שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 1 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בני סכנין - מכבי נתניה
24-Oct-2015, 21:05
הודעה: #21
בני סכנין - מכבי נתניה
(24-Oct-2015 21:00)אלון כתב:  מי שלא רוצה להפסיד לנו פשוט צריכה לשחק עם עשרה שחקנים. הכישלון הכי גדול של דורה זה שהוא לא מצא חלוץ. עוד משנה שעברה כולם ידעו שלא יהיה חלוץ ובסוף מחתימים שחקן בלי כושר מתוך חוסר ברירה לאחר שכבר החלה העונה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

מילא בלי כושר...מה עם קשר לענף ?

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Oct-2015, 21:10
הודעה: #22
RE: בני סכנין - מכבי נתניה
(24-Oct-2015 21:05)טל.מ כתב:  
(24-Oct-2015 21:00)אלון כתב:  מי שלא רוצה להפסיד לנו פשוט צריכה לשחק עם עשרה שחקנים. הכישלון הכי גדול של דורה זה שהוא לא מצא חלוץ. עוד משנה שעברה כולם ידעו שלא יהיה חלוץ ובסוף מחתימים שחקן בלי כושר מתוך חוסר ברירה לאחר שכבר החלה העונה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

מילא בלי כושר...מה עם קשר לענף ?

והמאמן שלך קשור לענף....שלושה משחקים 11 מול 10 ולא מנצחים...זה רמת אימון לפני יכולת שחקנים שגם אותם הוא בחר להזכירך...
24-Oct-2015, 21:15
הודעה: #23
לא נמאס לכם כל שבוע לרשום אותו דבר הים אותו ים המאמן אותו מאמן והשחקנים האלה זה מה שיש, למה מה חשבתם שיהיה פתאום? כל עוד לא יהיה זעזוע או שינוי כלום לא ישתנה חבל על האנרגיות.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
The following 1 user Likes amir's post:
Shaul (2424-1010-2015201520152015)
24-Oct-2015, 21:28
הודעה: #24
חיפה מובילה 2:0.. אנחנו מקום אחרון בליגה.. דורה הביתה
24-Oct-2015, 22:01
הודעה: #25
אמיר צודק.
מזכיר את תקופת מזרחי שכל הגאונים כאן טענו שהסגל הזה לא יכול להשאר בליגה.
הגיע מאמן אחר עם גישה שונה וראייה אחרת ופתאום נהיה לנו אחלה סגל.

מישהו גם זוכר את המועמדת החדשה לאליפות שהתווספה לרשימה רק לפני חודש והיום רושמת הפסד רביעי רצוף ???
כדורגל זה מקצוע נזיל. כל מי שכותר כתרים בשלבים האלה , לטוב או לרע, עושה מעצמו בעיקר צחוק.

ומילה לטל כמובן, הבנו שאתה מנסה לחזק את בן טיפוחיך ,אבל מי שלא סגר את השחקן של סכנין וטעה הוא איילה ולא מישנקו. זאת הייתה מתפרצת על הצד של איילה שחזר אחורה באיטיות ובשלב מסוים גם הפסיק לחזור לגמרי. איילה היה חייב לסגור אותו ולא מישנקו. הגיע הזמן שתרדו ממנו כי הוא לא הבעייה שלנו.
24-Oct-2015, 22:19
הודעה: #26
בני סכנין - מכבי נתניה
בן טיפוחי ..? אני מבין שמשעמם לך אז אתה מחפש לריב.. ממה שאני ראיתי בשידור זה היה מישצ׳נקו אבל נניח שזה איילה .. רק מחזק את טענותי שמקומו של האחרון בלאומית.

24-Oct-2015, 22:59
הודעה: #27
עוד סופ"ש שאני רואה "מהפיכה במטבח" במקום את תוכנית סיכום המחזור.
מדכא...
24-Oct-2015, 23:03
הודעה: #28
(24-Oct-2015 22:19)טל.מ כתב:  בן טיפוחי ..? אני מבין שמשעמם לך אז אתה מחפש לריב.. ממה שאני ראיתי בשידור זה היה מישצ׳נקו אבל נניח שזה איילה .. רק מחזק את טענותי שמקומו של האחרון בלאומית.

בכלל לא. רק תחושה קלה שמהרגע שהבחור התחיל לפרגן לך פתאום רמת הביקורת שלך על מישנקו עלתה פלאים... או שאולי זה סתם צירוף מקרים ?!

ולגבי איילה, ואם טעה בסגירה אז מה ?
אני דווקא ראיתי שמהרגע שנכנס הקבוצה התחילה לייצר יותר מצבים והיתה הרבה יותר מסוכנת. באמת שלא מצליח להבין איך אפשר לבוא בטענות לאחד הבודדים בקבוצה שיכול לייצר משהו בהתקפה שלנו.

והערה כללית, אני באמת מתעב את אוירת יציע העיתונות הזאת. כל מי שטועה פה ישר מקבל כרטיס טיסה או יורד ללאומית.... באמת, בוא נרגע כבר עם הפאטליות הזאת. נמאס.
24-Oct-2015, 23:09
הודעה: #29
בני סכנין - מכבי נתניה
אם לא שמת לב רובנו (לדעתי לפחות) באווירת סוף עונה. דרך אגב מכיון שאני לא ילד אני באמת לא מתרגש אם פרגנו לי או לא. אני ראיתי את השידור ההילוך החוזר והתקציר בסוף . בכולם ראיתי את מישצ׳נקו מסתובב לאחור וממלמל לעצמו ברוסית או אוקראינית ״מאיפה הוא הגיע לי פתאום המוסה הזה..??״
אתה אומר איילה ? שיהיה.

24-Oct-2015, 23:12
הודעה: #30
לקבוצה הזו אין חלוץ. כולם ראו את זה. כולם ידעו את זה. דורה עצמו אמר לא פעם(שמעתי בעצמי!) שזה חייב להיות בינגו.
נפלנו חזק וכל הקבוצה הזו(שהיא באמת לא רעה) סובלת מכך. מרגוליס צריך לעשות דברים שהוא לא יודע, איילה צריך לקחת על עצמו יותר מידי עבור שחקן שפער ראשונה בחייו בליגת העל, בארי זה שחקן שחייב מאמן שיכוון אותו, פירס לא מוצא עצמו, עוד כמה שחקנים פרווה כמו לוגסי, הרוש, ורד, לולה, עוד כמה שחקנים תלויי יום כמו צמד הבלמים והשוער שלנו- והעסק לא מתרומם... לדעתי הוא גם לא יכול להתרומם... אני בטוח שרעננה לא נראית טוב יותר אבל מה... בדש כבר מביא לה ניצחון שני ברצף... אה... ומסתבר שגם עם הכלומניקים תוצרת בית שלנו כמו תירם, לוי ונימני- הגנה יכולה להתמודד עם החלוצים האימתניים שיש בליגת הפח זבל הזו...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים