שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפועל ת"א - מכבי נתניה
16-Sep-2015, 12:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Sep-2015 על ידי 12:06 ORENARIEL.)
הודעה: #111
RE: הפועל ת"א - מכבי נתניה
תענה רק על שאלה אחת.. אם באופן מגמתי הוא עוזב את העמדה שלו ולא שומר על השחקן שהוא אמור לשמור עליו אז הוא בלם גרוע שאין לו מושג ?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Sep-2015, 12:45
הודעה: #112
אם באופן מגמתי זה יקרה (ופעם או פעמיים זה לא מגמתי) המאמן יעיר לו ויסביר לו את הנקודה ופעם הבאה הוא ישים יותר לב לתנועה של החלוץ ולא יעזוב אותו.
זה לא שביקשת ממנו עכשיו להבקיע שער במספרת כל משחק. בסה"כ משהו פתיר שיכול לקרות לכל בלם עם פחות נסיון.
16-Sep-2015, 13:10
הודעה: #113
(16-Sep-2015 11:54)אופיר34 כתב:  גם אני לא עשיתי ועונים לי אחרת...

הוא אכן יבחן לאורך עונה ,ונכון לנקודת הזמן הזאת הוא עושה עבודה טובה וגם טועה כמו כולנו. הבנת אורן ??

אתה לא מנומס כמו אורן .. בוא נודה על האמת.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
16-Sep-2015, 13:38
הודעה: #114
שאני נתקל בפסימיות יתר אני מאבד את הנימוסים שלי...

Sent from my LG-D855
16-Sep-2015, 14:44
הודעה: #115
(16-Sep-2015 13:38)אופיר34 כתב:  שאני נתקל בפסימיות יתר אני מאבד את הנימוסים שלי...

Sent from my LG-D855

קטונתי מלחנך מישהו אבל אגרסיביות מובילה לאגרסיביות, נימוס מוביל לנימוס וכך הלאה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
16-Sep-2015, 15:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Sep-2015 על ידי 15:54 ORENARIEL.)
הודעה: #116
טל קח עוד מקרים כאלה של מישנקו , שהוא עומד במקומות הזויים (אתה בלם אחורי לאן אתה הולך?) , עוזב לפתע את השחקן שלו ונותן לו חופש של כמה מטרים ברחבה , או שהוא משוטט להנאתו ברחבה בלי לעשות שום דבר מועיל ... ועוד כשהוא השחקן הכי גבוה בקבוצה , וגבוה בראש מהחלוצים

הוא לא שיחק באף משחק ליגה עדיין, אז הבאתי מ-2 משחקים מלאים בגביע הטוטו שיש להם סרטון משחק מלא.. (אם היה עוד משחקים מלאים הייתי מביא לך הרבה דוגמאות מכל משחק )

הזמנים הם של שעון המשחק... פה במשחק נגד הפועל ב"ש שיחק רק 40 דקות :

8:35 - איפה אתה עומד??? לאן אתה הולך? , על מי אתה שומר?? , אולי תסתכל אחורה על שחקני היריב?

10:50 -הכדור מגיע לאגף , מינשקו הבלם מחליט לצאת לכיוון הכדור ולעמוד ברחבה במקום הזוי במשך 50 שניות , בלי לשמור על אף אחד בסוף הרחבה , ונותן לסמיליאניץ לעשות את תפקיד הבלם ולשמור על שחקן ברחבה..
לא רק שלא מועיל , אלא גם מבטל את הסיכוי להתקפה מתפרצת ..

22:40 -שומר אישית מאחורי שחקן ופתאום מאבד אותו ועומד לפניו בעוד שהשחקן עושה תנועה לעומק , במזל הכדור לא הגיע ליעד..

33:40 - עוזב את השחקן ששומר עליו אישית ברחבה , ומשאיר לחסן לשמור על 2 חלוצים לבד ברחבה ולהציל אותו מטעות של שער..

34:10 - עוזב את השחקן שלו לבד ברחבה כאילו לא אכפת לו מה קורה מאחוריו , עושה תנועות של רקדנית בלט לכיוון הכדור ,בעוד שכל השחקנים שומרים אישית , השחקן החופשי מקבל הזדמנות של לבד מול השוער .. טעות של גול באשמתו

36:20 - שומר על ברדה על סף הרחבה , פתאום מחליט להתרחק ממנו 5 מטר אחרונית ולהשאיר אותו לבד חופשי ומאושר במרכז הרחבה..

משחק גביע הטוטו נגד בית"ר (מסתבר שאפשר לעשות טעויות גם כשמשחקים בונקר..)

7:00 - כדור חופשי לוקח שחקן אישית שנמוך ממנו בראש , בכל זאת הוא לא מגיע לכדור הגובה , וקופץ סתם בלי קשר לכדור ... במזל הכדור לא נכנס

56:30 -שומר על איציק כהן ומשאיר אותו לבד ברחבה ויוצא לכיוון הכדור למרות שיש שם מספיק שחקנים..

71:30 - עוברים לידו שחקני יריב בהתקפה והוא מחליט לא לשמור על אף אחד..
הכדור מגיע לאגף , ומישנקו הבלם מחליט לצאת לכיוון האגף ולעמוד בין הכדור לחלוצים ,בלי לשמור על אף אחד... בשביל מה הבאנו אותך עם כל הגובה שלך ? שתשקיף על הכדור מהצד ותתן לעומר ורד וסימיליאניץ להתמודד עם החלוצים בעמדה שלך?

73:40 - שומר על איציק כהן , פתאום מתרחק ממנו 5 מטר ומשאיר אותו לבד ברחבה ויוצא לכיוון האגף..

74:50 - שומר אישית מאחורי איציק כהן , שבורח לו לכדור עומק.. חסן נאלץ לעזוב את השחקן שלו ולהגיע לחלוץ למנוע שער..

84:42 - מישנקו שומר על שחקן על סף הרחבה , באותו קו חסן ועומר ורד שומרים על שחקן כל אחד... מישנקו לא שם לב שהשחקן בורח לו 3 מטר וכשהכדור מוגבה לרחבה , חסן נאלץ להתמודד עם 2 חלוצים ולהרחיק את הכדור..

16-Sep-2015, 16:01
הודעה: #117
אורן, אתה גם עובד???
נראה לי שאתה מנתח את הקבוצה יותר משלומי דורה...
16-Sep-2015, 16:13
הודעה: #118
זה העבודה שלו....
רק אני במקומו עושה הסבת מקצוע....
16-Sep-2015, 16:24
הודעה: #119
(16-Sep-2015 16:01)אלון כתב:  אורן, אתה גם עובד???
נראה לי שאתה מנתח את הקבוצה יותר משלומי דורה...

לא הבנתי....אתה בדעה ששלומי דורה מנתח את המשחק/משחקים?
16-Sep-2015, 16:25
הודעה: #120
פסיכי לגמרי מה שהולך פה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter