שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רמה"ש - נתניה
19-Nov-2016, 0:48
הודעה: #11
RE: רמה"ש - נתניה
בדש חלוץ רחבה מצוין בקנה מידה ישראלי. זה לא הולך לעת עתה אבל זה לא אומר שזה לא יכול להשתנות.
סלובו צריך לתת לו לשחק ולפתוח איתו בכל משחק בשאיפה שהגול הראשון יגיע ובעקבותיו גם הביטחון יחזור.

סבלנות פה לא תזיק במיוחד שמדובר בשחקן עם קבלות.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אופיר34's post:
אליהו (1919-1111-2016201620162016)
19-Nov-2016, 0:58
הודעה: #12
(19-Nov-2016 0:36)פיליפצוק כתב:  
(19-Nov-2016 0:31)Gadi כתב:  מסכים. אני לא מבין איזה עומק כבר יש לנו בסגל שאנחנו מרשים לעצמנו לשקול לוותר על אחד מהם.
אני אחזור ואגיד, מול בית"ר ת"א בדש היה בסדר גמור, בטח יותר טוב מדיין היום. הוא סופג יותר מדי אש.

בדש בקושי שיחק מול בית"ר ת"א.
ובכלל, ברק בדש ומכבי נתניה זה נראה יותר ויותר כמו שידוך שלא היה אמור לקרות ולא משנה מה יעשו ומה יקרה זה לא יילך.
לדוגמא היום, הוא אמור לפתוח בהרכב ונתפס לו הצוואר חמש דקות לפני.

הוא בקושי שיחק ועדיין חצי מהפוסטים אחרי המשחק היו עליו. על מה ולמה?
זה נראה שכל הזמן הקהל שלנו חייב איזה שעיר לעזאזל להתעסק איתו.
The following 1 user Likes Gadi's post:
19-Nov-2016, 1:49
הודעה: #13
רמה"ש - נתניה
תכלס הרוב המוחלט של שערי הקבוצה מגיע משחקני הקישור ואני מסכים עם אופיר . דיין ובדש היו צריכים לתת הרבה יותר בעמדה הזו מאשר 2 גולים. אני מקווה שבינואר בהנחה שנמשיך ככה אייל ינחית כאן חלוץ שובר שיוויון אמיתי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
yaron73 (1919-1111-2016201620162016)
19-Nov-2016, 12:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Nov-2016 על ידי 12:04 עידן444.)
הודעה: #14
רמה"ש - נתניה
(19-Nov-2016 1:49)טל.מ כתב:  תכלס הרוב המוחלט של שערי הקבוצה מגיע משחקני הקישור ואני מסכים עם אופיר . דיין ובדש היו צריכים לתת הרבה יותר בעמדה הזו מאשר 2 גולים. אני מקווה שבינואר בהנחה שנמשיך ככה אייל ינחית כאן חלוץ שובר שיוויון אמיתי.

זה כבר עניין של פרשנות.
ערן לוי הוא שחקן קישור או שחקן התקפה?(המושג חלוץ כבר די איבד את הגבולות)
דיא סבע הוא שחקן קישור או שחקן התקפה?
ומה מלך שערי ליגת העל טל בן חיים? ומה טוני נוואקמה?
ומה מסי? ורונאלדו? ואלכסיס סאנצ׳ס?מכבי נתניה משחקת 4-5-1 או 4-3-3?
אני דווקא אוהב את חלוקת השערים אצלנו.
הייתי שמח אם דיין ובדש(שהם למעשה שחקן אחד שמתחלק לשניים ואין יותר מידי מקרים שהם בו זמנית במגרש) היו עם 4-5 שערים אבל כל עוד אנחנו כובשים כמויות יפות- הכי הרבה בליגה(אפילו יותר מעכו שמוצגת כדורסנית לעומת נתניה שאם לא הייתי מכיר את העובדות לאור דבריו של שייע אתמול עוד הייתי חושב שמדובר באיזו קבוצה מזליקית שגונבת משחקים עם 0-1 קטן)- זה לא מטריד אותי.
יותר מטריד זה שמשחק ההתקפה שלנו נראה הרבה יותר זורם וטוב כאשר אנחנו משחקים ללא 9 ותרשו לי להמר שזה לא משנה אם זה יהיה בדש, דיין, ויסמן או אקסברד ולמרות זאת בכל משחק אנחנו מנסים לפצח את העניין הזה וכבר משחק שלישי מסיימים מחצית ראשונה על אפס ובשני המשחקים האחרונים הוצאת ה ״9״ שיחררה את הפקק. למרות שהמושג ״פקק״ לא לגמרי מדוייק- כי גם במחציות הראשונות הללו נתניה מגיעה למצבים מצויינים.

The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (1919-1111-2016201620162016)
19-Nov-2016, 12:23
הודעה: #15
(19-Nov-2016 0:31)Gadi כתב:  מסכים. אני לא מבין איזה עומק כבר יש לנו בסגל שאנחנו מרשים לעצמנו לשקול לוותר על אחד מהם.
אני אחזור ואגיד, מול בית"ר ת"א בדש היה בסדר גמור, בטח יותר טוב מדיין היום. הוא סופג יותר מדי אש.

מה לעשות שעל הנייר מדובר בשחקן שעדיין אמור להיות מעל הרמה של הליגה הזאת וזה למעשה נראה שהוא מבואס להיות כאן.
19-Nov-2016, 12:45
הודעה: #16
לי זה נראה שכשמשחקים עם דיין/בדש משחקים תכלס עם שחקן פחות. אתמול עם דיין זה היה מאד בולט. עובדתית מיד לאחר החילוף הכל התחיל להסתדר על המגרש.
19-Nov-2016, 12:49
הודעה: #17
(19-Nov-2016 12:23)לואיס ראזאק כתב:  

מה לעשות שעל הנייר מדובר בשחקן שעדיין אמור להיות מעל הרמה של הליגה הזאת וזה למעשה נראה שהוא מבואס להיות כאן.

בסדר אז אמור...
גם קיארטנסון אמור היה להיות מכונת שערים במכבי, וגם שכטר היה צריך להיות כוכב בחיפה, וגם דודו ביטון חשבו שיבקיע הרבה מאד שערים בהפועל...
לכל שחקן יש את התקופות הרעות והטובות שלו. בדש שחקן מוכח עם מספרים (ולא בליגה הלאומית) . צריך לתת לו את הזמן (ובעיקר את הדקות על הדשא) כדי שיחזור לעשות את מה שהוא יודע, ואם זה לא ילך בשבועות הקרובים אז יכול להיות שנצטרך למצוא תחליף .
לפחות עד ינואר אני הייתי עושה הכל כדי לנסות להחזיר את בדש לעיניינים.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
19-Nov-2016, 12:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Nov-2016 על ידי 12:58 לואיס ראזאק.)
הודעה: #18
(19-Nov-2016 12:49)אופיר34 כתב:  
(19-Nov-2016 12:23)לואיס ראזאק כתב:  

בסדר אז אמור...
גם קיארטנסון אמור היה להיות מכונת שערים במכבי, וגם שכטר היה צריך להיות כוכב בחיפה, וגם דודו ביטון חשבו שיבקיע הרבה מאד שערים בהפועל...
לכל שחקן יש את התקופות הרעות והטובות שלו. בדש שחקן מוכח עם מספרים (ולא בליגה הלאומית) . צריך לתת לו את הזמן (ובעיקר את הדקות על הדשא) כדי שיחזור לעשות את מה שהוא יודע, ואם זה לא ילך בשבועות הקרובים אז יכול להיות שנצטרך למצוא תחליף .
לפחות עד ינואר אני הייתי עושה הכל כדי לנסות להחזיר את בדש לעיניינים.

וואו, ההשוואות האלה... שמע אתה די משאיר אותי חסר מילים לנוכח העובדה שמדובר ב... ליגה הלאומית!!!

כן, הוא כבר היה אמור להיות לכל הפחות עם כיבוש אומלל אחד.

עד ינואר - סבבה, למרות שכבר עכשיו אפשר לראות את המצב ולהבין שאין טעם להמשיך עם הרומן הזה לעוד עונה בליגת העל. הוא כנראה סוס גמור.
19-Nov-2016, 13:11
הודעה: #19
(19-Nov-2016 12:57)לואיס ראזאק כתב:  וואו, ההשוואות האלה... שמע אתה די משאיר אותי חסר מילים לנוכח העובדה שמדובר ב... ליגה הלאומית!!!

כן, הוא כבר היה אמור להיות לכל הפחות עם כיבוש אומלל אחד.

עד ינואר - סבבה, למרות שכבר עכשיו אפשר לראות את המצב ולהבין שאין טעם להמשיך עם הרומן הזה לעוד עונה בליגת העל. הוא כנראה סוס גמור.

מה הבעייה עם ההשוואות האלה ??
הכל יחסי.
קיארטנסון הובא למכבי במיליוני יורו כדי למלא את המקום של זהבי ולייצר שערים . הוא עושה את זה עד עכשיו ? לא.
ביטון נתן כמה עונות טובות באירופה, הגיע להפועל ולא עשה כלום.
ויש עוד הרבה דוגמאות כאלה.
אני מדבר על העקרון. אף אחד לא יכול לחתום לך 100 אחוז הצלחה על כל שחקן שתביא. בטח לא בתקציבים שאנחנו מדברים עליהם.

בדש בן 35 ,בסוף הקריירה שלו ובהחלט היה אמור להיות עם יותר מהאפס שערים שיש לו עד עכשיו ,אבל אני בדיעה שדברים עוד יכולים להשתנות, ואם לא אז נפרד כידידים. לא הראשון ולא האחרון שנכשל במכבי נתניה...
19-Nov-2016, 15:29
הודעה: #20
רמה"ש - נתניה
נתניה משחקת טוב יותר כשקוגבנייה יוצא מעמדת ה50:50 שסלובו ממקם אותו בה ומוותר על 9 קלאסי. זה נכון. מצד שני אי אפשר לוותר על כיבושים מהעמדה הזו. בעונת העלייה הקודמת קיבלנו הרבה שערים מאקסברד וקאיודה ועכשיו כמעט כלום. לדעתי זה נובע מחיסרון במשחק אגפים . טובול וטופי נתנו יותר בתחום הזה מאשר המגינים של היום , כנל שריקי. כשמשחקים מהצדדים המשחק בהכרח נפתח . בנתניה זה לא קורה יותר מידי פעמים במשחק.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 19 אורחים