שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אנחנו רק במחזור החמישי אבל...
27-Sep-2017, 0:32
הודעה: #31
RE: אנחנו רק במחזור החמישי אבל...
בשבילי גם 8 אלף זה לא מעט...
80 ו 130 אלף נחשבים לסכומים נמוכים יחסית בכדורגל הישראלי, וכן, לדעתי אפשר למצוא שחקנים טובים גם ברף התחתון של הסרגל הזה.
ושוב אני אומר, לא יודע מה זה מוכח. יודע מה זה מוכשר, מה זה מקצוען, מה זה רעב (עוד מושג שעשו ממנו צחוק ועכשיו מתחילים להבין מה זה אומר). אלה התכונות שיכולות להפוך שחקן לעסקה משתלמת ותאמין לי שיש הרבה מאד דגים בים. הכל זה קשרים ובעיקר כישורים וחריצות במלאכת הסקאוטינג.

ושלא תבין אחרת, לא אומר שלא צריך נסיון ורזומה בקבוצת כדורגל. צריך גם צריך, בעיקר בעמדות המפתח, אבל מעבר לאלה, ובעיקר בקבוצות מאותגרות כלכלית כמונו, כל השאר יכולים לעלות לך הרבה פחות ועדיין לא תרגיש נחות מיקצועית.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Sep-2017, 3:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Sep-2017 על ידי 3:18 רון סאבן1.)
הודעה: #32
לדעתי הויבך ועלי מבחינת רמה כל אחד ביחס לתפקיד שלו הם בלבל של קאיודה פחות או יותר בעיקר עלי
גם כן מהיר טוב בהגנה טוב התקפה מחלץ המון כדורים גם בשטח היריב ועדיין דיי צעיר
הויבך באמת הבלם כרגע הכי טוב בליגה אולי חוץ מוויטור
קייטה אחלה לא יהיה רמה הרבה יותר גבוהה ממה שהוא עכשיו והוא לא מספיק מהיר וקצת כבד
אבל הוא חצי חלוץ 9 עם סיומת לא רעה משחק ראש מצויין פיזיות יוצאת מן הכלל יודע לשחק עם הגב ודי מחובר לקישור וגם יודע לבשל לא מאלה שמחכים למעלה רק לכדורי עומק
והוא מהיר אחרי היציאה מהמקום האיטית שלו שנובעת מהמסה ואפשר לשלוח לן כדורים מפעם לפעם
אולי לא יגיע לסיטי אבל בהחלט חלוץ איכותי מתאים לליגת העל ויכול להיות אחד החלוצים הטובים בליגה ששווה עשרה שערים פלוס בכל עונה

בהחלט לאחר המון שנים פגענו בארבעה מחמשת הזרים שלנו וכל אחד מהם לא שהוא סבבה וטוב הוא פשוט הרבה מעל הרמה של הקבוצה עלי והויבך בראשם ולאחר מכן וורגוץ וקייטה
רק קוגבניה ורביירו לא ברמה עדיין
The following 2 users Like רון סאבן1's post:
אלדד (2727-0909-2017201720172017), זאב רווח (2727-0909-2017201720172017)
27-Sep-2017, 9:48
הודעה: #33
אין בנתניה שחקנים של 200 אלף...אפילו לא בקרבת ה200.
תניחו לפרסומים.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
idobenami (2727-0909-2017201720172017)
27-Sep-2017, 9:59
הודעה: #34
(27-Sep-2017 9:48)אייל ס כתב:  אין בנתניה שחקנים של 200 אלף...אפילו לא בקרבת ה200.
תניחו לפרסומים.

זה אומר שהצלחה מקצועית שכולנו מייחלים לה- תוביל לאתגר ניהולי לא פשוט.

אהבתי את מה שכתב תומר חרוב וזה שהוא הזכיר את טוטנהאם.
אמנם אני אוהד ארסנל אבל טוטנהאם היא בהחלט אמורה להיות מודל עבורנו.
וגם אתלטיקו מדריד.
היכולת לבנות קבוצות מאוד חזקות עם שמות פחות מפוצצים ומבלי להשקיע סכומי עתק ביחס לקבוצות האחרות בליגה ומכירת שחקנים מידי פעם מצד אחד לא גורמת לפגיעה מקצועית קשה ומצד שני נותנת בוסט כלכלי לשימור ומילוי השורות.
היום טוטנהאם קבוצה נהדרת עם סגל נהדר שמאיימת על הגדולות בלי איזה רכישות מפוצצות. הרבה שחקנים שהגיעו עם פוטנציאל ובטוטנהאם הפכו לכוכבים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
The following 1 user Likes עידן444's post:
עדיאלבז (2727-0909-2017201720172017)
27-Sep-2017, 10:09
הודעה: #35
(27-Sep-2017 9:48)אייל ס כתב:  אין בנתניה שחקנים של 200 אלף...אפילו לא בקרבת ה200.
תניחו לפרסומים.

נו אז עידן יכול להיות שגם בהרבה פחות מ 200 אלף אפשר למצוא סחורה איכותית ?
27-Sep-2017, 10:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Sep-2017 על ידי 10:17 דוד חטב.)
הודעה: #36
(27-Sep-2017 9:59)עידן444 כתב:  
תניחו לפרסומים.

וגם אתלטיקו מדריד.
היכולת לבנות קבוצות מאוד חזקות עם שמות פחות מפוצצים ומבלי להשקיע סכומי עתק ביחס לקבוצות האחרות בליגה ומכירת שחקנים מידי פעם מצד אחד לא גורמת לפגיעה מקצועית קשה ומצד שני נותנת בוסט כלכלי לשימור ומילוי השורות.
היום טוטנהאם קבוצה נהדרת עם סגל נהדר שמאיימת על הגדולות בלי איזה רכישות מפוצצות. הרבה שחקנים שהגיעו עם פוטנציאל ובטוטנהאם הפכו לכוכבים.

תסביר למה את כותב את זה...
הכוונה של תומר היתה שטוטנהאם מכרו את בייל ובכסף הביאו 4/5 שחקנים טובים ובמקום שחקן וורלד קלאס אחד פתאום יש קבוצה...
בעניין עלי...לא מוכר כרגע בשום סכום בטח לא בארץ....שחקן כדורגל זה כמו מנייה צריך טיימינג בקניה וטיימינג במכירה...
אז רק לאירופה ובסכומים גבוהים...
אגב לעלי בעיטה חלשה שבשביל להגיע לליגות בכירות הוא יהיה חייב לשפר את הבעיטה מבעיטה של שחקן בנערים ב' לפחות לבעיטה של שחקן נוער....
ולמרות הבעיטה הוא היום שחקן על רק שיהיה בריא וישאר אצלנו בכלל....
אנחנו צריכים מערכת יציבה שתשתפר כל שנה ותגדל וכל שנה לשדרג 2/3 שחקנים(במקביל גם להגדיל הכנסות) ...בשביל שנגיע לאליפות השישית לשם צריך לשאוף...
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
אלדד (2727-0909-2017201720172017)
27-Sep-2017, 11:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Sep-2017 על ידי 11:04 עידן444.)
הודעה: #37
(27-Sep-2017 10:09)אופיר34 כתב:  
תניחו לפרסומים.

מה זה הרבה פחות אני לא יודע.
כשנותנים לי 20% הנחה אני מבסוט.
אייל לא רוצה שידעו כמה הוא משלם לשחקנים וזו זכותו.
אם נראה לך שהויבך הרוויח בגרמניה סביב ה 150 אלף דולר(זה פחות או יותר הממוצע שם) והוא הגיע לישראל בשביל פחות מזה כי סיפרו לו שנתניה זו ניו יורק- זה כבר עניין שלך...

(27-Sep-2017 10:14)דוד חטב כתב:  
(27-Sep-2017 9:59)עידן444 כתב:  
תניחו לפרסומים.

וגם אתלטיקו מדריד.

תסביר למה את כותב את זה...
הכוונה של תומר היתה שטוטנהאם מכרו את בייל ובכסף הביאו 4/5 שחקנים טובים ובמקום שחקן וורלד קלאס אחד פתאום יש קבוצה...
בעניין עלי...לא מוכר כרגע בשום סכום בטח לא בארץ....שחקן כדורגל זה כמו מנייה צריך טיימינג בקניה וטיימינג במכירה...
אז רק לאירופה ובסכומים גבוהים...
אגב לעלי בעיטה חלשה שבשביל להגיע לליגות בכירות הוא יהיה חייב לשפר את הבעיטה מבעיטה של שחקן בנערים ב' לפחות לבעיטה של שחקן נוער....
ולמרות הבעיטה הוא היום שחקן על רק שיהיה בריא וישאר אצלנו בכלל....
אנחנו צריכים מערכת יציבה שתשתפר כל שנה ותגדל וכל שנה לשדרג 2/3 שחקנים(במקביל גם להגדיל הכנסות) ...בשביל שנגיע לאליפות השישית לשם צריך לשאוף...

הרעיון המרכזי הוא שמכירת כוכב בהרבה כסף יכולה לשדרג מועדון.
לא חסר גם דוגמאות הפוכות שבמקום כוכב הביאו בכסף כמה בינוניים ולא ראו קבוצה. ראו אוסף של בינוניים.
העניין היפה בטוטנהאם זה האיכות של הסגל והשדרוג שלו במקביל למכירות פה ושם... כי מה לעשות, יש כוחות גדולום ממך בשוק ואתה צריך לדעת להתנהל מול זה בחוכמה.

27-Sep-2017, 11:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Sep-2017 על ידי 12:01 אופיר34.)
הודעה: #38
(27-Sep-2017 11:01)עידן444 כתב:  
תניחו לפרסומים.

אם נראה לך שהויבך הרוויח בגרמניה סביב ה 150 אלף דולר(זה פחות או יותר הממוצע שם) והוא הגיע לישראל בשביל פחות מזה כי סיפרו לו שנתניה זו ניו יורק- זה כבר עניין שלך...

אם אייל אומר "אפילו לא בקרבת 200" אז זה בטח לא 180 ולדעתי גם לא 170....
בוא נסגור על 150....

עכשיו תגיד לי ,אם הייתי אומר לך לפני חודשיים שהתקציב המכסימלי שלנו לשחקן בעמדת מפתח הוא 150 אני מניח שלא הייתי נופל מהכיסא כי סביבנו הסכומים שרצים לשחקנים בעלי רזומה הם מינימום 250-300 אלף.
מפה אני שוב חוזר לטיעון שלא תמיד יש קשר הדוק בין שווי השחקן לתרומה שתקבל ממנו במגרש.
27-Sep-2017, 12:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Sep-2017 על ידי 12:27 עידן444.)
הודעה: #39
(27-Sep-2017 11:59)אופיר34 כתב:  
(27-Sep-2017 11:01)עידן444 כתב:  
תניחו לפרסומים.

אם אייל אומר "אפילו לא בקרבת 200" אז זה בטח לא 180 ולדעתי גם לא 170....
בוא נסגור על 150....

עכשיו תגיד לי ,אם הייתי אומר לך לפני חודשיים שהתקציב המכסימלי שלנו לשחקן בעמדת מפתח הוא 150 אני מניח שלא הייתי נופל מהכיסא כי סביבנו הסכומים שרצים לשחקנים בעלי רזומה הם מינימום 250-300 אלף.
מפה אני שוב חוזר לטיעון שלא תמיד יש קשר הדוק בין שווי השחקן לתרומה שתקבל ממנו במגרש.

הטיעון שלי היה שב 80-100 אלף דולר אי אפשר להביא שחקן זר מוכח שבסבירות גבוהה ישדרג.
אלא אם מצאת איזה מישהו בליגה עניה באפריקה או מרכז אמריקה ואף סקאוט ממקום אחר בעולם לא הקדים אותך... זה קלוש...
ב 130 קשה אבל אפשרי.
באותו דיון לא התכוונתי שאנחנו צריכים לקפוץ ל 250. וגם 200 קבוצה עם תקציב של 10 מיליון לא אמורה לשחרר בקלות. אבל 150(כפי שפורסם שהויבך מרוויח) ו 170(כפי שפורסם שקייטה מרוויח) בהחלט כן.
אין מה לעשות...
זה העולם...
אייל כאן טען שאין הרבה שחקנים ישראלים שיכולים להתפאר ברזומה של קייטה, בתגובה לכך שהיה כאן זלזול מסויים ברזומה שלו והם עדיין נחשבים כוכבי על כאן. שחקנים שלא שרדו שם מעבר לכמה חודשים וחזרו...
כל ישראלי דמיקולו שנתן כאן עונה טובה בליגה קקה שלנו, יוצא לבלגיה או לליגות פחות בכירות ומרוויח 200-250 אלף דולר קל...
אלמוג כהן שקצת יותר הוכיח עצמו עפ"י ההערכות עושה איזה 500 אלף דולר בעונה...
אז איזו סיבה יש לי או לך לחשוב שתוכל להביא שחקן בונדסליגה שניה באותו מחיר שעכו הביאה את הזרים שלה העונה(להערכתי... אולי חוץ מהחלוץ שהכניס את גלזר עם הכדור לשער...)?
או שחקן כמו קייטה עם עבר בבלגיה ופורטוגל בגרוש וחצי? (גרוש וחצי בקנה מידה אירופי בינוני=100-120K)
אין בזה שום היגיון...
אחד כמו גון אוגו הגיע לכאן בסביבות 130-140 אלף דולר אחרי שלא שיחק שנתיים!!! וזה היה סוג של הימור כמובן... אם לא התעקשות של דודו עזריה לגבי ההתאמה שלא הוא כנראה בכלל לא היה מגיע כי פחדו ליפול איתו.
הסכומים באירופה משתוללים... אנחנו לא יכולים להיות חלק מזה, אבל ברור שיש לזה השפעה גם על שחקנים ב LEVEL שפעם היית מביא לכאן בהרבה פחות כסף.
27-Sep-2017, 12:27
הודעה: #40
עידן אנחנו ההוכחה שאפשר להביא שחקנים טובים ומצוינים בכסף קטן
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter