שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משיח וגרינפלד גמרו את המשחק
10-Jan-2018, 2:39
הודעה: #31
RE: משיח וגרינפלד גמרו את המשחק
טל.מ לא זכור לי שאימנת את ריאל מדריד לאחרונה , לא כל מי שלא חושב כמוך הוא טיפש .
בוא ואסביר לך למה המאמנים כל הזמן דוחפים התקפה
אין לך שחקנים מוכשרים כמו מליקסון וואקמה , מיכה וגולאסה , אפילו לא חן עזרא ועידן ורד , ואפילו לא חנן ממן ורוסלן ברסקי ...

השחקנים שלנו הם מיצוי המקסימום שהם יכולים לעשות כרגע בנוסף לכך שחסר לך בלם ועוד אחד פצוע אנגלי ואין בכלל מגן שמאלי ועוד חסר עלי מוחמד ומהספסל אין יותר ממה שאפשר להוציא
תוסיף את ערן לוי חלש מאוד ודיע סבע גם חלש ועכשיו מר גאון כדורגל נראה אותך מציל את התקופה הלא טובה
אתה מאוהב בברק בכר ??? נראה אותו מחליף סגלים עם נתניה ואז תגיד לי איזה גאון הוא
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Jan-2018, 2:47
הודעה: #32
(10-Jan-2018 1:11)משה.ד כתב:  
(10-Jan-2018 1:01)טל.מ כתב:  חבל על הזמן . לכל עימות שנגיע מול קבוצה משפיעה עם קהל גדול וכיסים מלאים ההחלטות ילכו נגדנו בבוטות. 3 טעויות כאלה של שופט חסר מושג לא זכור לי שראיתי .
מעבר לזה אל תטעו - גם לדראפיץ יש יד ורגל בהפסד הזה. מאמן נורמלי מבין שהמשחק בדקה ה12 השתנה לחלוטין ומבצע שינויים כדי להוציא תיקו. אז הגאון הזה משחק מחצית שלמה עם מגן ימני מאולתר בדמות גלזר עם שני קשרים ושלושה חלוצים ובחצי השני במקום להכניס מגן ולהוציא חלוץ הוא מוציא קשר אחורי ושוב נשארנו באותו מערך הזוי עד ליציאה של קייטה. גלזר שחקן הגנה קוגבנייה ושרם שחקנים התקפיים.. ברור היה שההתמוטטות תבוא במערכים כאלה. דראפיץ נאיבי מאוד או טיפש מאוד או הכל ביחד..
לא חסרות קבוצות שידעו להוציא מים מהסלע במצב הזה. מכבי נתניה בהנהגת המאמן שלה היא סתם קבוצה נחמדה נאיבית ומותקית . במקום לרסק למכבי תא את הרגליים משחקים עם 3 חלוצים .. נו ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
מציע לך לחפש עץ אחר לטפס עליו. צוות אימון אחד הטובים שיש ואתה לא מפסיק לבקר אותם. תכניס לקודקוד שלך ה DNA של המאמנים האלה זה התקפה. דרפיץ זה לא גוטמן ולא בן טיפוחיו יוסי אבוקסיס. דראפיץ זה התקפה וכך אנחנו אוהבים אותו אפילו במחיר הפסדים כאלה.

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
מסכים איתך

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
10-Jan-2018, 2:53
הודעה: #33
הבעיה שצריך לבדוק , אייך שופט שאוהד את בני יהודה תל-אביב היריבה שלנו לפליאוף העליון ועל המקום החמישי שופט אותנו כבר פעם שניה ברצף, ובשניהם לא ניצחנו בראשון פאול לא ברור גרם לשער השני, ובשני מתקן שופט ראשי בצורה כזו, צריך לבדוק את זה ולשאול שאלות קשות את האיגוד בעניין.
לטיפולכם אייל.
The following 1 user Likes zeevmon's post:
עידן444 (1010-0101-2018201820182018)
10-Jan-2018, 2:53
הודעה: #34
(10-Jan-2018 2:39)זאב רווח כתב:  טל.מ לא זכור לי שאימנת את ריאל מדריד לאחרונה , לא כל מי שלא חושב כמוך הוא טיפש .
בוא ואסביר לך למה המאמנים כל הזמן דוחפים התקפה
אין לך שחקנים מוכשרים כמו מליקסון וואקמה , מיכה וגולאסה , אפילו לא חן עזרא ועידן ורד , ואפילו לא חנן ממן ורוסלן ברסקי ...

השחקנים שלנו הם מיצוי המקסימום שהם יכולים לעשות כרגע בנוסף לכך שחסר לך בלם ועוד אחד פצוע אנגלי ואין בכלל מגן שמאלי ועוד חסר עלי מוחמד ומהספסל אין יותר ממה שאפשר להוציא
תוסיף את ערן לוי חלש מאוד ודיע סבע גם חלש ועכשיו מר גאון כדורגל נראה אותך מציל את התקופה הלא טובה
אתה מאוהב בברק בכר ??? נראה אותו מחליף סגלים עם נתניה ואז תגיד לי איזה גאון הוא

רווח אל תבלבל את המוח. לשחק מהדקה ה12 כמו שדראפיץ שיחק זו שטות. שיחק לידיים של מכבי תא שאם היתה קצת יותר מדויקת היתה יורד למחצית עם 3:0. רק במכבי נתניה זה נחשב לגבורה. תהיו בריאים זה דו שיח חרשים פה ..
יאללה נחתום את הדיון - דראפיץ מאמן גדול ולי אין מושג.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 2 users Like טל.מ's post:
zeevmon (1010-0101-2018201820182018), זאב רווח (1010-0101-2018201820182018)
10-Jan-2018, 3:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Jan-2018 על ידי 3:02 zeevmon.)
הודעה: #35
קראתי פה על המערך, אני חושב שזה פעם שניה או שלישית, שהטעות של התקפה בכל מחיר חוזרת על עצמה.
אין לנו מספיק שחקנים שיוכלים ללחוץ ב10 שחקנים זה לא בושה להחליף מערך.

אבל פה אני חושב שהצוות נתקל בבעיית האגו את מי תוציא.
ערן לוי הקפטן, מנטלית הוא מחזיק את הקבוצה במגרש.
את דיא סבע השחקן היחיד היציב מבחינת מספרים שיש לך כמעט חצי מהשערים שלנו שלו.
או את קייטה שיעשה לך פרצוף מפה עד חיפה. ותגמור אותו.

אני חושב שדבר מוביל לדבר.

אנחנו צריכים עוד שחקנים שישתתפו בהבקעת השערים. לא יתכן שבלם לא יבקיע שנה שלמה איזה גול בנגיחה או קשר אחורי שלא מסוגל לתת בעיטה כמו שצריך לשער. אנחנו לא מסוכנים מעבר לשלישיה הקדמית.
שנית די עם האגו במשחקים כאלה כן צריך להחליף מערך להגנתי יותר ולגרד את הנקודה.
אגב מאז הפגרה ההיא אנחנו בירידה ביכולת, וגם החסרון של עלי מוחמד מרוגש.
שנית זה כבר יותר מחודש וחצי שאני שומע את סלובו מדבר שאנחנו בתקופה פחות טובה וצריך לחזור להתחלה, אז זה לא יקרה אם לא נהיה גמישים במערך. ונתחזק בחלוץ.
10-Jan-2018, 3:04
הודעה: #36
אבל אין את מי להכניס מי חירש ? אין עוד בלם אין עוד קשר אחורי
זה מה שיש כל הספסל
10-Jan-2018, 3:04
הודעה: #37
(10-Jan-2018 2:00)זאב רווח כתב:  כמה תגובות כאן הזויות לחלוטין אבל התרגלתי
אני מצדיע למאמנים ששיחקו באומץ וניסו גם ב 10 שחקנים לנצח , כן אמת לקחו הימור אבל גם עונה שעברה ניצחנו ב 10 שחקנים .
מצדיע לשחקנים שהשאירו את טיפת הדם והזיעה האחרונה על הדשא במיוחד לטים הויבך ודודי תירם , אביב אברהם וניקו אולסק . דני עמוס .
פחות מהם נתנו שאר השחקנים 2 טעויות של כחלון בגול הראשון ואביב אברהם בגול השני לא הכריעו את המשחק , מי שהכריע את המשחק היה מנשה משיח כי בהתחלה השופט לא שרק לכלום והקוון לא הרים דגל לפאול רק הבן שרמוטה ראה פאול ופנדל ...
צריך להתרכז ולנצח את אשדוד בשיניים הקבוצה צריכה אותנו בעת הזאת עזבו אתכם מביקורת ילדותית

ערן לוי רק הפריע היום לא בא למשחק , לא בעיטות לשער לא מסירות כלום נאדה

אז אם הוא הפריע אז למה לא להכניס מגן ויקי כחלון ולהזיז את אביב קדימה. ואת ערן החוצה במחצית .
10-Jan-2018, 3:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Jan-2018 על ידי 3:16 דוד חטב.)
הודעה: #38
בואו נתחיל מזה שאין לי בעיה להפסיד אבל לא מטעויות שיפוט כאלה...זה פשוט מרתיח את הדם אני איש מבוגר והיום גרמו לי לקלל בצורה קשה...
חצי ראשון היה יחסית סביר כשעוד היה אויר וערן לוי יצא גבר ממש חלק גדול מהמחצית שיחק כמו מגן שמאלי...אבל היה ברור שזה לא מערך אידאלי ואין אויר לערן מעבר לדקה 60 אז למה הקבעון הזה...
מי לכל הרוחות מוציא את גלזר ומשאיר את ערן במשחק כזה ???
למה לא לסגור מאחורה עם רביעיה נכונה (טימו, דודי, ויקי וחגי) וקישור של אביב , ניקו וגלזר דיא וריביירו ...אין דרך אחרת ...סלובו היום הוכיח שהקשר שלו והתאמת הקבוצה לנעשה על הדשא אפס...מאמן מצויין חמוד מתוק אבל אל תוציא אותנו כבשים גם השופטים התעללו בנו...
אגב אין לי היום טענה לשום שחקן רצו , ניסו,השתדלו וכשנגמר האויר חטפנו...
היה אפשר להוציא יותר...
אישית ממשחק למשחק אני מאוכזב מדרך ניהול המשחק של סלובו חלאס לסדר לי את כל הקבוצה בשביל ערן זה מגעיל זה מעצבן וזה לא מועיל...
ממה שאני מבין בן צעירי וריביירו בחוץ אחרת לא ברור למה ריביירו אפילו לא התחמם...ובן צעירי מורחק מגן והוא לא בתוכניות אז למה הוא על הספסל....
אגב מועדון עדיין יכול לפסול שופט ??כי אם כן צריך לפסול את משיח ממש מזמן אנטי מכבי נתניה שנים עוד מאז ה-3 הרחקות נגד הפועל למי שזוכר....
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
zeevmon (1010-0101-2018201820182018)
10-Jan-2018, 3:08
הודעה: #39
זוכרים את המשחק בלאומית מול הפועל רמת גן 1-1 של גיא לוי , גם הוציאו לנו שחק ן מוקדם ואחרי זה עוד אחד.
שיננו מערך הוצאנו תיקו. עם 9 שחקנים.
נכון שמזרחי היה כדורגל הגנתי
אבל הטענה שלי היא יש מקרים יוצאי דופן שצריך לשחק הגנתי גם. לא בושה גדולה.
10-Jan-2018, 3:09
הודעה: #40
(10-Jan-2018 3:04)זאב רווח כתב:  אבל אין את מי להכניס מי חירש ? אין עוד בלם אין עוד קשר אחורי
זה מה שיש כל הספסל

אתה חרש!! לא מוציאים את גלזר! מורידים חלוץ לספסל לא משנה לי מי. ואחכ מורידים עוד אחד ומשחקים עם שלושה וארבעה קשרים. שני קווים של 4 וחלוץ. לא תוקפים עם חמישה שחקנים ונשארים עם חור באמצע כי אין שם אף אחד ! אלה הוראות טקטיות שלא צריך לאמן את ריאל מדריד כדי לדעת אותן

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 5 אורחים