שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים
21-Jan-2017, 0:50
הודעה: #61
(21-Jan-2017 0:47)amir כתב:  
(21-Jan-2017 0:31)עידן444 כתב:  גם ליגת העל ליגה זבל.
בואו נשאר בלאומית.
מזכיר לי בקונילמל- ״ברוסיה אני יהודי, בישראל אני רוסי״- בליגה לאומית אנחנו קבוצה גדולה ואימפריה ששייכת לצמרת הכדורגל הישראלי, ובליגת העל אנחנו קבוצה קטנה שבשער השבת מוצגת ב״הצגה הכפולה״- המשחקי שוליים האלה שפחות מעניינים? אז אלה...
בליגה השניה הבית הוא מבצר שגורם לקבוצות לשקשק- בליגת העל אנחנו חסרי בית.
כן, יש בזה משהו מהנה ובליגת העל יש משהו מבאס... והלואי שהניהול של אייל והניהול המקצועי של סלובו ושי ברדה יקחו אותנו לימים יפים גם בליגת העל.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הלוואי כי עוד עונה של התנדננות בין הליגות או חס וחלילה ירידה תבריח את שאר האוהדים שעוד שרדו פה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

מי שבא היום כבר לא יברח. מקרה אבוד.
מכאן אפשר רק לצמוח.

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Jan-2017, 0:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Jan-2017 על ידי 0:54 amir.)
הודעה: #62
RE: נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים
אם המספרים האלו אתה יותר קרוב לכ"ס מאשר למקום שאנחנו רוצים להיות וזה בכיוון של הפועל ב"ש.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
21-Jan-2017, 1:04
הודעה: #63
אני חושב שברור לכולם שליגת העל זו אופרה אחרת לגמרי. אני רק מקווה שימצאו התקציבים ויותר (הרבה יותר ) אוהדים יקנו מנויים על מנת להגדיל את התקציב. כשאני מנסה לחשוב מי מתאים לליגת העל אני לא בטוח שהפרופורציות שלנו נכונות. האם באמת עלי כזה טוב ? קוגבנייה ? וורגוץ לא איטי מידי ..? מה יקרה כשילחצו את אולסק ? ניסן דנון יכול להשתלב ? וויסמן ? כמו שאמר עידן בלאומית אנחנו מלכים בליגת העל משרתים ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
21-Jan-2017, 2:36
הודעה: #64
(21-Jan-2017 1:04)טל.מ כתב:  אני חושב שברור לכולם שליגת העל זו אופרה אחרת לגמרי. אני רק מקווה שימצאו התקציבים ויותר (הרבה יותר ) אוהדים יקנו מנויים על מנת להגדיל את התקציב. כשאני מנסה לחשוב מי מתאים לליגת העל אני לא בטוח שהפרופורציות שלנו נכונות. האם באמת עלי כזה טוב ? קוגבנייה ? וורגוץ לא איטי מידי ..? מה יקרה כשילחצו את אולסק ? ניסן דנון יכול להשתלב ? וויסמן ? כמו שאמר עידן בלאומית אנחנו מלכים בליגת העל משרתים ..

התשובה לכל השמות שהזכרת היא כן !
בעיקר עלי ואולסק.

ולא, לאליפות כנראה לא נרוץ איתם אבל עם חיזוק טוב במקומות הנכונים ליד שני השחקנים הנ"ל ואתה בהחלט יכול גם להצליח בליגת העל.
בוא לא נהפוך את ליגת העל שלנו לפריימר ליג. שתיים וחצי קבוצות בינוניות פלוס וכל השאר די בררה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
The following 1 user Likes אופיר34's post:
עידן444 (2121-0101-2017201720172017)
21-Jan-2017, 2:40
הודעה: #65
על איזה פרופורציות אתה מדבר? לא נראה לי שיש כאן יותר מדי אנשים שיגידו שהחומר הקיים מספיק וסביר להניח שכנראה 50% מהסגל הקיים אין לו ממש מקום בליגת העל. בוא לא נשלה את עצמנו, רוב החומר הקיים מספיק טוב נניח לעונת הישרדות צולעת בליגת העל - לא מעבר לזה.
אם בעל הבאסטה (שלכולנו כאן יש אליו הערכה וכבוד רב) באמת מעוניין לראות את מועדון נעוריו חוזר לצמרת (צמרת יענו 4-6, אני ממש לא אומר תואר, אני מציאותי), ובכן אין ממש מה לעשות - צריך להתחיל לבנות לקראת עונת החזרה ולעשות הכל בכדי לא להפוך לנדנדה. עונת 2017-18 הולכת להיות אחת מהחשובות ביותר בהיסטוריה של המועדון הזה. כרגע? חלקי הפזל שיש ברשות מכבי נתניה לא יכולים להספיק מעבר לעונת הישרדות ולך תדע לאחר מכן מה יהיה...
The following 1 user Likes לואיס ראזאק's post:
amir (2121-0101-2017201720172017)
21-Jan-2017, 3:03
הודעה: #66
(20-Jan-2017 17:51)טל.מ כתב:  איך הקבוצה הזו אלופה בלהחזיר קבוצות גמורות לחיים ..

לא ברור מדוע רבים מאנשי מחננו נאנחים בשברון מותניים על כך שקבוצתנו, כביכול, מחזירה קבוצות אחרות לחיים. החלטתי לבדוק את העניין הזה בליגה הזו. מי אלו המחזירות לחיים (להלן "מאוששת") ומי אלו הזוכות להיות מוחזרות (להלן "מתאוששת"). התנאי לכך שקבוצה תיחשב למתאוששת הוא שהיא זוכה בנצחון (נגד ה"מאוששת") לאחר שלושה הפסדים רצופים או נוטלת 2 נקודות בלבד מארבעה משחקים. כמו כן תקופת משבר איננה יכולה לכלול נצחון. נצחון גורם לספירה חדשה. בקבוצה הראשונה תשעה משחקי "אישוש". שלושת המשחקים בשנייה הם אלו בהם התמודדו מול קבוצתנו קבוצות במשבר לפי הקריטריון שקבעתי לעיל והנה, לא אוששנו אותם. החבר'ה, דוקא, "החמיצו" את ההזדמנות. המשחק הבודד בשלישית הוא אפשרות לעתיד. מה שמדהים הוא שדוקא הפועל ר"ג, קבוצת צמרת, היא אלופת המאוששות.

מח'***מאוששת*****מתאוששת*****מאזן הגעה
7*****מ שעריים******ה פ"ת********2 מ-12
7******קטמון********נצרת ע*******3 מ-18
10*****עפולה*******רמה"ש********1 מ-15
11*****ה ר"ג********עפולה********6 מ-30
11******לוד*********קטמון********2 מ-15
12****רשל"צ*********לוד**********0 מ-9
12*****ה י-ם*******שעריים******** 4 מ-21
13*****ה ר"ג********ה י-ם*********2 מ-15
18*****ה ר"ג*******רמה"ש********3 מ-21

7******************נצרת ע********2 מ-12
15*****************רשל"צ********2 מ-12
19*****************ה ר"ג*********2 מ-12

21*****************ה י-ם*********3 מ-15
21-Jan-2017, 7:28
הודעה: #67
(20-Jan-2017 22:52)amir כתב:  מה עם ניר לקס? אייל זה רציני או עוד הבלחה של סיני את פשכצקי?

לניר לקס יש חוזה בהפועל ת"א(עד סוף עונת 19/20).
21-Jan-2017, 8:59
הודעה: #68
(21-Jan-2017 7:28)אייל ס כתב:  
(20-Jan-2017 22:52)amir כתב:  מה עם ניר לקס? אייל זה רציני או עוד הבלחה של סיני את פשכצקי?

לניר לקס יש חוזה בהפועל ת"א(עד סוף עונת 19/20).
בסדר גם למגורי וחן עזרא היה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
21-Jan-2017, 10:19
הודעה: #69
הם עלו...הוא בחינם.
21-Jan-2017, 10:33
הודעה: #70
די פאתטי מה שקורה פה...
אוי אוי אוי, הקבוצה לא תחזיק בליגת העל...
*#@לא בנו קבוצה לליגת העל@#*
בנו קבוצה שלא תיתדרדר לליגה השלישית בדקה האחרונה של ההכנות לליגה....
להבדיל מהעליה הקודמת, לא החתימו שחקנים בסוף חייהם הספורטיביים,בחוזי ענק, "כדי שיסכימו לרדת ליגה" ונתקעו איתם עונה אחרי.
"המשחק הכי חשוב העונה"? משחק הגביע היה המשחק הכי לא חשוב העונה.
כשמסתבר שיש פוטנציאל לעלות, יש 37 משחקים הכי חשובים העונה, והגביע הוא זניח. (נכון, זה כייף אם היינו מתקדמים קצת ורואים עוד קצת הכנסות, אבל זה שווה סיכוי לפציעה של שחקן מוביל? לאיבוד נקודות בליגה?)
העונה כשאני קצת יותר מודע לאיך עובדים מקבלי ההחלטות, כשאני מכיר את התוכניות של "בעל המאה" כששמעתי את המאמן והאני מאמין שלו, אני ישן טוב מאד בלילה, ומשתדל (ומצליח) להנות מהיום

מפגר אבל אופטימי
The following 3 users Like אריאל's post:
shraga (2121-0101-2017201720172017), אלון (2121-0101-2017201720172017), עדיאלבז (2121-0101-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים