שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חלוץ מהליגה הצרפתית בדרך לישראל
14-Sep-2015, 21:27
הודעה: #31
היום כבר יום שני ושום חלוץ לא הגיע בקצב הזה מול קרית שמונה שוב עולים בלי חלוץ

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Sep-2015, 22:12
הודעה: #32
RE: חלוץ מהליגה הצרפתית בדרך לישראל
(14-Sep-2015 20:06)עידן444 כתב:  בכל שנה להעלות שחקן או שניים בבוגרים זה ממש לא בשמיים. זו צריכה להיות השאיפה וההכוונה מלמעלה. השחקנים הבולטים בנוער, השחקני נבחרות חייבים להיות משולבים בהדרגה. זה לא קורה. תסתכל על הצעירים שרצים תחת רב״ש במכבי פ״ת בשנתיים האחרונות- אני מתערב איתך שבנתניה תחת יוסי מזרחי או שלומי דורה רובם לא היו מקבלים את הצ׳אנס שהם מקבלים שם. זה כל ההבדל.

אני לא יודע מתי יותר נכון לשלב שחקני נוער. אני די בטוח שאם היינו רצים לאליפות אז בצורה בולטת יותר אנשים כאן היו טוענים שאין מקום לשלב שחקנים צעירים כדי לא לפגוע בסיכויים- ושנינו יודעים את זה. בב״ש הטיעון שלא מביאים מבחוץ בינוניות שלא טובה מהחומר המקומי לא היה תופס. כל שחקן שמביאים שם הוא שם מוכח שעולה ב 4 דרגות על החומר המקומי. אם הייתי אוהד ב״ש מודה שהייתי מוטרד שאלונה משקיעה כבר שנים על גבי שנים במחלקת הנוער ועדיין מלבד מקרים בודדים יש שם שממה.

כתבתי לפני מספר שבועות לגבי ההתנהלות במכבי פ"ת, (מקורב לאחד מחברי ההנהלה שם) יש שם החלטת הנהלה שבכל עונה חייב המאמן לקדם ולשלב שחקן נוער אחד גם במחיר של כשלון!
תפקידו של עומר גולן לפקח אישית על השחקן הצעיר ולתת לו את כל התמיכה!
זה ההחלטות שהם קיבלו , מתוך תודעה שבלי זה אין להם זכות קיום!
לדוגמא השנה הם החליטו להריץ מגן שמאלי צעיר, שלא היה טלנט בנוער , אבל זה תפקיד שהיה חסר להם, ואחרי כמה הופעות טובות הוא כבר באולימפית .
לדעתי הדבר הראשון שצריך לעשות במחלקת הנוער , הוא לבצע שינוי במאמנים , להביא מאמנים בעלי נסיון שהם לא תושבי נתניה!!!
מישהו פה העלה את שמו של דוד לביא , לדעתי הפסד גדול שהוא לא בתפקיד מקצועי במערכת , בעל מקצוע , אישיות שלדעתי לא במערכת רק בגלל שהוא לא מקורב ומיוחצן כמו אחרים.
14-Sep-2015, 22:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Sep-2015 על ידי 22:31 עידן444.)
הודעה: #33
לצערי לא זכיתי לראות את חיים בר משחק. אחת הדמויות שאנשים מדברים עליהם אולי בהערצה הכי גדולה משחקני העבר וזה מדהים לבלם בקבוצה שב DNA שלה היתה קבוצה התקפית(בעצם אולי זה הגיוני). חיים בר אמר שהוא היה מוכן אפילו לבוא בהתנדבות כדי לכוון, ללמד ולהסביר.
14-Sep-2015, 22:47
הודעה: #34
תזכרו רק שלא כל שחקן ענק יכול להיות מאמן ובעיקר מחנך גדול. אני כבר מזמן הגעתי למסקנה שאם רוצים לשנות פה דברים מהיסוד ובאמת לעשות שינוי רק רוח חדשה מבחוץ תוכל לעשות פה משהו.

כל מי שתביא מבפנים טבוע בו בצורה כזאת או אחרת המנטליות והחפפינקיות הישראלית. לא הייתי בונה על שחקני העבר (עם כל ההערצה שיש לי כלפיהם)

Sent from my LG-D855
14-Sep-2015, 23:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Sep-2015 על ידי 23:34 nitzan.)
הודעה: #35
לרוב שחקני העבר מהתקופות היפות זיקה למועדון, חלקם מגיעים למשחקים.
את רובם כולנו זוכרים לטובה כשחקנים.
מחד זה באמת לא מעיד דבר על יכולתם כמאמנים ,מאידך, בטוח שניתן לשלבם כחלק מצוות מקצועי , בוודאי לעבודה עם ילדים ונערים שלומדים יסודות כדורגל.

אגב חלוצים, אם היה תקציב ליותר מאחד, הייתי מהמר על יובל אבידור. בלי קשר לחלוץ זר.
שחקן שדורה מכיר מצויין, טל בנין רצה לפני שלוש שנים ולא נמצא בשיאו היום ( הפועל חיפה מייבשים אותו במבחנים
כשיש להם 4 חלוצים)... שחקן מהיר, לא תמיד מדוייק , אבל יכול להצליח אצלנו עם קישור שמשחק על מסירות ארוכות.
14-Sep-2015, 23:59
הודעה: #36
(14-Sep-2015 23:17)nitzan כתב:  אגב חלוצים, אם היה תקציב ליותר מאחד, הייתי מהמר על יובל אבידור. בלי קשר לחלוץ זר.
שחקן שדורה מכיר מצויין, טל בנין רצה לפני שלוש שנים ולא נמצא בשיאו היום (הפועל חיפה מייבשים אותו במבחנים כשיש להם 4 חלוצים)... שחקן מהיר, לא תמיד מדוייק , אבל יכול להצליח אצלנו עם קישור שמשחק על מסירות ארוכות.

אבידור? זה לא המחמיצן הכרוני? הוא מבקיע שער פעם בתשעה משחקים בממוצע. קאיודה מבקיע שער פעם בשני משחקים בממוצע.
לא מאבידור ניוושע.
15-Sep-2015, 21:04
הודעה: #37
בכל מקרה, לפי פשכצקי, יש החלטה, נקווה שלא ניפול כאן כי אין אלטרנטיבות כרגע...
15-Sep-2015, 22:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Sep-2015 על ידי 22:37 עידן444.)
הודעה: #38
"מגיע, הופך במהרה לבלתי ניתן לעצירה, נאבק עם ערן זהבי על מלכות השערים, מוביל אותנו לצמרת הגבוהה, דיא סבע חוזר בינואר ונותן פוש גדול, מעפילים למקום הראשון ושומרים עליו עד הסוף.
בגמר הגביע ערן לוי עולה מחליף וכובש את שער הנצחון בבעיטה אדירה מהאוויר ומנצח בגמר את קבוצת נעוריו מכבי חיפה בדרך לדאבל מזהיר של היהלומים!"
(ההימור שלי מלפני שבוע האם יגיע או לא)

טוב, אז החלק הראשון בהימור שלי בכיוון הנכון- הלאה למטרות הבאותSmile
16-Sep-2015, 1:29
הודעה: #39
אם מחתימים אותו אז לדאוג לאופציה ל 3 שנים.. אם קבוצה גדולה תשים עליו עין לפחות שמרוויח מזה משהו

שחקן כזה חייב להשאר פה לכמה עונות..
16-Sep-2015, 10:57
הודעה: #40
אני לא מבין את החפריות הזו לפי פשכה יוחתם סיסיי במאה אלף דולר עד פה הכול בסדר (למרות שאייל שואל כבר איפה הכסף ) ואז מתחיל הבדיחה יש לו שלוש סוכנים ורק היום ידעו אם הם יסתפקו בסכום הזה ואם לא אז ? למה לא סגרתם את זה מיום חמישי שהגיע ועוד משהו כבש גול מדהים במשחקון נו באמת על מי הבדיחה פה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים