שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים
22-Jan-2017, 10:10
הודעה: #111
RE: נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים
מהקבוצה הנוכחית יש בלחץ 7 שחקנים שיכולים להיות בסגל בליגת העל
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Jan-2017, 10:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jan-2017 על ידי 10:24 אריאל.)
הודעה: #112
ואני מכיר 2 אוהדים שיצאו קצת מאוכזבים מהתוצאה, ומבחינתם בצדק...
הבן הקטן שלי (כיתה ג) "הרעיל" חבר לכתה והפך אותו לאוהד מכבי נתניה. בשישי לקחנו אותו פעם שלישית למשחק.
משחק ראשון, עכו בבית 4 0. משחק שני, לוד 5 1. ובשישי משחק שלישי, הם החליטו שצריך להמשיך בסדרה החשבונית והתוצאה תהיה 6 2.... הם ציפו וציפו לשער השישי והרגישו "פיספוס"

מפגר אבל אופטימי
The following 2 users Like אריאל's post:
shraga (2222-0101-2017201720172017), עדיאלבז (2222-0101-2017201720172017)
22-Jan-2017, 10:44
הודעה: #113
אמרתי לך שאנחנו מחמיצים בלי הכרה לא ..?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Jan-2017, 11:07
הודעה: #114
(22-Jan-2017 10:10)צהוב לעולמים כתב:  מהקבוצה הנוכחית יש בלחץ 7 שחקנים שיכולים להיות בסגל בליגת העל

מסכים איתך.
בשביל לרוץ לאליפות יש כאן 15 שחקנים שנכון לכרגע לא מתאימים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
22-Jan-2017, 11:27
הודעה: #115
אני לא מסכים עם צהוב לעולמים ועידן 444 .
דין גל לא מתאים ? כחלון לא מתאים ? ורגוץ' לא מתאים ? קובי מור לא מתאים ? אולסק לא מתאים ? עלי מוחמד לא מתאים ? ערן לוי לא מתאים ? דיע סבע לא מתאים ? שון וייסמן לא מתאים ? ניסן דנון לא מתאים ? ברק בדש לא מתאים ? קוגבניה לא מתאים ? אביב אברהם לא מתאים ? הנה לפחות 13 שחקנים שמתאימים בהחלט לליגה הראשונה , הליגה הראשונה לא כזאת ברמה גבוהה יותר מהליגה השניה מקסימום יותר מהירה טיפה ....

אנחנו צריכים 2-3 שחקני הגנה נוספים , 2-3 קשרים נסוגים 2 והתקפי אחד , ו 2 חלוצים טובים אחד זר אחד ישראלי צעיר .

חבר'ה תשכחו מכוכבי - עבר שבשביל לרוץ יקבלו שכר של 4 שחקנים , עדיף 4 שחקנים בינוניים צעירים שיכולים ללמוד להיות טובים מאשר כוכב עבר , דוגמא ? ינון ברדה מאלופת ליגת העל או עדן שרם מהלאומית ?? בלי שום ספק אני בוחר בעדן שרם . זה כל עתידו לפניו וזה כל עתידו מאחריו .....
22-Jan-2017, 11:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jan-2017 על ידי 11:57 עדיאלבז.)
הודעה: #116
"ינון ברדה מאלופת ליגת העל"???

ינון ברדה רואה את אצטדיון טרנר רק מכסאות האוהדים, ביציע המשפחות...
רקומר
22-Jan-2017, 11:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jan-2017 על ידי 11:56 אליהו.)
הודעה: #117
(22-Jan-2017 11:44)עדיאלבז כתב:  "ינון ברדה מאלופת ליגת העל"
ינון ברדה רואה את אצטדיון טרנר רק מכסאות האוהדים, ביציע המשפחות...
רקומר
אליניב ברדה
מי ינון?
(22-Jan-2017 11:27)זאב רווח כתב:  אני לא מסכים עם צהוב לעולמים ועידן 444 .
דין גל לא מתאים ? כחלון לא מתאים ? ורגוץ' לא מתאים ? קובי מור לא מתאים ? אולסק לא מתאים ? עלי מוחמד לא מתאים ? ערן לוי לא מתאים ? דיע סבע לא מתאים ? שון וייסמן לא מתאים ? ניסן דנון לא מתאים ? ברק בדש לא מתאים ? קוגבניה לא מתאים ? אביב אברהם לא מתאים ? הנה לפחות 13 שחקנים שמתאימים בהחלט לליגה הראשונה , הליגה הראשונה לא כזאת ברמה גבוהה יותר מהליגה השניה מקסימום יותר מהירה טיפה ....

אנחנו צריכים 2-3 שחקני הגנה נוספים , 2-3 קשרים נסוגים 2 והתקפי אחד , ו 2 חלוצים טובים אחד זר אחד ישראלי צעיר .

חבר'ה תשכחו מכוכבי - עבר שבשביל לרוץ יקבלו שכר של 4 שחקנים , עדיף 4 שחקנים בינוניים צעירים שיכולים ללמוד להיות טובים מאשר כוכב עבר , דוגמא ? ינון ברדה מאלופת ליגת העל או עדן שרם מהלאומית ?? בלי שום ספק אני בוחר בעדן שרם . זה כל עתידו לפניו וזה כל עתידו מאחריו .....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

רווח אתה סותר את עצמך ב-180 מעלות .

בפוסט קודם דיברת על שחקנים עם ניסיון כמו זוהר ועטר

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
22-Jan-2017, 12:32
הודעה: #118
עטר וזוהר בנתניה קיבלו המון כסף אליהו , זוהר חוץ מבעיטות עונשין לא נתן כלום והתברר כמנשק סמלים מקצועי
עטר בא אמנם בחצי מימון חיפאי והיה ענק בנתניה נהנתי מתצוגות הכדורגל שלו

היום המתכונת היא להחזיר את האימפריה , נעשית עבודה שזיפית במחלקת הנוער , יש קידום צעירים בבוגרת , ולכן אין מקום לכוכבים שבעים לדעתי גם אם יבואו חינם , הם יחסמו צעירים מלהתפתח .....חוץ מזה ערן לוי וברק בדש מספיק למשבצת הכוכבים השבעים .....

צודקים התכוונתי לאליניב ברדה אני חושב אח שלו ינון ברדה טעות טעיתי טועים , העיקר הבנתם חחחחח
22-Jan-2017, 16:55
הודעה: #119
(22-Jan-2017 11:27)זאב רווח כתב:  אני לא מסכים עם צהוב לעולמים ועידן 444 .

הייתי ציני.
אתה כן מסכים איתי. או אני איתך.
The following 1 user Likes עידן444's post:
זאב רווח (2222-0101-2017201720172017)
22-Jan-2017, 17:52
הודעה: #120
זוהר לא נתן כלום? אחד משכירי החרב הטובים ביותר שהיו ב-20 השנים האחרונות של המועדון. אין, זאב אתה הזייה.

(22-Jan-2017 10:10)צהוב לעולמים כתב:  מהקבוצה הנוכחית יש בלחץ 7 שחקנים שיכולים להיות בסגל בליגת העל

נוטה להסכים, אולי בנדיבות הייתי אומר 8.
וככה בדיוק היה ב-2 עונות הקודמות (עם או בלי הפציעות של העונה שעברה - סביר להניח שהינו יורדים ליגה או אולי בנס שורדים בדקה התשעים).
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים