שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שומע את "מצוקת" השחקנים...
30-Mar-2016, 16:28
הודעה: #11
התכוונת אנחנו יורדים שתי ליגות כי קבוצה שלא יכולה להופיע בשבת זה גורלה. בלי ביטוח אף אחד לא יעלה על הדשא.
כרגע כולם משחקים פוקר נגד כולם ובודקים מי ימצמץ ראשון. רק אריק מאושר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Mar-2016, 17:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Mar-2016 על ידי 17:13 חזום חזום.)
הודעה: #12
RE: שומע את "מצוקת" השחקנים...
אם הייתי עורך דין והיה לי זמן פנוי. הייתי תובע את:
א.אולריצקי ישירות.
ב. שגב.
ג. אוסידון.
ד.שחקנים על התחזות.
ה. התאחדות לכדורגל שהאריכה חוזה לאחראי הישיר להתפרקות.
ו.דורה. עטר. קורצקי שמתחזים למאמנים.

Sent from my A0001 using Tapatalk
31-Mar-2016, 0:52
הודעה: #13
(30-Mar-2016 15:04)אלון כתב:  
(30-Mar-2016 14:27)אייל ס כתב:  ונשבע לכם,זה ממש לא "מזיז" לי,כאילו לא מרגיש שיש לי קשר "למצוקתם"(למעט החשש מפרוק),בניגוד לעונה שעברה שהרגשתי (ונרתמתי לעזור)אמפתיה.

ומכיוון(ולמרות הפרסומים מבית מדרשו של אוסידון ושו"ת)שלא הייתי מאלו שהציע סיוע כשאוסידון יעזוב(ולהערכתי גם אחרים לא הציעו הצעה כזו) ואתמול פנוי אלי מכיוון "לשכת ראש העיר"....
אני מביט ימינה אני מביט שמאלה וניראה לי כדבר הכי פחות סביר לסייע לאוסף "שחקנים" שביישו את המדים הצהובים שחורים לאורך כל העונה ולהיות חלק מתשלום הפיצויים לזה שגרם נזק בלתי הפיך ולחבריו לשדרת הניהול.
וככל שחושב על זה יותר,זה הדוגמא הקלאסית "לתספורת" וממש לא סולידית....ורק אז(אולי) יש על מה לדבר.

מצד אחד מסכים איתך ובאמת שלא עושה לי כלום שהם לא קיבלו משכורת, אם אפשר גם הייתי קונס אותם על הביזיון המקצועי שהם אחראים לו. אך מצד שני אסור לשכוח שהם שכירים שמגיע להם משכורת, גם אם לא ביצעו את עבודתם כראוי, אין מה לעשות, משכורות צריכים לשלם.
לגבי "תספורות", האם אתה מתכוון לקיצוצים מצד השחקנים? באם כן אז לדעתי זה תלוי בגובה החוזה שלהם. אם אני לא טועה העונה לא היו חוזים גבוהים ולא הוגנים, לכן צריך לבחון כל שחקן לגופו והאם באמת אפשר לבוא בדרישה ולקצץ.
מסכים שלאור היכולת שלהם והמצב הכלכלי של המועדון אפשר לבקש מהם לקצץ ולבוא לקראת המועדון.
לגבי עזרתך/תרומתך למועדון בכדי שלא ילך לפירוק- באמת שלא רוצה להיכנס לכיסך, אך אני יכול לומר שאם הייתי במקומך הייתי מנסה לעשות הכל בכדי שהמועדון לא ילך לפירוק, גם אם אצטרך למחול במעט על כבודי ולעזור בתשלום משכורות לעובדי המועדון (לאו דווקא שחקנים או פיצוי לאוסידון). מה שכן, הייתי נותן את תרומתי רק לאחר שהייתי מוודא שיש בעל בית רציני לעסק והכסף לא יישרף סתם.

עירית נתניה לא יכולה להתנער ממכבי נתניה זה כמו אב וילדיו זה קשר ניצחי....
ואם הם ישלמו על הטעויות שלהם פעם הבא הם גם יעשו בקרה מסודרת או לפחות יצמידו את מחזיק תיק הספורט בעירית נתניה למנכ"ל בפועל....למרות שהוא חבר של איזיקוביץ....
פעם אחת צריך לתת לאנשים לשלם על הטעויות ישירות....
ואלה שרוצים לתרום יחכו קצת ועדיף שהכסף שלהם ילך לבניה ולא לשיקום ההריסות....
31-Mar-2016, 6:36
הודעה: #14
מחזיק הספורט לא היה עוזר במקרה הזה,גם רוב האחרים לא.
מסוג הסוליסטים הכוחניים שעצם המינוי שלהם הוא הנזק העיקרי ולאחר מכן רק בקרה מיקצועית שמסוגלת לרדת לפרטי פרטים יכולה(אולי) לעשות ולנסות להציל.
וכשלוקח את השנתיים/שלש האחרונות כ"אבן בוחן" לעתיד,אני משוכנע יותר ויותר שאין מקום לקבוצת אנשי עסקים שתשקיע "כסף בינוני"ותחשוב שעצם ההשקעה נותן לה יכולת לקבוע/להשפיע(וגם שהכוונות טובות,הביצוע כושל מרוב דעות), או שימצא "סוליסט" בעל מאה(ודעה) שינהל ושיעשה הכל על פי דרכו,או שהמועדון יחזור להיות מועדון עירוני(בכסף קטן מאוד) וינוהל ע"י מנכ"ל כחברה עירונית(מאוזנת),על פי יכולת גיוס הכספיים שלו/ מכירת הכרטיסים/מנויים,מבוקר ע"י דירקטוריון מקצועי(ללא כוונת רווח ואינטרסים),עד בוא המשיח.
31-Mar-2016, 9:31
הודעה: #15
המועדון לא יחזור להיות עירוני . עיריית נתניה לא צריכה לממן מועדון כדורגל מקצועני . זה או בעל מאה אחד או מספר אנשי עסקים שיצטרכו להתפשר על יכולת קבלת ההחלטות או כלום.
חטב לגבי התנערות העירייה - אחרי שאני רואה מה קורה בעירייה ואיך הם מתנהגים בפארסה הנוכחית , התשובה משתנה מקצה לקצה. ההתנערות כבר כאן.

31-Mar-2016, 9:40
הודעה: #16
ניתן להפוך אותה לעירונית ללא מימון עיריה,מעבר לעלות התמיכה הנוכחית.
31-Mar-2016, 9:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Mar-2016 על ידי 9:46 עידן444.)
הודעה: #17
(31-Mar-2016 9:31)טל.מ כתב:  המועדון לא יחזור להיות עירוני . עיריית נתניה לא צריכה לממן מועדון כדורגל מקצועני . זה או בעל מאה אחד או מספר אנשי עסקים שיצטרכו להתפשר על יכולת קבלת ההחלטות או כלום.
חטב לגבי התנערות העירייה - אחרי שאני רואה מה קורה בעירייה ואיך הם מתנהגים בפארסה הנוכחית , התשובה משתנה מקצה לקצה. ההתנערות כבר כאן.

אני לא מצליח להבין מה ההבדל בין מועדון עירוני לבין מצב בו העיריה מעבירה כסף מבחוץ.
מישהו יכול להסביר יותר טוב את המשמעות?
ממה שאני מבין זה בכלל לא אומר שהעיריה צריכה להעביר יותר כסף. זה עניין של אחריות ולי זה ברור שאם אין אף אחד שמוכן לקחת אחריות- העיריה היא זו שתצטרך לעשות את זה כפי שהיא אמורה לעשות כשמשהו חשוב לעיר בסכנה.
למה כשהיה מדובר בגוש בטון שנתקע כי חברה פשטה רגל והפרויקט הזה חרג בעשרות מיליונים העיריה לא נתנה לעסק להתרסק ולהפוך ל״פיל לבן״ וכשמדובר במשהו, שלדעתי לפחות, חשוב פי כמה גם עבור אותו אצטדיון מפואר שהושקעו בו ע״י העיריה לפחות 200 מיליון ש״ח וחרג בהרבה פחות מעשרות מיליונים בגלל אדם שהתחייב על כסף ולא היה מסוגל לשלם(מחדל בפני עצמו- ותחסכו ממני את הסיפורים שזה לא רק שגב- עיקר הבור כאן הוא של אלי שגב!!!!!)- העיריה לא צריכה לעזור?
פתאום מדברים איתי על איך נראה, מה נראה, כן חינוך, לא חינוך- כשאישרתם פרויקט גרנדיוזי שעלה הון עתק(!!!!) עבור אותו פרויקט עבור אותו כדורגל ״בזוי״ החינוך לא היה חשוב? אז לא קמו שאמרו שצריך את הכסף הזה להשקיע בבית כנסת או בתי ספר?
באמת לא מבין איך הראש עובד...

31-Mar-2016, 9:59
הודעה: #18
כי אצטדיון זה לא קבוצת כדורגל . קבוצת כדורגל זה עסק לכל דבר שצריך להתנהל עצמאית, כמו מוסך וכמו אולם חתונות . עיריית נתניה לא רוצה את האחריות אתה רואה את זה לבד.

31-Mar-2016, 10:10
הודעה: #19
"הולכת בלי ומרגישה עם".
ברגע שרשת העיר הזמינה לישיבה במשרדה את תשובה/לנד/ירון ישראל ואחרים ללא קובי בלדב ורועי דניאל,זו אמירה.
ברגע שרשת העיר מציעה את תפקיד המנכ"ל/יו"ר לאוסידון זו אמירה.
ברגע שעירית נתניה ערבה להלוואה של 7.5 מיליון ושולחת מכתב כזה או אחר לאורליצקי זו אמירה.
וכשאומרים כל כך הרבה אי אפשר לברוח מאחריות,לכן השרץ קם על יוצריו ושיסה את כל עם ישראל ואישתו על רשת העיר והעיריה.
וכשאני אומר אי אפשר לברוח,זה אומר שצריך לפקח בשוטף על הנעשה וכשצריך לפקח צריך להיות מעורבים ואם מעורבות,אז מעורבות נכונה ואמתית.
ועד שיבוא המשיח,צריך להפוך את המועדון לעירוני ובלי להגדיל את החשיפה הקיימת.
31-Mar-2016, 10:15
הודעה: #20
(31-Mar-2016 9:59)טל.מ כתב:  כי אצטדיון זה לא קבוצת כדורגל . קבוצת כדורגל זה עסק לכל דבר שצריך להתנהל עצמאית, כמו מוסך וכמו אולם חתונות . עיריית נתניה לא רוצה את האחריות אתה רואה את זה לבד.

אין לה ברירה.
כלומר יש לה- לתת לקבוצה להמשיך להתבזות...
לדעתי עדיף לה לקחת אחריות- להבריא את המועדון- יש את המסלול המהיר יותר והמסלול האיטי יותר: לדעתי עדיף לה לבחור במהיר כדי שתוך כמה חודשים יקחו אותו ממנה- וכמועדון בריא לדעתי יקחו אותו ממנה הרבה יותר מהר ממה שאנחנו חושבים.
זו דעתי.
האופציה השניה היא התבזות על התבזות על התבזות ולבסוף פירוק- אסון תדמיתי לעיריה. אסון ספורטיבי לעיר- למי שפספס- הספורט בנתניה בתקופת מרים עם כל הרצון הטוב הושמד כליל!!! זה מבחן התוצאה. נשארה קבוצת כדורגל וגם היא גוססת. והמוות שלה(פירוק) בנוסף לכל הצרות- גם הולך לעלות לעיריה הרבה מאוד כסף!!!!

The following 1 user Likes עידן444's post:
אייל ס (3131-0303-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים