שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ביום שנגיע למצב הזה אני אדע שיש פה מועדון....
14-Feb-2016, 1:19
הודעה: #31
בוא אגיד לך משהו מר נאיבי ... ואל תחשוד בקשר שלי עם סגל כי אין קשר ...
אם אני הייתי יור נתניה , גם אם כל מה שניהלתי בחיי זה מחלקת it עם שלושה וחצי עובדים, והייתי שומע שיש לי אוהד שתורם מכספו מיליון שניים בשנה ומחזיק את הנוער ועוד , הייתי עושה הכל אבל הכל כדי להשאיר אותו קרוב ולא לגרום לו ללכת . הבנת ??

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Feb-2016, 1:22
הודעה: #32
RE: ביום שנגיע למצב הזה אני אדע שיש פה מועדון....
אתה טועה ומטעה.
הייתי נחרץ באותה מידה כלפי שגב,כשלזכותו היתה תרומתו/השקעתו הכספית.
האחרים שהיו כאן מיאמר דרך קובי וגיל ועד רועי דניאל טעו מפעם לפעם,אך הסה"כ שלהם היה חיובי.
ובין העשיה לטעויות מעולם הם לא נקטו בדרכו של ראש ממשלתנו האחד והיחיד והחזיקו את הציבור בביצים מצד אחד ומצד שני דאגו להפיץ דיסאימפורמציה שיטתית(כשבמקרה דנן מטעה את כולם במכוון תוך ניצול קשרים בכל אמצעי התקשורת מקצה לקצה).
14-Feb-2016, 1:23
הודעה: #33
(14-Feb-2016 1:14)אופיר34 כתב:  
(14-Feb-2016 0:27)אייל ס כתב:  בחייאת אופיר איזה הסברים אתה רוצה לשמוע?
שהערבים זורמים לקלפיות...שממשלות זרות מממנות את מחאת האוהדים...שצריך להגיש ערעור על החלטת השופטת...
תתעורר...ותחליט,קונה מימנו מכונית משומשת בלי בדיקה או לא קונה?

אייל, אתה רוצה לשפוט, לחרוץ דין וגם להוציא להורג ?? סבבה.
אני לא.
לא חייב להצטרף למקהלת המתלהמים. ואני לא בא להגן על אוסידון או מי מטעמיו. ההתנהלות כלפי חוץ לפחות (גם אם מבחינתו יש לו סיבות טובות) נראית רע מאד והוא כראש המערכת אחראי להכל ,אבל להפיל עליו את כל צרות המועדון זה מבחינתי כסת״ח. יש כנראה לא מעט דברים שקרו באשמתו הישירה ויש גם נסיבות מקלות שהוא לא אחראי להם. ואני מאמין שבקרוב נשמע גם את הצד שלו.

לא זוכר אותך אף פעם מבקר באותו להט ובאותה עקשנות מנהלים קודמים במועדון הזה שגם היו אחראים לגירעונות ,וגם מכרו שחקני בית, וגם הורידו אותנו ליגה וגם ביישו את המועדון הזה.
הוא בסך הכל מצטרף לעוד רשימה ארוכה של מנהלים כושלים בעשרות השנים האחרונות .

(14-Feb-2016 1:01)טל.מ כתב:  ההיסטוריה הוכיחה שבדברים הגדולים שקשורים לעתיד המועדון ( ולא איזה מאמן יוחתם או מי יהיה השוער ) צדקתי ב100 אחוז. וקח בחשבון שכן אני כנראה יודע דבר או שניים.

ברור. טל מ. לעולם לא טעה.
כל פגיעה בול....
ובסוף אני המגוחך פה....

אופיר, אם לא שמת לב הוא שובר כל שיא אפשרי.

Sent from my iPhone using Tapatalk
14-Feb-2016, 1:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Feb-2016 על ידי 1:34 אופיר34.)
הודעה: #34
(14-Feb-2016 1:19)טל.מ כתב:  בוא אגיד לך משהו מר נאיבי ... ואל תחשוד בקשר שלי עם סגל כי אין קשר ...
אם אני הייתי יור נתניה , גם אם כל מה שניהלתי בחיי זה מחלקת it עם שלושה וחצי עובדים, והייתי שומע שיש לי אוהד שתורם מכספו מיליון שניים בשנה ומחזיק את הנוער ועוד , הייתי עושה הכל אבל הכל כדי להשאיר אותו קרוב ולא לגרום לו ללכת . הבנת ??

לא תגרור אותי לבקר פה את אייל כי אני בניגוד אליך פרגנתי לו תמיד גם בימים שהוא היה מזוהה עם בלדב ולב ,אותם אלה שאתה טענת שהם מוכרים את העתיד, ושהם לא מחפשים משקיע ושמאד נוח להם בכדורגל הישראלי.
בסוף מדובר בבני אדם ולא סתם בני אדם, יהודים !
14-Feb-2016, 1:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Feb-2016 על ידי 1:46 טל.מ.)
הודעה: #35
אני לא מבין על מה אתה מזיין את השכל בחיי .. אני גורר אותך למשהו ? ביקרתי את אייל לא פעם ולא פעמיים ולא עשר ביחד עם בלדב ולב. ועדיין לא הייתי גורם לו לברוח ועדיין הייתי דואג שירון ישראל ספונסר ותורם של מעל מ שקל בשנה לא יכריז קבל עם ועדה שבשנה הבאה הוא לא כאן. כולם עוזבים כולם בורחים ורק אחד אופיר הצדיק בסדום..

אייל לא ניהל את המועדון וביקרתי את תמיכתו בצורה שבה בלדב ולב מנהלים את המועדון וכן אני לא חוזר בי מאף מילה , ועדיין לא הייתי גורם לו ללכת.

14-Feb-2016, 1:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Feb-2016 על ידי 2:06 אופיר34.)
הודעה: #36
(14-Feb-2016 1:22)אייל ס כתב:  אתה טועה ומטעה.
האחרים שהיו כאן מיאמר דרך קובי וגיל ועד רועי דניאל טעו מפעם לפעם,אך הסה"כ שלהם היה חיובי.
ובין העשיה לטעויות מעולם הם לא נקטו בדרכו של ראש ממשלתנו האחד והיחיד והחזיקו את הציבור בביצים מצד אחד ומצד שני דאגו להפיץ דיסאימפורמציה שיטתית(כשבמקרה דנן מטעה את כולם במכוון תוך ניצול קשרים בכל אמצעי התקשורת מקצה לקצה).

לגבי שגב באמת היית נחרץ אבל לגבי האחרים ממש לא.
תסלח לי אבל מה שבלדב ולב עשו פה בסוף עונת הירידה האחרונה הוא לא פחות חמור ממה שקורה היום עם אוסידון.
היו פה רשימה ארוכה של החתמות מרשימות של קבוצה שירדה ליגה שבדיעבד התבררו כהחתמות על הקרח! לא היה שום כיסוי להחתמות האלה ואתה יודע את זה טוב מאד. הקבוצה באותה עת, אם מאור ושגב לא מגיעים, מתפרקת בוודאות.

זאת לא הייתה התנהלות חובבנית??
פה לא לקחו סיכונים בלתי הגיוניים??
אם לא מזל איך הקבוצה הייתה שורדת את אותה עונה?

וזה משהו יחסית טרי שאני זוכר. אם נפשפש נמצא עוד כמה דברים . תאמין לי

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

והסיפור עם החוזה של הרוש שנאלצנו לשלם בסוף. זה היה בתקופתו של רועי. זה לא ניהול לקוי??

(14-Feb-2016 1:45)טל.מ כתב:  אני לא מבין על מה אתה מזיין את השכל בחיי .. אני גורר אותך למשהו ? ביקרתי את אייל לא פעם ולא פעמיים ולא עשר ביחד עם בלדב ולב. ועדיין לא הייתי גורם לו לברוח ועדיין הייתי דואג שירון ישראל ספונסר ותורם של מעל מ שקל בשנה לא יכריז קבל עם ועדה שבשנה הבאה הוא לא כאן. כולם עוזבים כולם בורחים ורק אחד אופיר הצדיק בסדום..

אייל לא ניהל את המועדון וביקרתי את תמיכתו בצורה שבה בלדב ולב מנהלים את המועדון וכן אני לא חוזר בי מאף מילה , ועדיין לא הייתי גורם לו ללכת.

היית דואג להכל. ברור. ממש האם תרזה אתה...

ולגבי ירון ישראל, קודם כל לא מתרגש מההצהרות שלו. לא יהיה הוא יהיה מישהו אחר. תתפלא שלא רק מכבי נתניה הרוויחה מהתמיכה שלו.
ולאותו ישראל שדחף ולחץ להחתים ואת עטר יש גם חלק לא קטן במצבנו כי אם מגיע לפה מאמן אמיתי בתקופה הכי קריטית שהייתה לנו לך תדע איפה היינו היום.
מעניין שעל זה מילת ביקורת לא שמענו ממך...
יכול להיות שאייל לא אישר לך לדבר על ירון ישראל??

14-Feb-2016, 11:20
הודעה: #37
(14-Feb-2016 1:45)טל.מ כתב:  אני לא מבין על מה אתה מזיין את השכל בחיי .. אני גורר אותך למשהו ? ביקרתי את אייל לא פעם ולא פעמיים ולא עשר ביחד עם בלדב ולב. ועדיין לא הייתי גורם לו לברוח ועדיין הייתי דואג שירון ישראל ספונסר ותורם של מעל מ שקל בשנה לא יכריז קבל עם ועדה שבשנה הבאה הוא לא כאן. כולם עוזבים כולם בורחים ורק אחד אופיר הצדיק בסדום..

לא כל מי שתורם מיליון שקל צריך לחבק ולסגוד לו(והכוונה היא לא לאייל), יכול להיות שהנזק שעושה גדול מהתועלת של המיליון שקלים. מסכים עם אופיר לגבי הביקורת על ירון ישראל. מי שרוצה לתרום ולא להיות בעלים שיתרום ושלא יתערב, לא מוצא חן בעיניך הניהול? קח אחריות ותהיה בעלים. לא מעוניין? אל תתרום.
14-Feb-2016, 12:34
הודעה: #38
(14-Feb-2016 11:20)אלון כתב:  

לא כל מי שתורם מיליון שקל צריך לחבק ולסגוד לו(והכוונה היא לא לאייל), יכול להיות שהנזק שעושה גדול מהתועלת של המיליון שקלים. מסכים עם אופיר לגבי הביקורת על ירון ישראל. מי שרוצה לתרום ולא להיות בעלים שיתרום ושלא יתערב, לא מוצא חן בעיניך הניהול? קח אחריות ותהיה בעלים. לא מעוניין? אל תתרום.

השאלה למי אתה מאמין? לו או לאנשים שמעבירים מסרים מעורפלים בלי אפילו להזכיר את שמו? הוא עצמו טוען שרק המליץ. בתחילת העונה לא קיבלו את ההמלצה שלו ובאמחע העונה כן. לא קבע, לא הנחית, ולא בתיח.

14-Feb-2016, 12:55
הודעה: #39
(14-Feb-2016 12:34)עידן444 כתב:  
(14-Feb-2016 11:20)אלון כתב:  

השאלה למי אתה מאמין? לו או לאנשים שמעבירים מסרים מעורפלים בלי אפילו להזכיר את שמו? הוא עצמו טוען שרק המליץ. בתחילת העונה לא קיבלו את ההמלצה שלו ובאמחע העונה כן. לא קבע, לא הנחית, ולא בתיח.

בוא ל נהיה תמימים. זו לא הפעם הראשונה ששמו של עטר נקשר עם שמם של בלדב וירון ישראל...
ולא, אני גם לא מאמין לאוסידון...
14-Feb-2016, 13:08
הודעה: #40
(14-Feb-2016 1:57)אופיר34 כתב:  
(14-Feb-2016 1:22)אייל ס כתב:  אתה טועה ומטעה.

לגבי שגב באמת היית נחרץ אבל לגבי האחרים ממש לא.
תסלח לי אבל מה שבלדב ולב עשו פה בסוף עונת הירידה האחרונה הוא לא פחות חמור ממה שקורה היום עם אוסידון.
היו פה רשימה ארוכה של החתמות מרשימות של קבוצה שירדה ליגה שבדיעבד התבררו כהחתמות על הקרח! לא היה שום כיסוי להחתמות האלה ואתה יודע את זה טוב מאד. הקבוצה באותה עת, אם מאור ושגב לא מגיעים, מתפרקת בוודאות.

זאת לא הייתה התנהלות חובבנית??
פה לא לקחו סיכונים בלתי הגיוניים??
אם לא מזל איך הקבוצה הייתה שורדת את אותה עונה?

וזה משהו יחסית טרי שאני זוכר. אם נפשפש נמצא עוד כמה דברים . תאמין לי

והסיפור עם החוזה של הרוש שנאלצנו לשלם בסוף. זה היה בתקופתו של רועי. זה לא ניהול לקוי??

היית דואג להכל. ברור. ממש האם תרזה אתה...

ולגבי ירון ישראל, קודם כל לא מתרגש מההצהרות שלו. לא יהיה הוא יהיה מישהו אחר. תתפלא שלא רק מכבי נתניה הרוויחה מהתמיכה שלו.
ולאותו ישראל שדחף ולחץ להחתים ואת עטר יש גם חלק לא קטן במצבנו כי אם מגיע לפה מאמן אמיתי בתקופה הכי קריטית שהייתה לנו לך תדע איפה היינו היום.
מעניין שעל זה מילת ביקורת לא שמענו ממך...
יכול להיות שאייל לא אישר לך לדבר על ירון ישראל??

אייל אמר שהוא משלם לי בצ'ק דחוי ב80 תשלומים.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים