מכבי נתניה
רמה"ש - נתניה - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: רמה"ש - נתניה (/showthread.php?tid=3225)

עמודים: 1 2 3 4

רמה"ש - נתניה - yaron73 - 18-Nov-2016 20:07

משחק טוב של הקבוצה. נראה היה שיש קצת עייפות אצל חלק מהשחקנים. קובי מור חזר קצת חלוד מהפציעה. אולסק ועלי מוחמד מעולים כרגיל. גם שני הבלמים הציגו שוב משחק שקט וטוב. ערן לוי ענק העמיד כמעט את כל הקבוצה מול השוער של רמה"ש. קוגבניה שחקן מצויין ויש לו סיומת. רועי דיין היה חלש מאוד והחטיא ברשלנות שני מצבים מול השער שסידר לו ערן לוי. דין גל כמעט לא עמד במבחן אבל משחק טוב ועם ביטחון. דיא סבע השתפר כשהמשחק נפתח לאחר השער הראשון.

RE: רמה"ש - נתניה - אופיר34 - 18-Nov-2016 22:09

עוד משחק באווירה הפסטורלית "המדהימה" של יום שישי בצהריים , לצד המאפייה המיתולוגית, היציע המרשים והדשא המלבלב בדבר הזה שנקרא "איצטדיון" גורנדמן.

כרגיל, משחק בשליטה מלאה של הקבוצה. מגיעים למצבי הבקעה ומשום מה דווקא אלה שאמורים לעשות את העבודה (דיין הפעם) מפספסים בשלומאליות ,לעומת שחקני הקישור שמצליחים להבקיע ,ולא בפעם הראשונה העונה.

ערן בכמה אסיסטים מצוינים (כמובן לצד איבודי כדור שגרתיים) הוכיח עד כמה הוא חיוני להשגת המטרה.
שני הבלמים ממשיכים להשרות שקט ורוגע בהגנה (שינה לדעתי לא יראה דשא בקרוב)
קובי מור שיפר בקצת את החלק ההתקפי אבל עדיין רחוק מהרמה שהציג בתחילת העונה
עלי זה עלי .ממשיך לשמור על רמת המשחק שלו (למרות שלדעתי "לוקה" לפעמים בעודף בטחון שגורם לאיבודי כדור מיותרים)
דיין מאכזב. מחלוץ כזה וותיק אני מצפה שיסיים משחק כזה עם שני שערים לפחות.

וכמובן בנוהל הרגיל , השחקן הכי איכותי וחשוב בקבוצה מבחינתי - אולסק שהיום גם פינק בשער לטובת כל המודאגים שהתלוננו על החלק ההתקפי שלו....

RE: רמה"ש - נתניה - פיליפצ'וק - 18-Nov-2016 22:38

ערן לוי עם בישול ברמת ביצוע של שף עם שלושה כוכבי מישלין...

רמה"ש - נתניה - אלון - 18-Nov-2016 22:49

(18-Nov-2016 22:38)פיליפצוק כתב:  ערן לוי עם בישול ברמת ביצוע של שף עם שלושה כוכבי מישלין...

ואם אביב היה פחות אימפולסיבי, ערן היה מסיים עם בישול העונה...

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: רמה"ש - נתניה - פיליפצ'וק - 18-Nov-2016 23:40

האם שון וייסמן אמור לחזור בזמן הקרוב?
אני די איבדתי עניין ואמון גם בברק בדש וגם ברועי דיין.

רמה"ש - נתניה - אלון - 19-Nov-2016 0:21

לדעתי, לפחות אחד מהם מיותר

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: רמה"ש - נתניה - אופיר34 - 19-Nov-2016 0:26

לדעתי, לשניהם צריך עוד לתת הזדמנות, עם דגש על בדש.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

RE: רמה"ש - נתניה - Gadi - 19-Nov-2016 0:31

מסכים. אני לא מבין איזה עומק כבר יש לנו בסגל שאנחנו מרשים לעצמנו לשקול לוותר על אחד מהם.
אני אחזור ואגיד, מול בית"ר ת"א בדש היה בסדר גמור, בטח יותר טוב מדיין היום. הוא סופג יותר מדי אש.

RE: רמה"ש - נתניה - פיליפצ'וק - 19-Nov-2016 0:36

(19-Nov-2016 0:31)Gadi כתב:  מסכים. אני לא מבין איזה עומק כבר יש לנו בסגל שאנחנו מרשים לעצמנו לשקול לוותר על אחד מהם.
אני אחזור ואגיד, מול בית"ר ת"א בדש היה בסדר גמור, בטח יותר טוב מדיין היום. הוא סופג יותר מדי אש.

בדש בקושי שיחק מול בית"ר ת"א.
ובכלל, ברק בדש ומכבי נתניה זה נראה יותר ויותר כמו שידוך שלא היה אמור לקרות ולא משנה מה יעשו ומה יקרה זה לא יילך.
לדוגמא היום, הוא אמור לפתוח בהרכב ונתפס לו הצוואר חמש דקות לפני.

RE: רמה"ש - נתניה - אריאל - 19-Nov-2016 0:44

עזבו אותי ניתוחים וספקולציות מהתחת...
נהנתי היום, זה מה שחשוב