בטוח שברדה ודרפיץ יודעים זאת ומתכננים לנו הפתעות בחלון העברות ובעונה הבאה.
11-Jun-2018, 18:16
הודעה: #8
אישית אני לא מאמין שנגיע לפליאוף העליון בעונה הבאה .
מכבי תל אביב
הפועל באר שבע
מכבי חיפה
קריית שמונה
כל השאר כנראה יילחמו על המקום החמישי שישי ועל הירידה
11-Jun-2018, 18:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jun-2018 על ידי 18:26 אלדד.)
הודעה: #9
שימי באיזה תפקיד חסר לך שחקן מחליף ?
אי אפשר בתקציב שלנו להביא שחקנים מחליפים מעולים בכל עמדה .. העונה עם סגל פחות טוב הסתדרנו טוב מאוד יחסית

צריך לקחת סיכון מחושב ולהשקיע יותר בשחקנים שישחקו הכי הרבה דקות בעונה... לא ראיתי מחליף ראוי למליקסון או לוואקמה בב"ש ..או למיכה ואצילי בת"א

במקום קייטה, ריביירו, ספורי, בדש, צעירי ,מור
יש לך : גוזלן, מלאדה , רוזנסקי, קוגבניה, יוני , טוויטו
השתדרגת בכל העמדות האלה יש מחליפים טובים

אין מה להשאיר תקציב משמעותי לחלון ההעברות בינואר שלא שווה להשקיע בו ולהביא שחקנים אלא רק למקרה חירום שחסרים שחקנים

(11-Jun-2018 18:16)זאב רווח כתב:  אישית אני לא מאמין שנגיע לפליאוף העליון בעונה הבאה .
מכבי תל אביב
הפועל באר שבע
מכבי חיפה
קריית שמונה
כל השאר כנראה יילחמו על המקום החמישי שישי ועל הירידה

תתכונן לאכול כובע
11-Jun-2018, 20:27
הודעה: #10
מוכן לאכול 20 כובעים בכיף והלוואי