שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה צופן לנו העתיד.
16-Jun-2016, 17:03
הודעה: #51
RE: מה צופן לנו העתיד.
(16-Jun-2016 16:57)אייל ס כתב:  
(16-Jun-2016 16:48)טל.מ כתב:  אבי גרוס רוצה כנראה שהעירייה תיקח את החובות עליה.. אם זה הכיוון חבל על האנרגיה .

Sent from my iPhone using Tapatalk

זו לא בקשה,זה חלק מתנאי המכרז.

מאיפה אתה יודע הבנתי שהמכרז סודי...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Jun-2016, 17:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Jun-2016 על ידי 17:11 פיליפצ'וק.)
הודעה: #52
(16-Jun-2016 16:15)אייל ס כתב:  משה,ליבר לא בעל ממון גדול משלי ושנינו לא ברמה שיכולים להחזיק מועדון כדורגל בליגת העל.
.בניגוד אליו אני אוהד "חולה בנפשו" ולכן עשיתי מספר פעמיים בחיי מהלכים לא הגיוניים שקשורים למכבי נתניה ובלי פרופורציה לגודל ממוני.
ליבר לא אוהד מכבי נתניה,ליבר ביום מבחן לא עשה מעשה לטובת קבוצת הכדורסל שעמד בראשה,לכן צריך להיות ברור לכולנו,ששיקולים אחרים עומדים מאוחרי הצעתו והאיש לא יוכל להחזיק את המועדון.
להעדיף את פרוק הנכסים בשלבים ע"פ ליבר על אפשרות אוהדים,זו לדעתי טעות.
.אך זו דעתך וזו דעתי ולא אכנס לעומקם של דברים,כי תחליט הוויכוחים כאן כבר מזמן לא היתה לשכנע וכל אחד נשאר מבוצר בעמדתו,עד שאחת מהדעות מתפוצצת בפנים ושני הצדדים נשארו צודקים עד למוות..

אתה שאלת, אני עניתי.
ליבר הוא ממש לא משוש נפשי, אבל אוהדים מנהלים זה שכונה בהתגלמותה.
אני רואה את מכבי נתניה מועדון כדורגל מקצועני בליגת העל, וזה יעשה אך ורק ע"י בעלי ממון ככה זה במועדונים הגדולים בארץ.
ישראל זה לא אנגליה ולא גרמניה ולא ספרד וכל ניסיון קחת מודלים של ניהול מועדוני כדורגל משם הוא גניבת דעת.
תפקידם של האוהדים הוא לקנות מנוי/לרכוש כרטיסים, לא לנהל את המועדון או להיות מעורבים בניהול השוטף.
ככה אני רואה את הדברים, כל ניסיון לבלבל את היוצרות יביא לדעתי לחורבן סופי של המועדון.

[/quote]

תגיד אתה אטום או שאתה עושה בכוונה??
מישהו טען אחרת??
איזה אוהד שמעת אומר שהוא מעדיף קבוצה בבעלות אוהדים על קבוצה בבעלות פרטית של אדם רציני עם יכולות?

למה שאתה קורא משחקים אני קורא דאגה ולקיחת אחריות על דבר שחשוב לי ואני פוחד לאבד. ואני הולך על זה עם הציפייה שאולי המהלך יכשל אבל לפחות אני אדע שניסיתי ועשיתי את המכסימום שאני יכול.

אני אולי אטום אבל אתה סתום בלום והנאיביות שלך ושל הזויים כמוך, תחת הכסות של "דאגה למועדון", עוד תחרב את המועדון סופית.
אם אתה אוהד תתנהג כאוהד, תקנה מנוי ושב בשקט.
אתה רוצה להיות בעלים, ת'שלוף את המזומנים ותקנה את המועדון.
אם אין לך מזומנים, אל תכנס למגרש שגדול על מידותיך.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
[/quote]

(16-Jun-2016 17:03)דוד חטב כתב:  
(16-Jun-2016 16:48)טל.מ כתב:  אבי גרוס רוצה כנראה שהעירייה תיקח את החובות עליה.. אם זה הכיוון חבל על האנרגיה .

כמה אתה יכול להיות נאיבי ותמים תגיד?!
16-Jun-2016, 17:35
הודעה: #53

קרא את תנאי הסף,קבלת קבוצה נקיה..
16-Jun-2016, 17:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Jun-2016 על ידי 17:40 טל.מ.)
הודעה: #54
כלומר יש כאן תלות בהסכם עם הנושים? ואם החוב בסוף יסתכם ב 3-4 מ שח ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
16-Jun-2016, 17:50
הודעה: #55
הנושים יכולים להתנגד,הסבירות שבית המשפט יאתר להתנגדות לא גבוה.
עקרונית סכום הכסף שיתקבל יכנס לקופת הפירוק+כספים נוספים שמגיעים מחייבים במידה ויש+מבחינת בעיות שנעשו בתקופה האחרונה(בהמשך לתלונות על אי הגשת תלונה במשטרה וכו').
כל זה יכול להעשות אחרי סיום "סיפור המכירה",או תוך כדי במידה וזה מתמשך.
16-Jun-2016, 17:58
הודעה: #56
(16-Jun-2016 17:35)אייל ס כתב:  

קרא את תנאי הסף,קבלת קבוצה נקיה..

לא מדבר על קבוצה נקייה גם אם הקבוצה נקייה מחובות ...
צריך להביא כסף מהבית כל עונה בלאומית סביב 2.5 מיליון ובליגת העל 5 מיליון....
16-Jun-2016, 19:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Jun-2016 על ידי 19:35 עידן444.)
הודעה: #57
מה צופן לנו העתיד.
(16-Jun-2016 16:15)אייל ס כתב:  משה,ליבר לא בעל ממון גדול משלי ושנינו לא ברמה שיכולים להחזיק מועדון כדורגל בליגת העל.
.בניגוד אליו אני אוהד "חולה בנפשו" ולכן עשיתי מספר פעמיים בחיי מהלכים לא הגיוניים שקשורים למכבי נתניה ובלי פרופורציה לגודל ממוני.
ליבר לא אוהד מכבי נתניה,ליבר ביום מבחן לא עשה מעשה לטובת קבוצת הכדורסל שעמד בראשה,לכן צריך להיות ברור לכולנו,ששיקולים אחרים עומדים מאוחרי הצעתו והאיש לא יוכל להחזיק את המועדון.
להעדיף את פרוק הנכסים בשלבים ע"פ ליבר על אפשרות אוהדים,זו לדעתי טעות.
.אך זו דעתך וזו דעתי ולא אכנס לעומקם של דברים,כי תחליט הוויכוחים כאן כבר מזמן לא היתה לשכנע וכל אחד נשאר מבוצר בעמדתו,עד שאחת מהדעות מתפוצצת בפנים ושני הצדדים נשארו צודקים עד למוות..

אני רואה עצמי כאדם עם ראש פתוח שמשתדל להתאים את עצמו למציאות.
כשהיו כאן דיבורים על טייקון שבאפצ׳י סוגר 12 מיליון ש״ח חובות(וזה היה המדד היחיד שלי לעושרו וכוונותיו של האיש ולא השמות שצצו) תקפתי את כל אלה שעדיין השמיעו קולות ״הקבוצה לאוהדים״ וכאלה- כי מי יודע מי זה ומה מחכה לנו עם אחד שאפילו את שמו לא רוצנ לחשוף? (סמכתי לתומי על אלה שכן יודעים מי זה)
ברגע שהסיפור הזה התפוצץ ואנחנו בעיצומו של מכרז שמאפשר לקחת את הקבוצה נקיה מחובות(או לפחות עם היקף התחייבויות קטן בהרבה מזה שהיה קודם) ועדיין אני לא רואה בתור לא את אבי שקד, לא את יצחק תשובה, לא את גאלבוט וקהאן, לא דניאל יאמר ולא שחקן רכש סוביאטי כלשהו אלא צביקה ליבר שמספר בלהט ״איך אשר אלון עושה זאת בגרוש וחצי ברעננה״ כאילו דין רעננה הוא דין מכבי נתניה וכאילו שאותו אשר אלון לא לקח את מכבי נתניה רק לחובות ועוגמות נפש- אני מבין שהמועדון הגיע לשפל כזה שאף אחד לא רוצה לגעת ולשקם.
אבל למי כן איכפת? לאוהדים כמובן. ובין האוהדים האלה אפשר למצוא הכל-
אנשים אמידים, עורכי דין, אנשי שיווק, אנשי תקשורת, אמנים, אנשים שמתעסקים בכלכלה, שחקני עבר, עיריה שהוכיחה שמכבי נתניה חשובה לה ולדעתי תחבק יוזמה כזו- אז למה לא?
כי פיליפצ׳וק חושב שעדיף צביקה ליבר?
מר פיליפצ׳וק כנראה עוד לא ראה מספיק בעלי בית שחירבו את מכבי נתניה ומועדונים אחרים והביאו אותה למצב הנוכחי.
הוא רוצה עוד כאלה שלא ברור מה הם רוצים להשיג, לא ברור כמה הם מוכנים להשקיע ובונים על זה שמכבי נתניה מייצרת הכנסות.
וגם אם נניח לא יחרבו? איזה עתיד יש למכבי נתניה עם בעל בית כזה? ולמה נראה לך שאוהדים בהתארגנות והתאגדות נכונה יעשו פחות מבעל בית כמו רוב בעלי הבית שעושים בכדורגל הישראלי יותר נזק מתועלת?
ועוד בסוף כשבא מישהו שבאמת היית רוצה כבעלים אותו בעלים גם יבוא בדרישות ולא ישחרר לעומת האוהדים שכן.

ובנימה קצת יותר אישית משה- קצת פירגון לאנשים שמשקיעים מזמנם, קצת הערכה, והכי חשוב קצת צניעות כי האמת? לא זוכר יותר מידי פגיעות בתחזיות שלך בשנה האחרונה...

ולגבי אבי גרוס- הלואי והאיש הזה הוא האיש שידחוף את המועדון הזה קדימה.

ואם לא- אני קורא כאן לאייל והח׳ברה היותר אמידים בקהל- תנו גב ותמיכה פומבית במהלך האוהדים ואפשר להרים כאן מייזם יפייפה!

16-Jun-2016, 19:36
הודעה: #58
כמו שכתבתי היום,כשתהיה כמות נכבדת של אוהדים שמשלמים דמי רצינות(בלי הסברים עד כמה קשה להם לשלם 1000 ש"ח כדמי חבר ובנוסף לרכוש מנוי במחיר סביר),אשמח לעזור למהלך.
16-Jun-2016, 19:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Jun-2016 על ידי 19:54 עידן444.)
הודעה: #59
מה צופן לנו העתיד.
(16-Jun-2016 19:36)אייל ס כתב:  כמו שכתבתי היום,כשתהיה כמות נכבדת של אוהדים שמשלמים דמי רצינות(בלי הסברים עד כמה קשה להם לשלם 1000 ש"ח כדמי חבר ובנוסף לרכוש מנוי במחיר סביר),אשמח לעזור למהלך.

התומכים והספונסרים המסורתיים של המועדון(לנד, חברות הביטוח מגדל מקפת ולדעתי היו עוד, שלמה סיקסט, BBB, תשובה, יאמר(שהתבטא בעבר שאולי יום אחד ישוב כספונסר, יוסי דורון) שאת חלקם אתה מכיר- האם לדעתך הם יתמכו ברעיון עמותת האוהדים?
(יכול לענות גם בפרטי)

16-Jun-2016, 20:04
הודעה: #60
מרבית השמות שהזכרת כבר לא רלוונטי.
עמותת האוהדים צריכה להתרכז בבסיס,במחנה המשותף הרחב(ולא בבעלי המאה).
כשיהיו בעמותה יותר מ1000 חברים משלמי "דמי חבר" באופן טיבעי חלקם(של חברי העמותה)יהיו בעלי יכולת מעל הממוצע וישמחו לתרום יותר ואחרים שלא חברים אך בעלי יכולת יהפכו להיות שותפים.
הרבה יותר נוח לתרום לעמותה פעילה ותוססת מאשר ישירות למועדון.

אך הבסיס הרחב הוא החשוב ובלעדיו אנשים כמוני לא יהיו חלק,הרבה יותר מרגש 1000 שתורמים 1000 מאחד שתורם מיליון.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים