מכבי נתניה

גירסה מלאה: חלוץ מהליגה הצרפתית בדרך לישראל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
ידיעה מספורט 1 אז בערעון מוגבל
לצד העובדה כי החלוץ מומודו סיסאיי נחת בארץ לבדיקות, לא בטוח שהגמבי יישאר בנתניה. שם נוסף שעלה כמועמד להצטרף הוא אדאמו קוליבאלי.

החלוץ בן ה-34 יליד צרפת בן לאב מחוף השנהב מתנשא לגובה של 1.91 מטרים. קוליבאלי שוחרר בתום העונה אחרי שנתיים בלאנס הצרפתית בהן כבש עשרה שערים. קודם לכן עבר גם באנטוורפ הבלגית ובדברצן ההונגרית
בן 34 ..? לא חבל על הכסף ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
חבל על הכסף ולא בגלל הגיל..
דורה בסוף ילך הביתה או יפנים לאן הגיע. אחד מהשניים יקרה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
להחזיר את דוד לביא לפעילות עדיף חחחחחח
חלון העברות נסגר. להביא מישהו "משדרג" בשלב הזה זה כבר כמעט בלתי אפשרי.
ניר עזריה ונור ביסאן ישדרגו אותנו יותר. באוגוסט כבר יש רק שאריות. באמצע ספטמבר אי אפשר לקרוא לזה שאריות אפילו. זה אוסף של שחקנים שכבר החליטו לפרוש אבל מנסים סיבוב אחרון... שחקנים סטייל אחמד סבע ומיכאל זנדברג(לפחות מיכאל עוד נהנה).
כל מה שקורה בקבוצה מאז פציעת דיא סבע פשוט מחפיר.

לדעתי סמכו מידי על פליטי מכבי חיפה. אין לי מושג אם שידרו להם מסרים מטעים או שהם סירבו להבין שמשם לא תבוא הישועה. שורה תחתונה מכבי חיפה העדיפה שהם ישבו ביציע. העיקר שיש בין המועדונים "יחסים מצויינים". אני באופן אישי חושב שלא הירש ולא גוזלן היו השחקנים הנכונים עבורנו אבל זה פחות קשור. אני מקווה שחלק מהסיבה להתרסקות של מכבי חיפה שנה אחר שנה היא גם החטאים שלהם כלפנו לאורך השנים. כל דבר טוב שקרה אצלנו הם התערבו והרסו.
מתפלא על אשר אלון שאכל את הלוקש הזה אבל לפחות הוא התעורר שניה לפני הדקה ה- 90 ואנחנו כרגיל דקה אחרי שהשופט שרק לסיום.
עידן,אתם גורמים עוול לנור ביסאן....יקח הרבה זמן עד שיחזור להבטיח את שהבטיח בעונה הראשונה שלו בנוער,שהיתה למעשה העונה היחידה שנתן עד היום...
(13-Sep-2015 9:22)אייל ס כתב: [ -> ]עידן,אתם גורמים עוול לנור ביסאן....יקח הרבה זמן עד שיחזור להבטיח את שהבטיח בעונה הראשונה שלו בנוער,שהיתה למעשה העונה היחידה שנתן עד היום...

אז עומר בוארון. לא משנה... אני חושב שהנקודה שלי ברורה.
אחרי תום מועד העברות זו בדיחה להמשיך לחפש שחקנים. אם אני לא טועה זה גם קרה בעונה שעברה. החלון נסגר ובנתניה מתחילים לחפש שחקנים...
אנחנו לא חלוקים בעיניין החלוץ..וגם לא בלא מעט נושאים אחרים..
גם עכשיו יש הזדמנויות , גם רעננה החתימו את נאקוומה אחרי חלון העברות , עוד קצת סבלנות.
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's